Физрукая• 19 марта 2025

Якби зараз обирати професію...

...яку б ви обрали? Адже коли після школи щось вибираєш, то не знаєш себе.
Шкварочка• 20 марта 2025
Ответ дляДай подивлюся
Перевод.
И в любой профессии пригодится

У меня много знакомых с тремя очень хорошими языками. У меня всего лишь английский b2, французский и немецкий a2. Не то пальто. Чувствую себя дурой
Переклад дуже посунув машинний переклад, ші-перекладачі, дуже висока конкуренція, пропозицій менше.
Постійно перекладати - це жестяк
Мішечок щастя• 20 марта 2025
Как ока́залось, я очень хорошо понимала в универе сопромат и высшую математику. Наверное,свыбрала бы строительную инженерию. Английский я и так учила всю жизнь, но с языками у меня явно проблема. А вообще было бы неплохо ещё и английский знать. Может быть что-то связанное с аналитикой данных .
Брюлик в стразах• 20 марта 2025
Жалкую, що не пішла на англійську філологію/вчителя англійської мови.
Не просто знати, а саме викладати хотіла би, бо у мене виходить пояснювати.
Love_Love_Love_• 20 марта 2025
Ответ дляДай подивлюся
Это у него украинский, русский, белорусский, румынский и болгарский?
Или что за 5 языков?
Родной вообще не считается. В нашем случае два родных
Ні це в нього українська, англійська, французька, німецька, іспанська
База_птеродактилей• 20 марта 2025
Ответ дляШкварочка
Від роботи коні дохнуть, пожалійте себе, ви не рабиня
А что вас так удивляет? Вы сколько работаете по времени?
База_птеродактилей• 20 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
ПрЫнц
Шкварочка• 20 марта 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
8 годин, стандарт.
Шкварочка• 20 марта 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
У мене такий фах і жодного дня не викладала в школі. Зп в школі низька, роботи багато, щоб працювати гарно оплачуваним репетитором треба багато вкластись.
Поцікавтесь, може є заочне відділення?
Якщо знаєте англійську, то можна оволодіти методикою і репетитором працювати.
Свекруховна• 20 марта 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Якщо маєте бакалавра з будь якої професії то можете на магістраруру з філології
Брюлик в стразах• 20 марта 2025
Ответ дляСвекруховна
Маю. Але вже отримала другу вищу не так давно (в якій розчарувалася), вже немає сил йти ще одне отримувати. Бо не буде цьому кінця і краю, тому навчанню.
Love_Love_Love_• 20 марта 2025
Ответ дляЯ така бойова
Ну вопрос стоял о профессии, а не о жизненных ситуациях
В любій професії знадобиться переклад, я не знаю як вам пояснити очевидне.
Шкварочка• 20 марта 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Одногрупниця отримала 4 чи 5 дипломів, мабуть їй подобався сам процес навчання
Свекруховна• 20 марта 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Я би на лікаря пішла...але пізно вже
Неправдиша• 20 марта 2025
Удалено администрацией...
автор Физрукая • 20 марта 2025
Ответ дляДай подивлюся
Перевод.
И в любой профессии пригодится

Думаю, що з розвитком штучного інтелекту ця професія буде неактуальною.
Дай подивлюся• 20 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Тогда в США английский и испанский просто необходимы.
Что вам не понравилось?
Шкварочка• 20 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Навіщо переклад, є знання мови, просто спілкуєтесь іноземною мовою. Я от вже 2 місяці як вивчаю іспанську по Дуолінго, дуже цікаво, багато схожого з англійською, просто читається, тільки от особи і різні закінчення додають складнощів.
Брюлик в стразах• 20 марта 2025
Ответ дляШкварочка
Поцікавтесь, може є заочне відділення?
Я якось на прохання моєї знайомої трохи підтягнула англійську з її сестрою молодшою. У неї значно покращилися оцінки. І я тоді відчула, що мені це подобається. Але тоді я була студенткою і не думала нічого міняти.

Так, заочне є, наприклад, у Драгоманова.
Чарівне зіллячко• 20 марта 2025
Однозначно обрала б таку професію, яка б дозволила працювати дистанційно або з мінімальним відвідуванням офісу. І щоб все, що треба для роботи, можна було без проблем возити з собою.
Дай подивлюся• 20 марта 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Ещё можете. У учителей а2 обычно. После пед.
Дай подивлюся• 20 марта 2025
Ответ дляФизрукая
Возможно, но не факт.
ОдинРазНадетое• 20 марта 2025
Врачом
Подологом
Программистом чтобы работать дистанционно
Кишмишная Мая• 20 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Абсолютно всюди, якби я добре знала англійську, я б вже коледж в США закінчила і паралельно зі своїм досвідом мала б вже керівну посаду з хорошою зп, а не мову вчила весь цей час
Вы знаете идеально 5 иностранных языков, кроме Английского? Это как ?
Кишмишная Мая• 20 марта 2025
Ответ дляДай подивлюся
Хотела стать врачом, так бы и советовала, но в Европе или США
И я хотела стать врачом, жалею, что передумала. Решила, что это слишком долго надо учиться (
автор Физрукая • 20 марта 2025
Я б, напевно, обрала би фах дизайнера - подобається і інтер´єрний дизайн, і ландшафтний. Цікавить також і робота реставратора.
А над чим зараз працюю - вивчаю астрологію. Це моє давнє хоббі, яке зараз хочу перетворити на професію.
Дай подивлюся• 20 марта 2025
Ответ дляКишмишная Мая
А я просто не поступила. Конкурс был жуткий
Love_Love_Love_• 20 марта 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Я б вам пояснила, але ви українську не розумієте 🤷‍♀️
Брюлик в стразах• 20 марта 2025
Ответ дляШкварочка
Мені теж подобається навчатися. Але як згадаю, як керівництво ставиться до сесій протягом року....Якби мене хтось забезпечував (живу сама), то можна було б навчатись у своє задоволення. А так дві сесії на рік по три тижні, важко.
Love_Love_Love_• 20 марта 2025
Ответ дляДай подивлюся
Что вам не понравилось?
В якому сенсі- не понравілось?
Кишмишная Мая• 20 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я дата аналитик, зачем мне 5 языков ? Английского более чем достаточно.