Корсет_на_шурупах• 19 марта в 01:08

Як думаєте коли скінчиться ця клята війна?

Живу в Києві і за 3 з гаком роки дістали ці кляті тривоги, ракети, шлюхеди щоночі. Немає життя тут, чоловіка не кину. Думаєш ну може ось-ось і все закінчиться, але ні, цей дощ надовго. Ось навіть зараз пишу, і чую як працює ППО, ну немає вже сил на це все. Як ви думаєте чи довго нас ще тероризуватимуть? Гайки згоріли, психіка у відставці.
Качка в тапцях• 19 марта в 01:10
Здається, що ніколи не скінчиться, з таким #нутим сусідом спокою нам не буде...
Пампушечка• 19 марта в 01:11
надеюсь, в этом году
Кицюююня• 19 марта в 01:12
Швидкого закінчення не чекайте, сторони хочуть діаметрально протилежного, одна сторона хоче жити, а друга сторона хоче шоб першої не існувало. Компроміса бути не може.
автор Корсет_на_шурупах • 19 марта в 01:13
Ответ дляКачка в тапцях
Удалено администрацией...
КвартираЧья• 19 марта в 01:13
Коли не стане кому воювати. Говорили що парагвайський сценарій це іпсо, а це стає реальністю.
Головний кошак• 19 марта в 01:14
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Удалено администрацией...
А кацапські чінуші не накерувались? Чи у вас жертва винувата в нападі завжди?
Альфасамка• 19 марта в 01:14
не за нашого життя
Кицюююня• 19 марта в 01:15
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Удалено администрацией...
А хто їх 30 років вибирав, ельфи?
автор Корсет_на_шурупах • 19 марта в 01:16
Ответ дляГоловний кошак
Ну чомусь фіни в НАТО не сунулись і сиділи тихенько на попі, бо бачили єбанутого сусіда поряд. І тільки коли в нас повномаштабка почалась вони під шумок в НАТО подались.
Кицюююня• 19 марта в 01:18
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ви знаєте, що виправдання агресії російської федерації кримінальний злочин? Зараз років на 5 собі тут накоментите, суворого режиму.
Просто звязда• 19 марта в 01:18
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Дурні, для чого їм те НАТО. Путін би і так не напав. А зараз під питанням.
Головний кошак• 19 марта в 01:18
Тема на розкрут, що українці самі винуваті, бо не тих обирали, не так готувались, не так жили з кацапами 300 років, які мали нормальну звичку вбивати і геноцидить українців.
Хто в Європі може протистояти кацапам в військовому плані? Яка б ще країна хоч би в половину протрималась, як Україна.
автор Корсет_на_шурупах • 19 марта в 01:19
Короче єлозити минуле, можна скільки завгодно. Але цікавить майбутнє. Чи є воно тут? Здається що ні (
После 18• 19 марта в 01:19
Удалено администрацией...
Кицюююня• 19 марта в 01:19
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Канєшно ні. Вам за цю тухлу тему не заплатять. А може навіть і звільнять, по статті!
Головний кошак• 19 марта в 01:20
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Це ще не значить, що НАТО їх реально захистить, не просто так Європа вкладає гроші в свій захист
руки_Крюги• 19 марта в 01:20
Два варіка, або ще дуже довго, або примусять підписати ті угоди і тоді скоро...
После 18• 19 марта в 01:21
Ответ дляКвартираЧья
Что что, а кому воевать у нас есть. Липовые брони, липовые влк, прячутся дома
Просто звязда• 19 марта в 01:22
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Трамп все розрулить. При ньому всі війни закінчуються. Він тільки захотів і все вже майже закінчилось. Ну не 24 години, трошки більше, але ж.
руки_Крюги• 19 марта в 01:23
Ответ дляКвартираЧья
Цілком можливо
Аристократка-тунеядка• 19 марта в 01:23
Пам´ятаєте, як ще на початку війни казали: ’Терпіти стільки, скільки зможете. А потім - скільки треба’ Я пам´ятаю. Терплю. Чекаю. Сподіваюся. Вірю.
КвартираЧья• 19 марта в 01:23
Ответ дляПосле 18
Це нема. Майбутні сзчешники це.
Головний кошак• 19 марта в 01:23
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Удалено администрацией...
Знаю бакси• 19 марта в 01:24
Я думаю, что да, надолго. Нужно готовиться к тому, чтоб выезжать года через 3-4
Головний кошак• 19 марта в 01:26
Ответ дляЗнаю бакси
Тут такий розкрут в світі іде, що так надовго планувати не прийдеться, ще не факт чи захочете їхати.
Просто звязда• 19 марта в 01:26
Ответ дляЗнаю бакси
Куда? В Бразилию?
После 18• 19 марта в 01:28
Ответ дляКвартираЧья
Це нема. Майбутні сзчешники це.
Удалено администрацией...
Знаю бакси• 19 марта в 01:28
Ответ дляГоловний кошак
Там будет видно, но готовиться нужно. Даже, если переговоры пройдут успешно и огонь прекратится, ничего хорошего в ближайшее время здесь не будет. Но это мое личное мнение
Ирина-bbd0• 19 марта в 01:28
Ответ дляПосле 18
Удалено администрацией...
Засебяки не могут)))) они не для этого рождены))))
Знаю бакси• 19 марта в 01:29
Ответ дляПросто звязда
Куда? В Бразилию?
Это уже вам решать. Если нравится Бразилия и у вас есть возможность туда уехать - тогда езжайте