Ластоноша• 19 марта в 23:11
Броколі. Як смачно готувати? Хочу рецепт)
Як любите броколі?
З кислинкою і солодкуватий присмак подобається мені в Пузатій хаті.
Але не вмію готувати ні як.
Хіба що, як цвітну, смажити в клярі.
А як ще смачно?
Але не вмію готувати ні як.
Хіба що, як цвітну, смажити в клярі.
А як ще смачно?
Зашла на 5минут• 19 марта в 23:14
Приварить немного просто в подсоленной кипящей воде. 3-4 минуты, и быстро охладить. Пробовала в ресторане вкусно жареный брокколи под соусом из вонючего сыра с голубой плесенью
Я-ваш шанс• 19 марта в 23:16
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я извращенец, люблю ее просто вареной без ничего.
Я тоже люблю чуть приваренную и соус бешамель готовлю. Поливаю и ем)
Ластоноша
• 19 марта в 23:17
Ответ дляSantander
Я готую в сувід, люблю саме таку структуру
Скільки часу?
Карапулька• 19 марта в 23:18
Відварити і підсмажити з яйцем, дуже смачно, смак броколі смак тоді зовсім не відчувається. Просто відвернути теж їм, і дитина моя їсть. Пару суцвіть можна себе заставити зїсти
Мочалкин блюз• 19 марта в 23:20
Варю, посипаю сухим часником, додаючи сир гриль і ложку йогурта. Смачно.
Треба ось так• 19 марта в 23:24
Просто кладу соцветия в стеклянную деко. Солю крупной солью и перчу. Заливаю сливками и в микроволновку на 7 минут.
Это- необыкновенно вкусно
100%• 19 марта в 23:24
Відварену поливаю соусом олія/мед/соєвий соус. В мене цей соус замішаний стоїть на багато салатів
Иванка Бур• 19 марта в 23:25
Я люблю просто на пару, чтобы немного хрустела, а не в кашу, и со сливочным маслом. Часто заморозку высыпаю в емкость, солю немного и на 10 мин в микроволновку или 3 минуты авторазогрев и 3 мин высокие волны. Очень вкусно и быстро, у нас все любят. Ну или запеканки всякие, с филе, с лососем и тд.
100%• 19 марта в 23:26
Або ще в духовці з курячим м´ясом і молодою морквою. Тільки вона потім не хрумка
Ластоноша
• 20 марта в 00:38
Ответ для100%
А лимонний сік?
Не їм після шостої• 20 марта в 00:54
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я люблю просто сиру. І цвітну теж