Вельми шановна• 17 марта в 10:17
Работаю в такси диспетчером. Не понимаю...
Почему некоторые люди начинают матом орать за вопрос про адрес и т д.?
Швидкоруч• 17 марта в 10:18
Потому что знают, что им за это ничего не будет. Люди в большинстве своем нервные и злые, вот и находят на кого выплеснуть негатив без последствий.
Любимка-анонимка• 17 марта в 10:24
Є люди адекватні, є не дуже адекватні, і неадекватні. З війною кількість неадекватних збільшилась в рази. Це факт.
Вся агресія, яка йде від таких людей, це не через те, що з вами щось не так, це з ними щось не так, але мало хто х них це усвідомлює.
Потрібно напрацьовувати в собі пофігізм, бо важко це все переварювати.
Пилосмок працює• 17 марта в 10:28
Може думають, що диспетчер має телепатичні здібності і одразу знає куди і звідки треба їм таксі.
В моїй хаті моя правда• 17 марта в 10:36
Вам скільки років? 20? Ви не знали, що повно неадекватних людей? Просто у вас така робота. Не витримуєте - змінюйте.
Пилосмок працює• 17 марта в 10:39
Пам´ятаю як стою в черзі на касі за чоловіком в повною тележкою товарів. На касі стояла табличка, що лента не працює і коли касир почала пробивати його товари, то попросила подавати все руками. І що там почалося це капець. Він почав обзивати касира, вимагати покликати адміністрацію. Кіпішу навів капець просто. Касир плакала, але не могла покинути касу. То вам трохи сподіваюся легше, бо ви хоча б ту бидло у не бачите в їхні морди.
Ответ дляПилосмок працює
На днях була в АТБ, лєнта пуста і тільки в кінці її мій товар, касир її не підтягувала, люди товар в руках тримали, хоча можна було поставити ж на лєнту якби її підтягнув касир, я кілька разів ї їпопросила, але включила тільки тоді коли я почала переносити свій товар з кінця лєнти до каси..За мною в черзі чоловік тримав 2 ящика води в руках
Мой_ужин• 17 марта в 12:56
Ответ дляjabka ya
вы сложили товар на конец пустой ленты, что мешало подойти ближе к кассе?
Гуру троллинга• 17 марта в 13:00
Ответ дляМой_ужин
Например стоящие впереди люди