Тримаю свічку• 17 марта 2025

Хто худне на 1400 калорій (приблизно)

Напишіть будь ласка свій зріст ,вагу ,вік і активність.
Напевно я не правильно розрахувала ,бо вага стоїть(
автор Тримаю свічку • 17 марта 2025
Ответ дляМой_ужин
Сон теж впливає.
Треба лягати спати до 23:00.
Інакше майже не виробляється гормон, який відповідає за нормальний обмін речовин.
Я так і лягаю,але часто просинаюся вночі і довго потім не можу заснути(
З вишневого садка• 17 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Коментар не мені,але я не зрозуміла,як на 2300 худнути,а на 1200 набирати?
Легко, убрать весь пищевой мусор, основа питания это белок +овощи +вода
ПрипоРошенная• 18 марта 2025
Автор,а что вы будете делать после похудения?Снижать до 1000 калорий в сутки,чтобы не рос вес?
ПрипоРошенная• 18 марта 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Тут вы правы.Ну блин,потому что не будет человек всю жизнь на дефиците калорий.
ПрипоРошенная• 18 марта 2025
Ответ дляМой_ужин
Сон теж впливає.
Треба лягати спати до 23:00.
Поясніть це мені,той що схудла :-)
ПрипоРошенная• 18 марта 2025
Ответ дляМой_ужин
Авторе, а як часто Ви їсте?
Спробуйте строго триразове харчування.
І спробуйте відмовитися повністю від цукру і меду.
Я не рахую калорії, і просто відмова від цукру дає непогані результати.
Шкіра гладенька,так.
ПрипоРошенная• 18 марта 2025
Ответ дляВилами по воде
Проще быть толстой,чем всю жизнь себ юя ограничивать.
Ясен пень,что проще.Но это некрасиво,как тётка,фу.
ПрипоРошенная• 18 марта 2025
Ответ дляЯ погнала
я не рахую ніколи калорії, просто їм. у мене сніданок і обід разом взяті - це чорна кава без цукру, свіжі помідори цілі і трохи солі і полуниця свіжа і 3 цукерки желешки як в думаєте це багато калорій? Солі їм багато, не вірю в те що сіль затримує воду якщо ходити багато і бути активним.
І не потрібно ставити рука-обличчя, бо в мене від помідор і полуниці навіть пережор)))))))
Я з вами,ви моя сестра)
ПрипоРошенная• 18 марта 2025
Ответ дляТебеОноНадось
У меня рост 160, я тоже на 1400 не худею, максимум 1200
Марш в зал качать мышцы!
ПрипоРошенная• 18 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Тренуйтеся тоді,швидко втомитеся+калорії витратите.
Мой_ужин• 18 марта 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Поясніть це мені,той що схудла :-)
Що саме пояснити? Найкраще він виробляється під час глибокого сну.
У дітей відповідає за зріст, у дорослих - за нормальний обмін речовин.
ПрипоРошенная• 18 марта 2025
Ответ дляМой_ужин
Так,у мене він,на жаль повільний.Тому треба або пахати,або закрити рота і менше їсти
автор Тримаю свічку • 18 марта 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Ні,напевно змирюся
ПрипоРошенная• 18 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Ні,напевно змирюся
Це вкрай невірне рішення.
автор Тримаю свічку • 18 марта 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Це вкрай невірне рішення.
А що пропонуєте? До кінця життя мучитися від голоду?
ПрипоРошенная• 19 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Чесно навіть не знаю що сказати.Я коли худла,калорії або рахувала на око,або не рахувала взагалі.Намагайтеся включити у ваш щоденний раціон більше білку і корисних жирів,клітковини,а вуглеводів навпаки зменшіть.Тодіі калорії рахувати не доведеться.Також постійний рух.
Спілий баклажан• 15 апреля 2025
Могу сказать по своему опыту - я считала каллории неправильно. Потом стала все взвешивать и считать через Чат GPT, вот прям все, бувально до трех миндалныо орехов и кофе с молоком. Оказалось, что перебираю по калориям. Снизила. + Сместила питание на первую половину дня. После 16 не стараюсь не есть. Если уже сильно прикрутит, то вечером едва сладкий чай - он притуплтяет голод. Знаю, сахар разрывает интервальное голодание, но лучше так, чем срыв.