Брююнетка• 13 февраля в 18:40

Як так вийшло?

Відправили посилку на індекс 33028, в Рівне вона прибула, а потім на наступний день відправники зробив переадресацію в Київ
Пишу відправнику відповідає, що вони переадресацію Укр поштою не роблять
Посилка оплачена була. Наразі не грошей не посилки
Куди звернутися на Укр пошту? Чи все ж таки це щось магазин на мутив ? І шо значить посилка в дорозі 45 днів ?
Дякую
Remensa• 13 февраля в 18:42
Я.б сходила на пошту. Вони самі мутять часто. А може й магазин шахраї
автор Брююнетка • 13 февраля в 18:45
Ответ дляRemensa
В цьому магазині замовляю постійно
А на пошті посилка не відслідковується
Remensa• 13 февраля в 18:48
Ответ дляБрююнетка
В цьому магазині замовляю постійно
А на пошті посилка не відслідковується
Там часто трекінг косячить. Мої посилки з Києва в Київ по трекінгу через Харків їхали.
Сходіть і на місці розбирайтесь.
Леді_в_пледі• 13 февраля в 18:48
Посилка відправлена 30 грудня, от і 45 днів виходить
Veronika_100k• 13 февраля в 18:50
Так это всё больше месяца назад было. Вы месяц ничего не выясняли или как так получилось?
ura1981• 13 февраля в 18:55
Ответ дляVeronika_100k
Так то з аліка посилка...тому і місяць
Veronika_100k• 13 февраля в 19:03
Ответ дляura1981
Так то з аліка посилка...тому і місяць
Я вижу, что 30.12 выехала из Одессы, а 09.01 получена в Киеве. Прошел месяц и никаких телодвижений со стороны отправителя и получателя. Больше вопросов, чем ответов.
ura1981• 13 февраля в 19:06
Ответ дляVeronika_100k
А я бачу на останьому скріні три служби доставки

Ааааааа її ще місяць тому в Києві отримали...тоді дивне питання в автора
Veronika_100k• 13 февраля в 19:12
Вообще, автор, пусть отправитель пишет на фейсбук Смилянскому, там эти вопросы быстрее решаются. Другой вопрос, что уже месяц прошел.
автор Брююнетка • 13 февраля в 19:23
Ответ дляVeronika_100k
Дивіться, я працюю по дропу
Тобто посилкку відправляла не я і не мені, а моєму покупцю
І от вона вчора мені написала
Veronika_100k• 13 февраля в 19:26
Ответ дляБрююнетка
Дивіться, я працюю по дропу
І от вона вчора мені написала
Хреново. Тогда вам и писать нет смысла. Писать надо отправителю. Лично вы в любом случае, ничего не выясните.