Физрукая• 19 марта 2025
Якби зараз обирати професію...
...яку б ви обрали? Адже коли після школи щось вибираєш, то не знаєш себе.
Брюлик в стразах• 20 марта 2025
Ответ дляФизрукая
Думаю, що з розвитком штучного інтелекту ця професія буде неактуальною.
Може, якість штучного і. буде згодом кращою. Але зараз - не дуже. Якщо ти погано знаєш мову, то не6 зрозумієш корявість перекладу.
Незламна• 20 марта 2025
Юрист. За освітою журналіст. Працювала по професії доволі довго. Потім пішла в дотичну до юриспруденції сферу.
Love_Love_Love_• 20 марта 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Я дата аналитик, зачем мне 5 языков ? Английского более чем достаточно.
Я вам і не пропоную жодного вивчати я пишу про себе
ШобВам_КакНам• 20 марта 2025
Вибрала б ту саму, що і 40 років тому. Ні разу не пошкодувала про свій вибір
Физрукая
• 20 марта 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Цікаво дізнатися про ваш вибір.
Кишмишная Мая• 20 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я б вам пояснила, але ви українську не розумієте 🤷♀️
Володію вільно, пояснюйте 😂
Шкварочка• 20 марта 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Ші зараз пише офери краще за людину, я на апворк тільки з ші - економить час, краще сформульована думка, англійською. Переклад теж непоганий був в deeply (може плутаю назву), так треба вичитувати ще, але це вже круто.
Кишмишная Мая• 20 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
А это кто писал ? Цирк на дроте
«В любій професії знадобиться переклад, я не знаю як вам пояснити очевидне.»
Love_Love_Love_• 20 марта 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Володію вільно, пояснюйте 😂
Сумніваюсь, бо інакше з чого ви взяли що я вільно володію 5 мовами крім англійської?
Мішечок щастя• 20 марта 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Мені теж подобається навчатися. Але як згадаю, як керівництво ставиться до сесій протягом року....Якби мене хтось забезпечував (живу сама), то можна було б навчатись у своє задоволення. А так дві сесії на рік по три тижні, важко.
А мені повезло, був якраз ковід. Сесії були онлайн, екзамени також. Потім без сертифікату про привет мене відправили працювати віддаленого, то я чудово поєднувала з написанням диплому. Захист був також онлайн з демонстрацією екрана, як презентація. Але я акож більше не хочу. Стільки часу забирало,
Брюлик в стразах• 20 марта 2025
Ответ дляШкварочка
У мене такий фах і жодного дня не викладала в школі. Зп в школі низька, роботи багато, щоб працювати гарно оплачуваним репетитором треба багато вкластись.
Поцікавтесь, може є заочне відділення?
Якщо знаєте англійську, то можна оволодіти методикою і репетитором працювати.
Поцікавтесь, може є заочне відділення?
Як ви думаєте, чи реально було б якось оминути цей етап - отримання вищої філологічної освіти, якщо я хочу бути репетитором англійської? Наприклад, закінчити мовні курси - отримати сертифікат C2, отримати кембріджський сертифікат, пройти курс підготовки викладачів?
ШобВам_КакНам• 20 марта 2025
Ответ дляФизрукая
Цікаво дізнатися про ваш вибір.
Інженер-будівельник, спеціальність ’промислове і цивільне будівництво’. А посади різні були
Физрукая
• 20 марта 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Чудово, що ви відразу знайшли те, що вам цікаво все життя!
ШобВам_КакНам• 20 марта 2025
Ответ дляФизрукая
Теж рада, що не металась в невизначеності. Думаю, велике значеннями мало те, що тато і брат старший - будівельники)
Завжди недо...• 20 марта 2025
Ответ дляДай подивлюся
Хотела стать врачом, так бы и советовала, но в Европе или США
Я бы тоже , но я плохо училась .
В Европе нормально пойти учиться в 40 , но я уже не хочу столько лет учиться .
Вся в кредитах• 20 марта 2025
Я бы активнее учила иностранные языки и развивалась в IT-сфере. В итоге я к этому и пришла, но только к 30 годам.
Капитошечка• 20 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я обрала вивчити ідеально 5 іноземних мов
он на днях профорієнтаторка відома писала шо анонсували випуск навушників айрподс з автоперекладом
і всіх закликала зрозуміти шо англійська філологія ітд - вже мертві спеціальності для майбутнього наших дітей
САМ_ТАКОЙ• 20 марта 2025
Ответ дляЛастовиння
дети школьники
часто многие спрашивают кем они будут
думаю...
на слуху профессий ну пусть 20 от силы, на самом деле огромное количество
как выбрать то что будет им по душе?
часто многие спрашивают кем они будут
думаю...
как выбрать то что будет им по душе?
раскрывать таланты
искать к чему есть страсть
и думать
если ребенок не любит читать, то не пхать его в юристы, если плохо с математикой, то не пхать в технари, инженеры и экономисты
искать к чему есть страсть
и думать
Лялька в колисці• 20 марта 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Скажите, а как вы пришли в эту профессию?
Сладко-соленая• 20 марта 2025
Ответ дляКишмишная Мая
это вы из Британии?
Пусин Кукин• 20 марта 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
А скільки Вам зараз років?
Кракадэ• 20 марта 2025
Хотела бы работать в лаборатории, брать кровь из пальца, вены и т.д. Или реабилитологом.
Начальник Анонимов• 20 марта 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Яка у вас професія?
ЗавЛабСнаб• 20 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Абсолютно всюди, якби я добре знала англійську, я б вже коледж в США закінчила і паралельно зі своїм досвідом мала б вже керівну посаду з хорошою зп, а не мову вчила весь цей час
Если бы у бабушки были яйца...
логопед -дефектолог
Зараз усе більше і більше дітей будуть з такою проблемою.
Ось логопед сина -500 грн 40 хв, діти з 8 ранку до 6, кожні 40)
Але вона крута
Моя старша донька -обрала собі ’тренерська діяльність за видами спорту’. Проф карате, участь у міжнародних, Чемпіонка України.
Але вона крута
Треба ось так• 20 марта 2025
Пішла б в медичне училище, як і збиралась. Мати відмовила, за її вказівкою вступила в педагогічний університет на політолога......
Зате університет
Вчителька з мікрорайону• 20 марта 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Зараз за жінками в цій професії черга.
Подруга - ваша колега, їй постійно хтось телефонує, щоб переманити з поточного місця