Ms. При теле• 17 марта 2025
Помните трагедию с Оксаной Макар?
Я помню когда это произошло, все по новостям трубили. Но в силу своего возраста ( ятогда малая ещё была), то не сильно вникала.
Недавно вспомнила эту ситуацию, прочитала инфу и посмотрела выпуски которые были тогда.
Так оказывается, двое уродов скоро выйдут на свободу! Ещё чуть-чуть и выйдут
Одного на пожизненно, а два скоро выползут…
Жуть🥲
Шиворот Навыворот• 17 марта 2025
Ответ дляГарнюнька
Ну т е вы понимаете, что ваша история могла закончится по другому?
Да я это поняла как зашла и поняла во что влипла. Сидела в уголке и не высовывалась. Так это мама постоянно мне ужас рассказывала, предупреждала и то, мозгов 0 было.
Шукаю стакан• 17 марта 2025
Ответ дляСплюшка
Да, правильно, сам виноват. Кто спорит? Это был ответ девушке на то, что Оксана не виновата что родилась в такой семье. Но и насильники тоже семьи не выбирали. Почему всегда и во всём двойная мораль?
Мужики никогда не виноваты. Жаль из бедных корзиночек
Примарочка• 17 марта 2025
Ответ дляПомидорина
Перечитала из принципа все страницы этой темы... Просто ужас и жесть, сколько больных на голову баб живет вокруг нас((( так обливать говном эту несчастную погибшую девочку и так оправдывать отбитый и отмороженный биомуссор мужла, что просто слов нет(((
К сожалению, у меня так много лет назад была жестоко убита молодая и красивая дальняя родственница. Убийцами и насильниками были два местных мажора, почему это дело очень быстро замяли и никуда подробности не просочились(( конечно из нее сделали и *алаву, и гуляку и много чего, ведь ее семья была благополучной, но простой, без связей и крутой родни. По факту сами убийцы признались, что подлили ей наркоты в ночном клубе, где она отмечала сданную сессию в техникуме с подругой. И потом ее в полусознании затащили на заброшенную стройку, где очень жестоко ее изнасиловали и покалечили самым извращенным образом. Умерла она от болевого шока. Но ее сделали полностью виноватой, еще и облили грязью ее родителей. И что самое интересное, через много лет после той жуткой трагедии даже наши родычки, особенно из старых кашелок, до сих пор так и твердят - сама виновата, должна была сидеть все время дома и не краситься, не носить длинных распущенных волос, не одеваться хорошо, бо этим навлекла беду
Мне в этом плане очень импонирует фильм ´´Ворошиловский стрелок´´
Такие же мерзкие бабенки щипящие на мимомроходящих девочек: ну и девки сейчас пошли ...воспитывают этих отмороженных ублюдков
Шиворот Навыворот• 17 марта 2025
Ответ дляПримарочка
У меня ассоциация сразу с мамашей маньяка спесивцева, которая к нему домой девочек заманивала, типа помогите бабушке сумки занести, а потом ночью выносила куски тел, зато сыначка был удовлетворён.
Эти скорее всего ’счастливо’ замужней тётки у которых нет секса годами, зато у их мужей он есть . Вот их и колбасит
Сплюшка• 17 марта 2025
Ответ дляШукаю стакан
То есть когда по существу нечего ответить начинается ёрничание? Еще как виноваты, и ни один человек здесь на форуме этого не отрицал.
Шукаю стакан• 17 марта 2025
Ответ дляСплюшка
Удалено администрацией...
Шукаю стакан• 17 марта 2025
Ответ дляПримарочка
Факт. Особенно много женщин 40+ которые ненавидят женщин и всегда за мужиков. Не все. Но таких много. Меня они в 28 старой называли(работала а коллективе с такими ), говорили, что я рожать должна, хоть для себя, иначе зачем я живу. В любой ситуации за мужиков, всегда их оправдывали , а женщин унижали
Я такая наивная• 17 марта 2025
Ответ дляШукаю стакан
Причому, чоловіки завжди будуть підтримувати інших чоловіків, та сама чоловіча солідарність, а скажені баби навіть в такій дикій ситуації накинуться на жінку
Не боюся осуду• 17 марта 2025
Ответ дляChaterbox
Вы понимаете, что насилтники с этого бара могли так же сидеть и в модном, приличном кафе или клубе города. И там знакомиться с девушками. Могли пригласить на свидание и не одно, прогуляться, вести себя галантно и мило. Быть на личном авто, предложить подвезти и забрать, познакомить с друзьями и т.д., но в какой-то момент попытаться вступить с вами в близость, но вы не будете к этому готовы и откажете, а они отказа не примут и случится сексуальное насилие. Но так запугать и внушить жертве чувство вины, что она не скажет об этом никому. Та самая хорошая и воспитанная девочка. Поэтому и столько насилия, поэтому и мужики постоянно стремятся «закрыть рты» и оправдать свои действия. Говорят, что спровоцировала, одежда в обтягивающая, юбка короткая, сама виновата. А вина в чем? В том, что практически всегда насилтники выходят сухими из воды, а на жертву ещё льется столько хейта и потом всю жизнь жить в страхе, когда насильник выходит из тюрьмы ( это в случае, если правосудие хоть как-то восторжествовало). Эти унизительные собирания доказательств, экспертизы, допросы- не дай Бог столкнуться с этим девочкам, девушкам и женщинам.
Взять те же резонансные дела о домогательствах в университетах, которые сейчас стараются осветить… сколько жертв, сколько жалоб в органы, никакого наказания. В органах все схвачено, некоторые родители просто тихо и молча, когда столкнулись с безнаказанностью просто забирали дочерей из ВУЗов. Потому что безнаказанность и коррупция и вечно «вдолбленная» в голову установка : Сама виновата. Конечно, поэтому мужчины и чувствуют себя безнаказанными…
Естественно каждая ситуация индивидуальна, но это не в модном баре началось и не первый раз она туда пришла...зачем фантазировать о том, что могло бы быть? Есть факты о том как оно было и есть закономерный результат
Шукаю стакан• 17 марта 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Точно
Я такая наивная• 17 марта 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Спалити живцем - це закономірний результат?
Я коли була підлітком, в таборі жили на одному поверсі з дівчатами з інтернату. Не в курсі діагнозів, але, судячи з усього, в багатьох з них була розумова відсталість. Вони років в 13-14 були повернуті на сексі і одного разу навіть затиснули в коридорі одну з наших дівчат, лапали і намагалися роздягнути. І, звісно, якби їх чоловіки кудись покликали, вони б 100% погодилися, бо в них отакий рівень розвитку, хвороба. То якщо цих дітей замість лікування і реабілітації живцем спалять - то норм буде?
Гарнюнька• 17 марта 2025
Ответ дляЯ такая наивная
А може ні на що не розраховує, може з порушеннями розвитку, може недосвідчений, може занадто наївний, може тупий - то можна вбивати?
Естественно что убивать нельзя. Но разве это ’нельзя’ останавливает тех, кто убивает?
Вы понимаете вообще о чем я? Я о том, что когда трагедия произошла уже не важно, кто виноват, важно сделать так, чтобы минимизировать риски такой трагедии
Гарнюнька• 17 марта 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
И какие выводы вы сделали?
Гарнюнька• 17 марта 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Разве здесь кто-то написал, что произошедшее нормально?
Не боюся осуду• 17 марта 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Ну я же не пишу, что это норм
Но ничего хорошего ее не ждало с такой жизнью
Закономерный результат - это обобщенно о неблагоприятном исходе в результате ее действий
Я такая наивная• 17 марта 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Ну я же не пишу, что это норм
Може і чекало, ніхто не знає, можливо їй би трапився на шляху якийсь добрий турботливий чоловік, який би про неї піклувався і в неї б зʼявилася родина, якої в неї ніколи не було.
Ви пишете про закономірний результат - розмазуючи відповідальність між катами і жертвою, нормалізуючи подібну поведінку. Закономірний результат = норма, хоча це аж ніяк не може бути нормальною людською поведінкою і кожен, в кого промайне на думці утнути щось подібне має знати, що він - кончена тварина, яку ніякий соціум ніколи не прийме і жодна людина не подасть йому руки і не скаже щось на кшталт «бідний хлопчик зіпсував собі життя через шльондру»
БоВжеВільна• 17 марта 2025
Ответ дляChaterbox
вау! Напомнили.
я вчера в шоке была, почитав, как оправдывают Білоуса, директора Молодежного театра, ктр. вернула в театр после обвинений актрис театра.
нашла Богданович оправдывает
Ответ дляПерша скрипка
Меня там больше другая история впечатлила.
Один из насильников - приемный сын, как тогда писали «крутых» родителей. Не то, чтобы его родители были очень крутыми, но работали где-то в администрации и тогда писали «сейчас все замнут»
Однажды было интервью с их соседкой, которая сказала, что жила с ними рядом очень долго, и что они прекрасные люди. И не было у них детей, а они очень хотели.
Взяли ребенка из дет дома, но у него были большие проблемы со здоровьем и он через несколько лет умер.
Тогда они усыновили еще одного из которого выросло вот это чудовище. Гены никуда не деваются…. Не понятно кто были его настоящие родители.
А Оксана… ну, что тут сказать. Она была девочкой легкового поведения. Это не оправдание убийцам, но и писать о невинной девушке, как-то странно.
Вы не в себе. Если бы ее осуждали за то чтотона залетаоа от каждого встречного, модносказать, сама виновата, думать надо головой.
Но говорить что она виновата в том что ее убили и сожгли это днище
П.сЛекгового это что то новое.
Дякую_аж_підскакую• 17 марта 2025
Ответ дляШукаю стакан
Сама в шоке. Я знала ,что на советчице женщин всегда винят и мужикам поют диферамбы ,но чтобы настолько
А я навпаки в шоке скільки людей в розових окулярах і в своій викривленій реальності.
Ще раз- ніхто не виправдовує насильників і не звинувачує жертву!!! Випадкові жертви не відносяться до теми.
Але! НЕБЕЗПЕЧНО
Випивати в незнайомих компаніях
Іхати додому, сідати в машину до чужих чоловіків
Трахатись з різними чужими чоловіками
Це все ризик!!
Для мене тупість- я можу хоч роздітися🫣 він не має права торкатися. Не має права за законом. Але є психіка і природа. Чоловік сильніший та агресивніший. ти не знаєш шо у нього в голові, не розумієш психологію, що під алкоголем і сексуальним збудження людина робить таке, що навіть сам не розраховує. Дівчата, все це дуже страшно, зрозумійте, секс це не просто секс, збуджений чоловік це неконтрольована бомба, звір. Бережіть себе🙌
Але! НЕБЕЗПЕЧНО
Випивати в незнайомих компаніях
Трахатись з різними чужими чоловіками
Це все ризик!!
Не боюся осуду• 17 марта 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Где я написала, что то, что с ней сделали норма?
Да, она жертва, но могла бы и не быть таковой, если бы вела другой образ жизни
А про ее будущее можно пофантазировать и в другом ключе - она могла спиться и умереть сама, убить или ограбить кого-то, и это более вероятные варианты для нее, чем те, что описали вы
Еще раз поясняю - я не оправдываю преступников и их действия, но ее обелять и делать из нее невинную жертву и героически погибшую это по-моему уже слишком
Я такая наивная• 17 марта 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Але! НЕБЕЗПЕЧНО
Випивати в незнайомих компаніях
Трахатись з різними чужими чоловіками
Це все ризик!!
Але! НЕБЕЗПЕЧНО
Випивати в незнайомих компаніях
Трахатись з різними чужими чоловіками
Це все ризик!!
Саме так - не має право торкатися і саме це мають вдовблювати чоловікам в голову з усіх сторін замість звинувачень жертв. Ви недооцінюєте вплив соціуму, людина - істота соціальна і бути викинутим з соціуму є одним з найбільших страхів, тваринним страхом, якщо тебе викинули зі зграї - тебе імовірно чекатиме смерть.
Подумайте, чому в одних країнах норма забити когось палками чи камінням, а в інших - ні? Чому в деяких країнах готові вбити свою власну дитину, бо «опозорила сімʼю», а в інших - ні. Це той самий страх осуду соціуму і ґвалтівники мають знати, що ніякий соціум їх не виправдає і не прийме за їх дії
Дякую_аж_підскакую• 17 марта 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Соціальні норми і є певним стримуючим чинником
Але подивіться скільки знущать і згвалтувань на війні, бо чоловіки це тварини
Я такая наивная• 17 марта 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Зараз ми обговорюємо ситуацію, яка трапилася в мирний час в мирному місті. Зверху ще навели приклад як виправдовують ректора за домагання, ще згадався приклад як виправдовували фотографа, який гвалтував неповнолітніх. Нажаль, в нашому соціумі сексуальне насильство над жінками не викликає того осуду, який мав би бути в цивілізованому суспільстві
Дякую_аж_підскакую• 17 марта 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Ну у нас і ескорт не засуджується, а пропагандується. І голі жопи дівчат на кожному кроці
Я б теж хотіла жити в ідеальному світі, де є нормою порядність для обох статей
БоВжеВільна• 17 марта 2025
Девчата, выше ссылку дала, как Богданович оправдывает Билоуса за домогательства и абьюз по отношению к актрисам Молодого театра.
Здесь полное интервью.
Его доводы. И это реально мрак ниже плинтуса, и прямой виктимблейминг, газлайтинг и тп.п. абьюз жертв, что встали наконец-то на свою защиту:
’Ви знаєте, мене ця історія теж торкнулася. Бо зараз триває слідство, і моїх колег вже викликають на допити. Мене поки що ні. Але от що цікаво. Я зібрав своїх студентів і став їх запитувати, як вони до цього ставляться. Вони сказали: «Треба карати». І мене ця їхня одностайність просто вбила. Я їм кажу: «А ви знаєте, що таке презумпція невинуватості?». Ні! Жоден студент не знає, що це таке. Але йде хвиля хайпу, і вони на цій хвилі ладні розірвати усіх.
У них були претензії навіть до мене. Не прямі, але опосередковані…
Бо я студентам пояснюю, що таке акторська майстерність. Був, наприклад, такий польський режисер Єжи Гротовський. Він іноді робив такі експерименти: міг роздягнути усіх, і його учні залишалися майже голі. Навіщо? Авжеж, не для того, щоб когось домагатися. Ні, він просто хотів звільнити їх від їхнього ж затиску. Спочатку вони почувалися ніяково, але потім забували, що стоять практично роздягнуті.
Так само і я: можу показати щось, взяти за руку, обійняти, а студенти на тлі цього хайпу сприймають це по-своєму. Я їх питаю: «Ви в цьому зчитували якийсь сексуальний мотив?». Кажуть: «Ні»… Та ж у нас творча професія, люди добрі! Ми не можемо працювати дистанційно. Я намагаюсь молодих акторів чомусь навчити, і ніякого харасменту в цьому немає.
Знав його ще молодим хлопцем. Я тоді був ще головою Спілки театральних діячів Києва, а головне управління культури і мистецтв КМДА очолювала Світлана Зоріна. Вона мені каже: «Слухай, у тебе немає хлопця якогось креативного? Треба очолити Молодий театр». Я подзвонив до Білоуса, передав йому нашу з Зоріною розмову. Білоус пішов до неї, буквально п’ять хвилин переговорив, і Зоріна була від нього у повному захваті. Так він почав працювати у Молодому театрі…
Тобто я знаю Андрія зовсім з іншого боку – як талановиту розумну людину. І оббріхувати його не хочу і не можу.
Пам’ятаю, дивився я інтерв’ю американської актриси, яка розказує, що 20 років тому Вайнштейн запросив її до себе о 12 ночі до готельного номера. Я, мовляв, прийшла, а він почав мене зваблювати. А у мене до неї єдине питання: якого милого ти туди йшла? Поговорити з Вайнштейном про філософію опівночі?
З приводу правильної реакції на харасмент розповім одну історію. Була така актриса Еліна Бистрицька (померла у 2019 році – «Главком»), яка теж вчилася у тоді ще Київському театральному інституті Карпенка-Карого – у викладача Леоніда Олійника. І от хтось чи то з викладачів, чи то з однокурсників дозволив собі якусь вольність щодо неї – руку на коліно поклав абощо. То вона – дівчина з характером – з усього маху так замантюлить йому – так, що той чоловік відлетів на кілька метрів.
Потім були, щоправда, збори, і її… вигнали з вишу за «нєподобающєє комсомолкє повєдєніє»… Коли я через багато років вітав її у Москві з ювілеєм, вона мені каже: «Олексію, я вас дуже прошу: підійдіть до Бессарабки, станьте до неї спиною і поклоніться інституту Карпенка-Карого у пояс. Я так вдячна цьому інституту за те, що він мене вигнав…». Бо вона ж згодом зробила блискучу кар’єру у Москві…
Але Бистрицька зробила вчинок. І якби вона залишилася після цього в інституті, то вже ніхто б її більше не чіпав.
А якщо ти переслідуєш свій інтерес, і до пори – до часу про щось мовчиш, то, вибачте, це вже зовсім інша історія… и т.п.’
Все поняли? Каждая должна обязана обзавестись шокером и вручить дочкам, сестрам, племянницам, мамаv, подругам и т.д. А то ж раз нет быстрой ответки за домогательства из-за страха или еще чего, так ты хочешь и у тебя интерес. А так дала по яйцам и Богданович зауважает, но выпрет с курса, правда, но то такое, может Европа примет для учебы.
Гнидот!
Здесь полное интервью.
Гнидот!
Я такая наивная• 17 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Здесь полное интервью.
Гнидот!
Здесь полное интервью.
Гнидот!
Фу блін, в мене в універі було чмо - фізрук, який дуже любив лапати студенток і затискати у кутку. Всі про все знали, але ніхто нічого не робив. В результаті просто не ходила на ті пари, а завкафедри ставив мені залік за те, що пересаджувала горщики квітів на кафедрі. Вже і не памʼятаю як того придурка звати - КУТЕП, Київ, притрушений фізрук, який завідував навчальною «сауною» і вважав себе екстрасенсом 🫤
Шукаю стакан• 17 марта 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Але! НЕБЕЗПЕЧНО
Випивати в незнайомих компаніях
Трахатись з різними чужими чоловіками
Це все ризик!!
Але! НЕБЕЗПЕЧНО
Випивати в незнайомих компаніях
Трахатись з різними чужими чоловіками
Це все ризик!!
Короче мужиков надо убивать и палить
Этожзвяздаяегообожаю• 17 марта 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Вот именно! Спасибо вам! Мне она очень дорога эта девочка. Я не буду пояснять, что и и как, просто поверьте, она была чудесным ребенком. Ей пришлось очень тяжело.
Вы с ней были знакомы?
ОноВамнадо• 17 марта 2025
Ответ дляАльдебаран
Не порівнюйте не порівнюване
Якщо ви ьудетгйти під будинком і вам на голову впаде кірпіч, то вашої вини в цьому немає. Але якщо ви стане під дахом з якого падає плитка і роззявите рота і будете дивитись як та плитка біля вас падає, то ваша вина буде в тому що вас вбила плитка
От ви хочете написати щось розумне, але логічні ланцюжки у вас зовсім не логічні, на жаль. Чому ви весь час наводите приклади з неживими предметами? Якщо взяти ніж і перерізати собі вени, то зрозуміло, що вини ножа в цьому немає. А ми ж говоримо про людей, чи не так? Людина відрізняється від предметів наявністю свідомості і можливістю робити вибір. Вибір Оксани випити і зайнятись сексом не протизаконний, вона нічого не зробила. Вибір хлопців спалити її і вбити, це пряме порушення закону. І одне ніяк не тягне за собою інше. Абсолютно. Якби до вашого чоловіка на роботі щодня сідала на коліна гола жінка і просила її згвалтували, він би це зробив? Він би міг викликати поліцію, швидку, вигнати жінку, а мін би згвалтувати, за умови, наприклад, що ніхто про не дізнається. Рішення ЛИШЕ за ним. І поведінка жінки ніяк не впливає на його рішення. Будь-які дії це суто ваша відповідальність. Але захисні механізми психіки вони такі. Не буду ходити пізно ввечері і мене не згвалтують. Ні, це не так працює.