Пез Году Неделя• 19 марта в 18:32

Кредит

Дівчата, порадьте якийсь вихід, прошу.
Була в мене кредитка тоді ще Альфа банку. Був там якийсь не великий борг і ось змінилися життєві обставини. Розлучення, потім війна. Влізла я в неї страшенно. Зателефонували з банку і запропонували реструктурізацію. Зробила, ідіотка. Тепер маю кредит « моментальні гроші» під 35% річних. Виплачую по три тисячі вже три роки, не погасила й половину з 70 тис( Не знаю, може якісь банки пропонують кредитки з меншими процентами. Вже я не вивозю ті платежі. А в тому місяці не змогла сплатити. Світиться ще дві тисячи пені тепер.
Londa___• 19 марта в 18:33
Зараз це Sense bank начебто, ні?
автор Пез Году Неделя • 19 марта в 18:33
Так він
Баба_Воля• 19 марта в 18:35
Вы когда делали реструктуризацию, подсчеты какие- то делали? Как так получилось вообще что вы подписались на худшие условия?
палка-копалка• 19 марта в 18:35
Выглядит так,что вы подписались не читая условий. Вам же наверняка ясно озвучивали это ’35% годовых’?
Я пані прохана...• 19 марта в 18:37
В кредитке у вас % были явно не меньше 35% годовых. Вам дали возможность ежемесячно погашать кредит. Какие могут быть вопросы? А вобщем да, нужно читать условия договора до того как его подписывать.
Творю чудеса• 19 марта в 18:37
Може миттєва розстрочка?
То там реальна річна процентна ставка складає 51,8% на термін 24 місяці. Щомісячна комісія від суми розстрочки: 1,8% на термін 3 та 6 місяців; 2,5% на термін 9 та 12 місяців; 2,9% на термін 18 та 24 місяці.
Londa___• 19 марта в 18:37
Я користуюсь кредиткою у цьому ж банку, багато років. Намагаюсь, як можу, погашати до розрахункової дати кредитні кошти вчасно. Дуже сподіваюсь, дівчата зможуть дати вам корисні поради у вашій темі.
автор Пез Году Неделя • 19 марта в 18:42
Ну бачте яка тема в мене корисна. Можна вигуляти « біле пальто» )))))) Ти ж бачила що підписувала. Бачила. Багато чого ще бачила. Але все ж таки сподіваюся на може яку пораду. Хочеться кредит гасити, а не віддавати бескінечні проценти.
Я пані прохана...• 19 марта в 18:45
Ответ дляПез Году Неделя
Вы не обижайтесь. Это реалии жизни. И действительно нужно ознакамливаться до.
У вас к договору скорее всего график погашения. На сколько лет этот ваш кредит? Быстрее закрыть кредит и меньше заплатить % - это как можно быстрее его закрыть, платить с переплатой, на сколько у вас получится. Нет дешёвых % на такого плана кредиты и в других банках.
Zima_Letto• 19 марта в 18:48
Автор, не маю уявлення про ваші можливості. Але я б шукала різні шляхи погасити борг якнайшвидше: щось продати зі своїх речей чи непотрібного золота/взяти у борг у батьків чи знайомих на певний час/підшукати підробіток собі .. будь-які шляхи здихатися він того кредиту під 35%, він конський- але в усіх банках такий же: приват, пумб.. мала справу також свого часу.. Удачі і гарних рішень вам.
Мольфарочка• 19 марта в 18:50
Ответ дляПез Году Неделя
Один тільки варіант вносити щомісяця більшу суму, якщо це можливо.
Баба_Воля• 19 марта в 18:51
Ответ дляПез Году Неделя
А какой совет может быть. Самое эффективное в вашем случае обратиться к близким людям за помощью. Но если вы этого не сделали - значит такой опции у вас нет. Что еще можно сделать? Закрывать максимально кредит. Не по 3 тысячи, а по 6 например, или по 10, максимально ужавшись во всех тратах. Если вы этого не делаете - значит нет возможности. Вы же наверное и так работаете на двух работах чтобы добыть дополнительные средства? Моете людям окна, уборками занимаетесь на выходных, посуду моете по ночам.
Одежду покупаете только когда порвется, за новой ходите в секонд. Так ведь?
Творю чудеса• 19 марта в 18:53
В інших банках ставки теж не маленьки.Треба дивитися що у вас за договір і вирішувати,чи є сенс перекридитуватись ще десь.
Бо знаю людину,в якої теж сталися такі обставини,що вліз в кредит.Перекредитуапвся,все було добре,а потім знову халепа,і вже більше 10 років просто платить щомісяця майже 5000грн банку.А тіло кредиту не гасить.
Чорт і Шо• 19 марта в 18:57
А я не платила у свій час)) десь рік 2020 брала 100 000 ідея банк )
автор Пез Году Неделя • 19 марта в 18:59
Ответ дляБаба_Воля
Это вы типа пошутили? Не смешно. Я на одной работе, не на двух. По десять часов шесть дней в неделю. И единственный выходной я встать с кровати не могу. Просто не могу. Вот так. Так что с уборками и окнами пролет. Одежду я себе нигде и никакую не покупаю. Но я ее покупаю двум сыновьям.
Первоклашка Я• 19 марта в 18:59
Хотите подработку 50$ в день? Сидеть на мужиков смотреть, больше ничего не делать, не раздеваться, ничего не показывать, просто смотреть и переписываться с ними в чате.
ЯсноВидящая• 19 марта в 19:00
Ответ дляПез Году Неделя
Де чоловік?
Скільки років дітям?
ЯсноВидящая• 19 марта в 19:01
Яка сума боргу?
Який обовʼязковий платіж?
Який у вас дохід?
Скільки складають обовʼязкові витрати?(оренда, комунальні, їжа, проїзд)
В якому місті ви знаходитеся?
Білка в колесі• 19 марта в 19:02
Ответ дляПез Году Неделя
Можливо якось можна реструктурувати ?
Альфа банк дуже жорстко по кредитам ...
Баба_Воля• 19 марта в 19:02
Ответ дляПез Году Неделя
Не пошутила. Ищите более высокооплачиваемую работу. Если вы работаете 60 часов в неделю и не можете закрыть 3 тысячи кредита - с работой что то не так. На уборках больше заработаете.
Потребую апгрейду• 19 марта в 19:03
Ответ дляПервоклашка Я
Я хочу. Что за работа?
автор Пез Году Неделя • 19 марта в 19:12
Ответ дляЯсноВидящая
Де чоловік?
Скільки років дітям?
Чоловік у ліжку. Після інсульту. ( Це не я довела до інсульту і кинула) я до цього не маю відношення.Але маю інше відношення. Людське. А це гроші, гроші, гроші. Дітям 14 і 12
ЯсноВидящая• 19 марта в 19:22
Ответ дляПез Году Неделя
Ну із-за чоловіка, якщо ви не разом, як я зрозуміла, ви не маєте влазити далі у кредит.
Бо зляжете поруч. Це нікому не треба.
Дитина, якому 14, може роздавати листівки. Це не високооплачувана робота, але 60грн/год.
Я ще задавала ряд питань.
Ціль - побачити шляхи, яких ви можливо не бачите.
Бо кредити - це складна штука ще й психологічно
viter33• 19 марта в 19:25
Ответ дляПез Году Неделя
Та які тут поради (((
Якщо є якісь родичі, друзі, близькі - позичте у них без%%%, погасіть банку і віддавайте позичене
viter33• 19 марта в 19:29
Ответ дляЧорт і Шо
Сьогодні був в Галицькому суді Львова
На дошці оголошень - 50+ справ за позовами ІдеяБанку
Меряю линейкой• 19 марта в 19:30
Ответ дляЯ пані прохана...
это не спасает.. там есть пункт всегда, банк может сменить на свое усмотрение
автор Пез Году Неделя • 19 марта в 19:39
Ответ дляЯсноВидящая
Бо зляжете поруч. Це нікому не треба.
Я ще задавала ряд питань.
Я розумію про що ви. Я тому й зважилась написати хоч сюди. Бо я останні два роки як зомбі. Встала, на роботу, потім у справах, потім додому, домашні справи, ніч. І так по колу. Я розумію що в іншій ситуації, якби тягар був лише кредит, може я б знайшла вже сто рішень. А тут як шори у коня. Ти не можеш дати собі розслабитися, ти постійно в напруженні. І голова не мислить абсолютно.
Я пані прохана...• 19 марта в 19:47
Ответ дляПез Году Неделя
Старайтесь хоть немного переплачивать, чтобы закрыть его за год, а не за три.
ЯсноВидящая• 19 марта в 20:03
Ответ дляПез Году Неделя
Яка сума боргу?
Який обовʼязковий платіж?
Який у вас дохід?
В якому місті ви знаходитеся?
hrystia• 19 марта в 21:27
Автор, гляньте цю групу. Може, знайдете для себе корисну інформацію.
Бажаю Вам вибратися з цього пошвилше.