забиякина• 17 марта 2025

золоті 2 години

матусі, підкажіть будь ласка, чи є такі кому не клали діточок одразу після народження на 2 години? мені донечку поклали хвилин на 20, тато не міг бути присутнім на пологах, потім мене зашивали, і лікар спостерігав, а доня була під лампою . Тепер хвилююсь, чому я така дурна мати, не настояла на тому, щоб дитина була не мені 2 години, пишуть що це дуже важливо для діток
Нічна ненажера• 17 марта 2025
Раніше нас забирали і ніхто за ті дві години і не чув .Я сама попросила забрати малого , бо мені було дуже погано , меншого викладали , різниці зараз ніякої не бачу .Якого тільки 💩тим жінкам не внушають
Мастер Пис• 17 марта 2025
Рожала 30 лет назад. Никого никому не выкладывали, деток держали отдельно,приносили только в часы кормления точно по расписанию, и то тем кто сам кормил. Т.е.мне принесли через 3 часа после родов. Покормила и унесли через 20 -30мин. И все нормально,и в физическом, и в моральном плане.Тот вы загоняетесь сейчас ...
Папобус• 17 марта 2025
когда я рожала, нам вообще детей не давали. забирали сразу из родзала. и ничего, выросли. все нормально.
Позитивна• 17 марта 2025
Ответ дляВикупана
Гормоны страшная вещь
тролі страшна річ
ИграйМойГормон• 17 марта 2025
Честно говоря даже не знаю,как выдержать эти два часа. Хотелось расслабиться и поспать, больше ничего, зачем ребенок сверху?
Тоска в носках• 17 марта 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Она и в 14 может пойти.
Ну так там ще можна апелювати до віку
ДинамоКит• 17 марта 2025
ви вже заспокоїтесь? чи постійно раз в тиждень такі теми клепати?
АБВГДейка• 17 марта 2025
Ответ дляБез комплексів
За що конкретно хвилюєтесь ,?
автор щомісяця народжує)))) недавно вже була ця її тема))
АБВГДейка• 17 марта 2025
Ответ дляЗамрійлива
Уже ж была эта тема, недавно, вы все-еще не отошли от родов?

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3685519
Ваша тема? Про золотые 2 часа
о, значить не одна я впізнала автора)))
ЛисаЛилу• 17 марта 2025
старшую, 16 л назад положили, потом одели и больше не забирали - а она теперь уезжает на соревнования в др город и даже не звонит)
малдшего - только показали и унесли под лампу/ в бокс. но мне было очень фигово, тряслась, зуб на зуб не попадал. Через часа 4 вернули.
Ему 4 года - ни на шаг от меня не отходит до сих пор.
Тётя Хрюша• 17 марта 2025
Ответ длязабиякина
взяла, одразу почала повзти до грудей
Хочеться написати вам слова підтримки, бо стільки негативу в темі. Так, дійсно, золоті дві години важливі і для малюка і для мами, ви вже самі про це читали. Але якщо вже сталося як у вас, то не потрібно впадати у відчай, картати себе чи відчувати провину чи вважати себе пошаною мамою. Зараз ви можете для себе відгорювати цей момент і далі виховувати дитинку у любові, в дусі прихильності і дати їй все необхідне. Наприклад, можете вивчити про важливість грудного вигодовування і спільного сну, носіння в слінгу – цим ви частково вже перекриєте. Я знаю випадок, коли у мами забрали дитинку одразу в реанімацію, там і мови не йшло навіть про 20 хвилин. Через півтора роки та ж сама мама народила другу дитину вдома і вона бачила різницю, але вона постійно працювала над стосунками з дітьми і перекриттям того тижня реанімації для старшого і в його шість років змогла сказати: так, за цей час я змогла перекрити ранню розлуку з мамою.

Тому не потрібно опускати руки, якщо для вас це важливо. Вивчайте, читайте, працюйте над стосунками з дитиною. Можу порекомендувати багато ресурсів, які мені в цьому дуже допомогли