Подвійна веселка• 18 марта в 21:10
Порекомендуйте принтер для школьника
Вообще в этом не понимаю. У кого какой, посоветуйте? Спасибо
Сиреневенькая• 18 марта в 21:12
У мене струменевий із безперебійником для чорнила. Але вже стара модель, Епсон. Все ок, задоволені
Король дивана• 18 марта в 21:15
Тіко лазерний
Але зразу гугліть скільки коштує заправка, бо до деякий картріджів чіпи дорогі
ПриснитсяЖЕ• 18 марта в 23:20
Если вам много печатать черно-белое - то лучше всего старенький лазерный с олх
Если надо цветное - то струйный с снпч
Подвійна веселка
• 20 марта в 21:42
Ответ дляКороль дивана
Тіко лазерний
Підкажіть модель будь ласка?
Король дивана• 21 марта в 19:14
Ответ дляПодвійна веселка
Підкажіть модель будь ласка?
В мене HP M275, ніяких замутів з чіпами
Але зараз таких фіг знайдеш
Шукайте кантору яка подібним займається/продає і в них питайте де немає запльотів з чіпами і можна перезаправляти, або ті чіпи капійки коштують...бо я тут вам не підкажу
Але зараз таких фіг знайдеш