Б´ю байдики• 17 марта в 02:18
Вроді вже не дуже молода, але ще і не дуже стара. А так хочеться..
Зараз не в ліжку самій лежать, а з кимось і щоб обійняв ззаду так міцно)
Я вже давно забула що таке ласка ви знаєте
Розійшлась з чоловіком і щойно зрозуміла і навіть цього він мені не давав..
Б´ю байдики
• 17 марта в 02:33
Ответ дляКраля-Галя
але тему створили саме зараз, ви наче мартовський кіт) я на відміну від вас зовсім байдужа і лінива а весною теж хочеться, то у мене раз на рік є шанс кого-небудь знайти, бо в інший час з дому на побачення мене не вигнати
🤣я точно як коти весною дурію!!))
Вишневий цвіт• 17 марта в 02:33
Ответ дляБ´ю байдики
Я чогось відразу собі так думаю що ніхто мене не буде розглядати як кандидата на щось серйозне бо є дитина ))
Ну то ви самі себе так програмуєте. А треба навпаки.
Вишневий цвіт• 17 марта в 02:33
Ответ дляБ´ю байдики
Я така весь час))
Ви як кіт: весна - не виключення
Ms. Скромность• 17 марта в 02:35
Ответ дляВишневий цвіт
Мені 47, то я вже років 10 як байдужа
Хоча і до того дуже спокійна ставилася - є то є, нема то й на краще)
Я так не хочу бути байдужою. Коли жила сама мала коханця(добре підтримував мене одну з дитиною), потім я одружилася , з коханцем підтримувала стосунки(людина адекватна, любив, цінив , зараз йому вже не треба він пенсійного віку, але ще можемо зізвонттись на д.нар). Тоді молодою я не розуміла, що він казав: моя Галя вже не хоче, а мені треба.
Б´ю байдики
• 17 марта в 02:35
Ответ дляШалена невинність
А пишете, как пенсионерка
А чого ви так кажете?
Шалена невинність• 17 марта в 02:36
Ответ дляБ´ю байдики
А чого ви так кажете?
По вашему стилю написания.
«але ще і не дуже стара» это лет в 45+ можно писать, но никак не в 28
Б´ю байдики
• 17 марта в 02:38
Ответ дляШалена невинність
По вашему стилю написания.
Чомусь я ментально себе відчуваю дуже старою і так було майже завжди 🤕
Вишневий цвіт• 17 марта в 02:38
Ответ дляMs. Скромность
Ну мені таке фу. Я краще присвячуватиму себе бізнесу та дітям, аніж коханцю, бо він гарно підтримує.
Кохатися я можу виключно з тим в кого періодично закохуюсь і це точно не про фінанси.
Б´ю байдики
• 17 марта в 02:40
Ответ дляNe_Loh
І квіти не дарував та проблеми не вирішував , ти до кінця пиши...., ага)
Я Шось не дуже зрлущіила ?)
Шалена невинність• 17 марта в 02:40
Ответ дляБ´ю байдики
Так встрепенитесь и вспомните, что вам 28 и вы еще молодая женщина, а не старая вешалка
Ответ дляВишневий цвіт
І мені так зрідка хочеться.
Раз на пару років заводжу стосунки, наобіймаюсь, а коли починаєтся - ой, а ти можеш борщик зварити? Ой, а можеш мені сорочку попрасувати? Ой, а я приготуєш нам вечерю - тоді я собі кажу, що вистава з обіймашками закінчилася і прощаюся з романтикою ще на пару років.
Бо ти дура, Аня) Закінчуєш виставу з чоловіком у сорочці, отримаєш чоловіка у робі і то якщо пощастить
Вишневий цвіт• 17 марта в 02:42
Ответ дляNe_Loh
шта?
Б´ю байдики
• 17 марта в 02:42
Ответ дляВишневий цвіт
шта?
Я сама обалділа від цього коментаря 🤣🤣🤣
Ms. Скромность• 17 марта в 02:43
Ответ дляВишневий цвіт
А хіба коханець заважає дітям і роботі? Я залишилася сама з хворою дитиною, які виповнилося 1рік, мати влаштовувала своє життя, а він мені допомагав, бо бачив що мені не просто.
Вишневий цвіт• 17 марта в 02:44
Ответ дляMs. Скромность
Ну я не буду з вами мірятися. У вас свій шлях, в мене свій.
Ms. Скромность• 17 марта в 02:46
Ответ дляВишневий цвіт
У кожної свої цінності життєві. Я вважаю, що поки хочеться і дають, то треба брати, щоб потім не жаліти за тим, що десь не взяв чи відмовив. По життю ми зустрічаємо лише потрібних людей
Вишневий цвіт• 17 марта в 02:47
Ответ дляMs. Скромность
Ну а вважаю що краще заробити самій, аніж розмінювати себе в таких ’стосунках’
Ms. Скромность• 17 марта в 02:47
Ответ дляВишневий цвіт
Що розмінювати?
Ms. Скромность• 17 марта в 02:49
Ответ дляВишневий цвіт
В житті я все робила сама, сама вчилася, сама влаштовувалася на роботу, шукала партнера і т д..це зараз мені допомагають, бо за життя навчилася просити допомоги. Хочеться просто жити так як хочеться
Молодість пройшла...а життя продовжується, не хочеться відчувати себе жінкою старшого віку.
Чебураха з перцем• 17 марта в 02:57
Ответ дляБ´ю байдики
По старпосту думала вам 50, не менше
Брюнетка в Мармеладе• 17 марта в 04:05
Ответ дляБ´ю байдики
Я і дитину другу хотіла) але вийшло розлучення а не дитина друга
Сьогодні сиділа і сльози на очах було від цього
Ви так пишите, ніби життя вже пройшло і ви на пенсіїї в 90 років з котами живете. У вас життя попереду і купа обнімашек.
КучМала• 17 марта в 04:13
Ответ дляNe_Loh
Не люблю это имя, меня мужик кинул ради секса и отношений с такой аней(