Гарачий Чокалад• Изменено 17 марта 2025
Замовлення готового меню на день, для схуднення хто пробував?
Ціна 600-700грн на день.Не дешево.Але вже 83 кг і ніяк не можу зібратись схуднути(
Вероятненько• 17 марта 2025
Ну если лень самой составить или найти в сети готовое или у ИИ спросить, то платите.
Гарачий Чокалад
• 17 марта 2025
Ответ дляФрикаделька
За эти деньги просто закройте рот и перестаньте жрать ведрами.
Не виходить.
Ищу Аленя• 17 марта 2025
Что бы такого съесть, чтобы похудеть🤣 Да просто уберите хлеб булки сахар хотя бы
Гарачий Чокалад
• 17 марта 2025
Ответ дляИщу Аленя
Не їм хліб і булки.
КротоТо• 17 марта 2025
Ответ дляИщу Аленя
Я не ем ничего вышепересисленного и не худею. Нажраться можно любыми продуктами, в т ч полезными
Фрикаделька• 17 марта 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Не виходить.
Тогда платите. Но это меню вам не поможет
ДА да да• 17 марта 2025
автор, додайте більше білків,, краще запечені страви вживайте, м’ясо, риба, зменшіть вуглеводи
Побільше салатів.
На курс масажу сходіть, лімфа там явно стоїть.
Я в минулому році на 8 кг схудла.
Додайте краще на ті кошти пілатес чи йогу
Побільше салатів.
Я в минулому році на 8 кг схудла.
Гарачий Чокалад
• 17 марта 2025
Ответ дляДА да да
Побільше салатів.
Я в минулому році на 8 кг схудла.
Побільше салатів.
Я в минулому році на 8 кг схудла.
Не маю часу ..
Мошей ницца• 17 марта 2025
Ответ дляКротоТо
Думаете, если есть только овощи, то тоже можно поправиться?
Без QR коду• 17 марта 2025
я вам дешевше складу таке меню. лише базові потрібні аналізи та параметри
Гарачий Чокалад
• 17 марта 2025
Ответ дляБез QR коду
Ви професійно цим займаєтес?
Без QR коду• 17 марта 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Ви професійно цим займаєтес?
автор, ви думаєте оті горе- дієтологи-нутріціологи цим займаються професійно?
це обдиралово.
я базуюсь на досвіді власного схуднення і підтримки ваги, ваших базових медичних показників та здоровому глузді.
’похудєла’ кількох колег на 10-25 кг .
це не так складно. саме важливе - це ваше бажання!
це обдиралово.
’похудєла’ кількох колег на 10-25 кг .
Гарачий Чокалад
• 17 марта 2025
Ответ дляБез QR коду
це обдиралово.
’похудєла’ кількох колег на 10-25 кг .
це обдиралово.
’похудєла’ кількох колег на 10-25 кг .
Я хочу, бо є шкода для здоров´я від зайвої ваги. Але сила волі не працює(
Без QR коду• 17 марта 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
так тоді навіщо вам меню?? ви ж не будете його дотримуватись
Без QR коду• 17 марта 2025
харчування це 80% успіху. Можете себе заганяти до смерті в залі, фітнесі, банях, масажах і процедурах. але якщо ваш рот їсть все що бачить, то жодного кг ви не втратите.
інакше харчування - це не дієте. це спосіб життя.
я більше 10 років назвд все змінила
КротоТо• 17 марта 2025
Ответ дляМошей ницца
Можно. Если будет профицит. Другое дело, что съесть их тяжелее в таком объёме.
В 14 я прочла книжку с агитацией сыроедения. Три месяца я ела только овощи и фрукты, сырые, много овощей и фруктов. Вес остался тот же, в кощея не превратилась
Гарачий Чокалад
• 17 марта 2025
Ответ дляБез QR коду
я більше 10 років назвд все змінила
Що Вас мотивує не зриватися?
Без QR коду• 17 марта 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Що Вас мотивує не зриватися?
хто сказав, що я не зриваюсь. і таке буває.
але мотивує жага до життя.
якось померти від їжі, яку мені не можна і не бажано не дуже хочеться.
ну і дитина. син росте.
повірте коли ви побачите перші результати, це ваш теж змотивує
але мотивує жага до життя.
ну і дитина. син росте.
Колгоспниця• 17 марта 2025
Ответ дляИщу Аленя
Мне не помогает. До 43.лет работало.
Колгоспниця• 17 марта 2025
Ответ дляКротоТо
Аналогично. Я просто все это не люблю. Но при этом поправлюсь.
Колгоспниця• 17 марта 2025
Ответ дляКротоТо
Только поджелудочной это не понравилось наверняка.
тяжкаялюдина• 17 марта 2025
Офигеть, почему так дорого, я тут на сайте покупаю на месяц за 150 грн, отличное меню.
Ответ дляБез QR коду
але мотивує жага до життя.
ну і дитина. син росте.
але мотивує жага до життя.
ну і дитина. син росте.
Напишіть в особисті плз.
КротоТо• 17 марта 2025
Ответ дляКолгоспниця
Ей было пофиг. 14лет, они такие
Пригощаю кашею• 08 апреля 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Что вам помешает дожрать своими продуктами, если жор нападет?
Жадность разве что