Физрукая• 19 марта 2025
Якби зараз обирати професію...
...яку б ви обрали? Адже коли після школи щось вибираєш, то не знаєш себе.
Пописанная парта• 20 марта 2025
Ответ дляЯ така бойова
Интересно, где вы видите их применение?
Мені в логістиці дуже не вистачає не лише англійської, а ще польської, німецької, іспанської, французької і можна ще італійську.
Маю декілька думок• 20 марта 2025
Ответ дляДай подивлюся
Это у него украинский, русский, белорусский, румынский и болгарский?
Или что за 5 языков?
Родной вообще не считается. В нашем случае два родных
Или что за 5 языков?
Украинский устно, украинский письменно, русский устно и письменно. Можно подумать всем, кто знает английский язык, обязательно открыта дорога в англоязычные страны. Особенно мужчинам сейчас.
Мозговая пилочка• 20 марта 2025
Ответ дляЯ така бойова
А 5 языков зачем? Я не просто так спрашиваю, у меня дочь заканчивает филологию. 2 языка свободно, еще два неидеально и один начала учить. В раздумьях, что с этим богатством делать.
Вчити мови - не означає здобути вищу освіту перекладача. У доньки в 15 років - 2 іноземні мови вільно+2 вчить (одну з них - китайську, просто хоче вчити, не входить в обов´язкові, ходить на курси)
Колишня муза• 20 марта 2025
Ответ дляШкварочка
Я вивчила англійську, попрацювали перекладачем і зрозуміла, що краще бути спеціалістом зі знанням іноземної мови, ніж просто знати мови.
На зустрічах відчувала себе головою, що говорить за всіх, потім пішла в зед, а зараз в маркетинг.
В маркетинге давно? Как попали в эту сферу?
Колишня муза• 20 марта 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Я дата аналитик, зачем мне 5 языков ? Английского более чем достаточно.
А давно вы работаете дата аналитиком? Это ваша основная профессия или вы переучивались?
неДоЖиру• 20 марта 2025
Если для души, то в принципе так как и хотела - учителем, может потому что всю жизнь в бухгалтерии, а за забором, как известно, трава зеленее.
Если для денег, карьеры, то Айти конечно, хотя время уже упущено, скоро ИИ всех заменит и доходы исчезнут.
Хвець-тець• 20 марта 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Як ви думаєте, чи реально було б якось оминути цей етап - отримання вищої філологічної освіти, якщо я хочу бути репетитором англійської? Наприклад, закінчити мовні курси - отримати сертифікат C2, отримати кембріджський сертифікат, пройти курс підготовки викладачів?
Мову від В2, та отримуєте справжній сертифікат CELTA та інші курси за інтересом (вікові особливості, методологія, тощо).
Рівень англ. С2 отримується не після курсів, це багаторічна праця.
Колишня муза• 20 марта 2025
Ответ дляНезламна
Юрист. За освітою журналіст. Працювала по професії доволі довго. Потім пішла в дотичну до юриспруденції сферу.
В яку сферу ви пішли? Хочу тікать з юриспруденції світ за очі, але не знаю куди...
Я така бойова• 20 марта 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Я думаю, понятие язык свободно в 15 лет и у филолога сильно разнятся.
Шукаю трусики• 20 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Абсолютно всюди, якби я добре знала англійську, я б вже коледж в США закінчила і паралельно зі своїм досвідом мала б вже керівну посаду з хорошою зп, а не мову вчила весь цей час
и не говорите! что помогает выучить язык? я такая же...туго идут мне языки
Шукаю трусики• 20 марта 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Что в школе не хотела быть «никем», что сейчас хочу быть «никем»…
Просто хочу сидеть дома и заниматься своими делами, но чтоб у меня были деньги!
а какими делами вы бы занимались?
Сладко-соленая• 20 марта 2025
Ответ длянеДоЖиру
Какие ж недалекие те, кто пишет, что ’скоро ИИ всех заменит’. Один малограмотный сказал, а остальные повторяют как попугаи.
Я девопс, занимаюсь автоматизацией процессов разработки, работаю с инфра, с появлением ии работы и возможностей стало только больше. Как для меня, так и для моих инженеров.
Так вот, расскажите мне механизм - как именно ’’ИИ всех заменит и доходы исчезнут’?
Вы б лучше б занимались своей бухгалтерией и не несли чушь)
Хвець-тець• 20 марта 2025
Ответ дляЯ така бойова
Що мотивувало йти на філологію?
Донька має розуміти, що все це «богатство» виключно для саморозвитку. Щоб заробляти доведеться добирати навичок та знань, змінювати профіль, можливо вчитись заново, алаптуватись до неприємного в будь-якій стартовій роботі.
Приму в дар• 20 марта 2025
Я бы на логопеда училась, если бы в свои 17 знала о такой профессии.
неДоЖиру• 20 марта 2025
Ответ дляСладко-соленая
Компуктер не работаит, я ничиво ни делала. Только кнопочку нажала, оно само
Чего так возбудились то? Если все так хорошо, то наслаждайтесь своей богатой жизнью...пока.
Липка-прилипка• 20 марта 2025
Ответ дляДай подивлюся
Или что за 5 языков?
Руминський взагалі-то важкий, не схожий з нашою мовною групою
Таракашечка• 20 марта 2025
Психологія, психотерапія. Задоволена своїм вибором. Але був час, коли дохід був мінімальний.
Зараз все інакше, можливостей більше, мої молоді колеги вже в 27 років мають достатньо досвіду, клієнтів і високу оплату.
Жена брата Админа• 20 марта 2025
Я юрист, мені подобається,ця професія. Але після 20 років досвіду скажу що це важка праця. Дитину свою якщо не буду бачити що прям горить йим, скерую нс іншу професію. Гроші можна заробити докладаючи менших зусиль. З плюсів завжди є робота хто б що не говорив про навалля юристів. Три роки тому змінила професію на суміжні, але менш відовідальну. Вміння юриста корисні у багатьох сферах.
Настасья Пицун• 20 марта 2025
Я точно знаю ким би не хотіла бути і не хотіла працювати там ,де наразі працюю : в аптеці.
Ще трохи і буду звільнятися на хрєн...
Жена брата Админа• 20 марта 2025
Подобається аналітика, люблю працювати з первинним. документами, шукати щось між строк. Розумію причинно - наслідкові зв´язки. IQ високий. Хотіла б спробувати щось нове.
Жена брата Админа• 20 марта 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Ще трохи і буду звільнятися на хрєн...
Співчуваю Вам. Буваю в аптеках по роботі, то треш. Після цього починаю більше цінувати свою роботу...
Байрактарна• 20 марта 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
5 дней в неделю по 11 часов в офисе торчу 😭😭😭
вот и я так провела всю свою жизнь.офисный график,ничего в жизни не видела.
отпуск летом, какие-то поездки и два выходных, из которых один день съедал быт.
Садова гойдалка• 20 марта 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Поділіться, будь ласка, на які професії змінили юриспруденцію?
Чи задоволені? Проходили навчання? Оплата краща?
Липка-прилипка• 20 марта 2025
Ответ дляСладко-соленая
Ваша сфера може не страждає, але знаю, що з допомогої АІ пишуть інструменти, які ще рік тому замовляли якщо не в простеньких аутсорсингових студійках, то на фріланс-біржах точно. Це економить десятки тисяч гривень замовнику, ну а розробники їх недоотримують
Жена брата Админа• 20 марта 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Оплата краща. Сфера контролю. Курси не проходила, але вчуся кожний день, така специфіка роботи.
західний_діалект• 20 марта 2025
Я зрозуміла що мало мати професію, треба мати ще й ремесло. Щось вміти робити руками. Тому я б окрім освіти постаралася б якісь курси по типу манікюр, татуаж скінчити і попрацювати
Любви вам!• 20 марта 2025
я - инженер, в районе тридцати лет поняла, что моё призвание - врач. Я бы стала врачом.
В школе и после школы никогда не хотела быть врачом (хотела быть адвокатом в школьные годы), а потом как накрыло. При этом в химии ни бум-бум, но биология нравилась в школе)
Но инженерная моя работа мне тоже нравится.
Физрукая
• 20 марта 2025
Ответ дляКолишня муза
У мене подруга, успішний адвокат, багаторічна практика, купа клієнтів, але вона вигоріла. Минулого року пішла вчитися на психолога.
Я така бойова• 20 марта 2025
Ответ дляХвець-тець
Що мотивувало йти на філологію?
Мотивировала любовь к языкам, способности и, если честно, вредный характер. Вот заканчивает универ и решила поступать на второе высшее на специальность, на которую хотела, но побоялась идти, в одной из стран, язык которых знает. Из плюсов филологии - проучилась по гранту в университете другой страны, увидела, какая бывает нормальная учеба и студенческая жизнь.
Мания-Величия• 20 марта 2025
Ответ дляЯ така бойова
Вона велика молодчинка.
Знаючи мови перед нею відкриті всі дороги. Може тепер обрати будь який напрямок (логістика, економіка, фінанси), пройшовши навчання до 2-х років отримувати в рази більшу зарплату.
Мені цього дуже зараз не вистачає. Маючи вільну англійські в моїй сфері можна заробляти в 5 разів більше ніж без англійської.