Весотехник• 18 марта 2025
Девочки, вы забеременили в овульку или нет?
Ведь по разному бывает, кому-то нужна овулька чтобы забеременеть. , кому-то нет. Я забеременела не в дни овуляции, а вы
Полуничка• 18 марта 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Так бывает?
Буває, якщо вагітніють. Без овуляції ніяк
Весотехник
• 18 марта 2025
Ответ дляНеновая почта
Тогда Вы не могли забеременеть в этот период
Могла
короткопамятна• 18 марта 2025
Ответ дляПолуничка
Технічно без овуляції як можна завагітніти?
Может уже какое-то ЗНО надо ввести, прежде чем разрешать рожать ?
Неновая почта• 18 марта 2025
Ответ дляВесотехник
Они врут
Посмотрите видео как происходит зачатие, поэтапно. От чего и на какой день происходит прикрепление эмбриона
Я в дамках• 18 марта 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Как беременеют в месячные?
Значит была овуляция во время месячных или сразу после (сперматозоиды несколько дней живут). Иногда и не одна овуляция в цикле бывает.
Снежнакомка• 18 марта 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Как беременеют в месячные?
Рання овуляція, в мене така буває, приходжу на узі коли треба, через декілька днів після міс., а там вже жовте тіло і завагітніла в останній день місячних
Гопница-Советчица• 18 марта 2025
Ответ дляСнежнакомка
Я допустим чувствую овуляцию, она у меня проходит не бессимптомно да и выделения. Но кстати заметила что слизь бывает не один раз в овуляцию, бывает в течении цикла несколько раз.
Неновая почта• 18 марта 2025
Ответ дляСнежнакомка
Столько новых слов для автора в Вашем комментарии
Весотехник
• 18 марта 2025
Ответ дляНеновая почта
Хоть бы не позорились на сайте
Здесь таких как очень много
Неновая почта• 18 марта 2025
Ответ дляВесотехник
Здесь таких как очень много
Таких слегка неумных как Вы?
Весотехник
• 18 марта 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Я забеременнела сразу после месячных
Тоже без овуляшки как и я
Ля-ля-ля• 19 марта 2025
Ответ дляВесотехник
Вот вот. Что вы докажите им. Овуляция не всем нужна
А секс?
Ля-ля-ля• 19 марта 2025
Ответ дляНеновая почта
Хоть бы не позорились на сайте
Под анонимом не стидно
ШанельКуКу• 19 марта 2025
Ответ дляВесотехник
Та й мозок теж
Малая еще та• 19 марта 2025
Ответ дляВесотехник
Обычно
Як це? Овуляція може бути не завжди посередині циклу, бувають збої, чи наприклад, короткий цикл і вона буквально одразу після місячних. Та й навіть десь я читала випадки, як дівчата вагітніли посеред місячних, гінекологи пояснювали як таке може бути що овуляція співпала з тими днями. Але без неї ну ніяк))
Natal_ka91• 19 марта 2025
Авторе, не вірите порадницям, ось відповідь ШІ:
Ні, без овуляції завагітніти неможливо, оскільки немає дозрілої яйцеклітини, яку може запліднити сперматозоїд.
Проте в деяких випадках жінки можуть помилково думати, що у них немає овуляції, якщо:
- Овуляція нерегулярна або пізня, і її важко вловити.
- Вони покладаються лише на тести на овуляцію, які можуть не завжди показувати точний результат.
- Є ановуляторні цикли (коли овуляція відсутня в окремих місяцях, але загалом зберігається).
Якщо ви намагаєтеся завагітніти, але сумніваєтеся в наявності овуляції, можна зробити **фолікулометрію (УЗД)** або здати аналіз на **прогестерон на 21-23 день циклу**. Також є можливість стимулювати овуляцію під контролем лікаря, якщо вона дійсно відсутня.