Всім шампаньського• Изменено 19 марта в 23:15

Душ біля унітазу. Я єдина хто не розуміє як підмиватися?

І хіба це естетично?
Оцей душ що на стіні ж унітазом
біде наче краще
Вишнёвая Леди• 20 марта в 07:25
Ответ дляPrervana
Вам пойти фотоинструкцию снять по использованию или шо? В чем проблема взять лейку в руку, запустить ее спереди между ног и нажать курок? А потом туда же засунуть вторую руку и помыть гаджеты?
А витиратися після цього чим?
Це ще рушничок кожному індивідуальний поруч вішати?
Вишиванка• 20 марта в 08:20
Ответ дляПопадалочка
Тільки залісти в ванну та помитись, всі ці полоскання с унітазом та біде буее для мене
Це при умові що є ванна.
У багатьох квартирах зараз встановлюють душову кабіну.
ВсеПроВсехЗнаю• 20 марта в 09:16
Ответ дляВсім шампаньського
Бо треба перевертатися
Передом і задом сідати на унітаз
автор, я ржу)))
робіть, як вам зручно. Якщо є місце, то ставте біде і не мучайтесь.
У нас в одному є гігієнічний душ, для біде не було місця. А в іншому санвузлі - душова, там не ставити гігієнічний душ.
Зробила свої справи і зайшла в душ по пояс помилась.
Забобонний фрукт• 20 марта в 09:38
Ответ дляКопуша
Пардон, а як ви попу миєте? Однією рукою лейку тримаєте, і іншу по лікоть під собою пропускаєте?
Якщо спереду струю під кутом трохи униз тримати, то вода на попу не попадає. Як тоді змочується задня область водою?
Ого у Вас там расстояния, мне по локоть ничего просовывать не нужно
Просто каралева• 20 марта в 10:16
Прочитала тему. Мда, я єдина не розумію, як виживають люди, які без сторонньої поради не можуть жопу помити?!
Анонимба• 20 марта в 10:36
Ответ дляВишиванка
То о чём вы спрашиваете - гигиенический душ, делают когда нет места и возможности устанавливать биде.
А так да, конечно биде лучше.
у моєї подруги біде в будинку, сказала що виявилось незручно, душ зручніше.
в біде миє тепер собаці лапи після прогулянки :)
Анонимба• 20 марта в 13:52
Ответ дляБубль Гум)
Не нужно никуда переворачиваться. Просто сидите и моетесь.
вы что, никогда на унитазе не подмывались из ковшика?
как вы в детстве/подростковом возрасте подмывались, когда ни биде, ни гигиенического душа не было?
враскорячку над ванною :)
попой сиділа на бортику, одна нога на полу, друга на іншому бортику :)
Анонимба• 20 марта в 13:55
Ответ дляMacOS-ница
Я тоже не могу над ванной. Рост 165. Я когда сажусь на бортик то ноги на пол не могу нормально поставить, чтоб удобно сидеть.
На унитазе намного проще.
підставочку ставте :)
якщо у вас є дитина то підставочка обов´язково має бути :)
Анонимба• 20 марта в 14:16
Ответ дляКондуктор маршрутки
О, мужики в ход пошли)
мужики теж хотять чисту попу :)
MacOS-ница• 20 марта в 14:40
Ответ дляАнонимба
підставочку ставте :)
У меня двое и они выше меня ростом
Бубль Гум)• 20 марта в 14:42
Ответ дляАнонимба
враскорячку над ванною :)
Навіщо так учкладнювати, ну серйозно?))))
Анонимба• 20 марта в 14:42
Ответ дляMacOS-ница
У меня двое и они выше меня ростом
але ж колись вони були маленькі і не діставали до раковини :)
я підставку зберегла, ставимо її собі під ноги коли на унітазі сидим :)
Анонимба• 20 марта в 14:43
Ответ дляБубль Гум)
мене це тоді не турбувало :)
MacOS-ница• 20 марта в 14:48
Ответ дляАнонимба
У нас унитаз на нормальной высоте, не надо подставка
Анонимба• 20 марта в 14:49
Ответ дляMacOS-ница
у мене теж на нормальній, але з підставкою набагато зручніше
Рву и мечу• 20 марта в 23:42
Ответ дляБубль Гум)
Флуд это вы о себе?
Об авторе