Пасти Ла• 18 марта в 19:34

В когось була онко пухлина в тій самій груді повторно?

Дівчата, поділіться досвідом, бо щось мені не подобається. Минуло лише трохи часу
So_so• 18 марта в 19:37
Я когда-то познакомилась с девушкой у маммолога, у неё повторно выросла маленькая опухоль (как зернышко гречки) в области шва (шов после удаления первой опухоли).
Ей эту тоже удалили, она приходила как раз на контроль, всё было хорошо.
автор Пасти Ла • 18 марта в 19:39
Ответ дляSo_so
А тут на УЗД виявили 2 утворення, одне поставили birads 4a-b, інше birads 4a. Не на шві, а в інших 2 локаціях
So_so• 18 марта в 19:41
Ответ дляПасти Ла
Странно, если у Вас недавно было заболевание и операция на груди, то, наверное, у Вас постоянный контроль и вдруг такое(
Люблю ВалЄру• 18 марта в 19:41
Ответ дляПасти Ла
Вам не пропонували видалити всю повністю?
Мамі видалили всю, де була пухлина.
автор Пасти Ла • 18 марта в 19:42
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Мамі видалили всю, де була пухлина.
Ні, зараз тенденція до органозберігаючих операцій. Маю надію, що це не воно, але грудь набрякла,болить в тій зоні
Налитое яблочко• 18 марта в 19:44
Ответ дляПасти Ла
Это доброкачественные
автор Пасти Ла • 18 марта в 19:45
Ответ дляНалитое яблочко
Это доброкачественные
Але вказано, що нечіткі краї, що насторожує
Все питаю зарання• 18 марта в 19:47
Вы просто после резекции?
Химии, лучевой терапии не было?
автор Пасти Ла • 18 марта в 19:48
Ответ дляВсе питаю зарання
Вы просто после резекции?
Химии, лучевой терапии не было?
Було все, 8 хімій, промені, таргет
Губи до вух• 18 марта в 20:28
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Мамі видалили всю, де була пухлина.
Навіть моїй мамі сказали, що це не зменшить ризики, лишили по половинці в кожній, бо було 2 рази онко в різних грудях з інтервалом в рік. Але вже 15 років ремісія, дякувати Богові.
Губи до вух• 18 марта в 20:29
Ответ дляПасти Ла
Було все, 8 хімій, промені, таргет
Ох, ви стійка людина. Хай буде все благополучно!
автор Пасти Ла • 18 марта в 20:29
Ответ дляГуби до вух
Дякую Вам!
автор Пасти Ла • 18 марта в 20:29
Ответ дляГуби до вух
Здоров´я мамі!
Люблю ВалЄру• 18 марта в 21:18
Ответ дляГуби до вух
Не зовсім розумію, що значить не зменшить ризики. Мамі видалили одну повністю, нічого не залишили. Одна шкіра.
Губи до вух• 18 марта в 21:22
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Не знаю, говорили різні лікарі і так лишали по пів груді іншим пацієнткам.