PinkMa• 17 марта в 17:20

Согласны ради мира в Украине отдать Запорожье и Херсон?

Aksinia 111• 17 марта в 18:25
Ответ дляDumky
Наступних кого віддаватимемо? Миколаїв? Одесу? Харків? Чернігів? Суми? КИЇВ?
Хто за ким в черзі?
Манипулятивная тема , которая абсолютно не о мире !
lilul990• 17 марта в 18:27
Ответ дляLudaSHS
Так впливає
Не основний фактор, бо все таки - ’’не дати Україні впасти’’ ще існує. Зараз нетреба притягувати непритягуєме в рамках питания Автора. Чому це пастка і ні до чого Воно, написала в 2/3 коментарі вище.
Все інше ’ зліплю вареника з нічого’.

Ви ж всі розумієте, що ніхто не буде проводити опитування жителів міст і військових на фронті.
Ну якшо завтра зе вийде і скаже що домовленостей недосягнуто, тримаємо бій поки росія не впаде, ну то голосування не знадобиться
Yuliya-23• 17 марта в 18:27
ага, віддати шоб вони пішли далі?
nennsi• 17 марта в 18:27
Ответ длязавитушка
По конституції питання територій вирішується виключно всеукраїнським референдумом. Який неможливо провести, бо тоді вже й вибори Президента можна проводить, а найпотужніший протів.
Тому трамп домовиться про щось з хуйлом і втюхає це Зеленському, а він вже втюхає це нам у вигляді потужної перемоги найвеличнішого полководця всіх часів і народів і рятівника нації.
І тому ніякі жителі Запоріжжя, Херсону, Києва і т.д. не будуть нічого вирішувати.
А Автор заміряє тут середню температуру упадницьких настроїв по палаті.
ой без найпотужніших вгодованих лондонських молодих бичків-патріотів не обійтися нам.
lilul990• 17 марта в 18:29
Ответ дляYuliya-23
ага, віддати шоб вони пішли далі?
Ну то йдіть обороняйте
nennsi• 17 марта в 18:29
а сини петра шо кажуть по цьому поводу ?щось вони рєзко оніміли за три роки.
Yuliya-23• 17 марта в 18:30
Ответ дляlilul990
Ну то йдіть обороняйте
самі йдіть. Чи Ви думаєте якшо русні віддати то вони далі не підуть?
lilul990• 17 марта в 18:30
Удалено администрацией...
LudaSHS• 17 марта в 18:30
Ответ дляlilul990
Голосування ніякого не буде що так, що так. Ні жителів цих міст, окремо , ні військових на 2000 км лінії зіткнення. Це фантастика заради триндежу тут. Ні методів, ні інструментів для цього, ні ресурсів.
Щодо якихось соц опитування вибірки- то ті то ті і так роблять. Щодо референдуму у майбутньому - багато питань і неможливості зараз.
lilul990• 17 марта в 18:30
Ответ дляYuliya-23
А чому хтось має обороняти без відпусток і демобілізації? Бо вам так захотілося?
nennsi• 17 марта в 18:30
а європєйська солідарність шо каже
Yuliya-23• 17 марта в 18:31
Ответ дляlilul990
вже приплели це
nennsi• 17 марта в 18:31
які обласні центри..вони нещасну суджу 8 міс відбити не могли.корею просили
lilul990• 17 марта в 18:32
Ответ дляYuliya-23
вже приплели це
Ну так а шо? Коли вже демобілізації? Нікому не цікаво

Тільки своя дупа цікава
Yuliya-23• 17 марта в 18:33
Ответ дляlilul990

Тільки своя дупа цікава
за собою слідкуйте, розумна така. Демобілізації не буде поки військовий стан, а його не знімуть навіть коли перемиря підпишуть
nennsi• 17 марта в 18:33
Удалено администрацией...
LudaSHS• 17 марта в 18:33
Ответ дляlilul990
Так якась рамдомна юля 23 так це вирішує
Лілу, ну же
Так само ні катя, зоя, оля нічого не вирішує, а тема не пішла в ключі - ’’я за мир в білому - а ви какашки’.
Aksinia 111• 17 марта в 18:33
Ответ дляYuliya-23
Они надеються, что лично их оккупация не коснётся . Поэтому такие ’сговорчивые’ !
Mira29-c3c3• 17 марта в 18:33
Ответ дляYuliya-23
ага, віддати шоб вони пішли далі?
От бачите як воно виходить : воювати ні,рідних на фронт відправити ні,але й при цьому хочеться території України зберегти .
А хто ж має це робити ? Там хлопці Титани ,але й вони іноді «ламаються»😢
lilul990• 17 марта в 18:34
Ответ дляYuliya-23
Знімуть.
Yuliya-23• 17 марта в 18:35
Ответ дляLudaSHS
Лілу, ну же
при чому тут я. Де ви сидите такі розумні, явно не в Запоріжжі чи Херсоні.
lilul990• 17 марта в 18:37
Ответ дляLudaSHS
Лілу, ну же
Якби когось цікавила територіальна цілісність...усіх цікавить тільки власна дупа. Бо якшо Херсон віддати...

У мене тригер на цю тему. Таку саму розмову я провадила з колегою з івано франківська перед війною. А чого ми повинні віддати Донбас

Після вторгнення всі її брати втікли до Польщі а наречений звідти так і не повернувся щоб обороняти дніпропетровщину

Бісять такі ’патріоти’
LudaSHS• 17 марта в 18:37
Ответ дляYuliya-23
Ви не зрозуміли трохи. То я Лілу
Teonaa• 17 марта в 18:37
Ответ дляPinkMa
а я спрашиваю ваше ЛИчное мнение.
Я да
Но це особо не помогти може
І потім яяяк начне перти звідти
LudaSHS• 17 марта в 18:38
Ответ дляlilul990

Бісять такі ’патріоти’
Ви хотіли справедливості, мушу розчарувати. Єднання заради цілі це короткочасний процес, і то не всі до нього дотичні
Elmyska• 17 марта в 18:39
И так заберут, потому что несогласные на фронт не хотят идти. Нужна мотивированная армия, иначе провал
lilul990• 17 марта в 18:39
Ответ дляLudaSHS
Ну так і питати таких до чого?

Питати треба тих хто бере участь у війні безпосередньо
Унция яда• 17 марта в 18:39
Ответ дляYuliya-23
Прытко вы стрелки перевели на военный стан. Но почему то своей 5 точкой отстаивать свою позицию не хотите, а кто то другой должен...
Танюша• 17 марта в 18:39
Херсон це плацдарм на правому березі Дніпра який вони звісно не мають і не мали змоги взяти в бойових діях.
Коли ви кажете відати Херсон, відразу плюсуйте туди Миколаїв і Одессу.
lilul990• 17 марта в 18:40
Ответ дляТанюша
Хай замінують відхід ще раз. Може на цей раз не буде зради