Физрукая• 19 марта 2025
Якби зараз обирати професію...
...яку б ви обрали? Адже коли після школи щось вибираєш, то не знаєш себе.
Леннон_Жив!• 20 марта 2025
Ответ дляТреба ось так
Пішла б в медичне училище, як і збиралась. Мати відмовила, за її вказівкою вступила в педагогічний університет на політолога......
Зате університет
А що зараз заважає? Мені 42, і я на першому курсі медичного. Щаслива) На потоці є й старші жінки.
Ejevika_ks• 20 марта 2025
Ответ дляЛисаЛилу
логопед -дефектолог
Зараз усе більше і більше дітей будуть з такою проблемою.
Ось логопед сина -500 грн 40 хв, діти з 8 ранку до 6, кожні 40)
Але вона крута
Моя старша донька -обрала собі ’тренерська діяльність за видами спорту’. Проф карате, участь у міжнародних, Чемпіонка України.
Але вона крута
Поділіться будь ласка контактами свого логопеда
Невгамовна сила• 20 марта 2025
Хотела в школе помогать людям, в медицину тянуло. Последние годы школы было УПК, посмотрела на практике каково оно. Передумала. Поступала куда нужна была математика. Один экзамен и я кибернетик))
Не жалею, работаю программистом всю жизнь. А мой ребенок не хочет кодить))
Anastasiia-9046• 20 марта 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Ви молодец. Я в молодости не была практичной. Зато молодежь сейчас прохаваная.
Ms. Android• 20 марта 2025
я бы пошла учиться на искусствоведа
но в мое время таких вариантов не рассматривалось
Масяня Я• 20 марта 2025
Я закінчила журналістику. Трохи працювала. Що сказати...це цікаво, але забирає весь час (і вихідні, і після роботи). Для сімейної жінки це не варіант. Зараз журналістика взагалі, на жаль, трансформувалась в дещо інше і втратила, вважаю, свою родзинку, романтику. Я перевчилась на вчителя. Невдало обрала предмет. Робота дуже нервова та платять копійки. Зараз я закордоном. Тут мої дипломи до дупи... Я розгублена. Всі наші йдуть на завод пахати в нічні зміни по 12г(... Так от, вважаю гарно вміти шось робити. Перукар, наприклад, колорист. Зараз я би обрала вищу освіту але інші напрямки,не мої. Які? Не знаю
Мадам Тю-лю-лю• 20 марта 2025
Я бы хотела быть филологом, ноя успешный юрист, к сожалению. А моя мечта читать книги
Викачую яйцями• 21 марта 2025
Ответ дляСвекруховна
Это мечта с детства...к сожалению не сбывшаяся..)а если не секрет, в какие профессии ушли ваши однокурсники?
В основном,в фарму,кто провизором,кто медпредставителем,кто из медпреда ушел выше,в менеджмент,медоборудование,ввоз,серификация и продажа,в бизнестренеры,косметологи,эпиляция,массаж,еесть даже няни,риэлторы ,продавец авто, экспедитор,маникюр
Рятівник Малібу• 21 марта 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
так завжди було. Я останні 15 років більше в технагляді, але маю ще сертифікати кошторисника і інженера-консультанта, ніколи проблеми пошуку вакансії чи роботи не було
А сертифікат кошторисника де і як можна отримати?Підкажіть будь-ласка.
Дай подивлюся• 21 марта 2025
Ответ дляBeile
Думаете, румынский и болгарский лёгкие языки? Не очень,скажу я вам.
В контексте США просто не слишком актуальные.
Все языки сложные, просто в разной степени
Свекруховна• 21 марта 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Да ну..из врача в няню или маникюршу?не может быть...
Треба ось так• 21 марта 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
Я трохи старша))) та й вклала в те що наразі маю забагато сил та енергії(((
плюс я вже зовсім забула біологію і хімію, так що кандидата наук відрахують з медучилища в першу ж сесію
Викачую яйцями• 22 марта 2025
Ответ дляСвекруховна
Зуб даю.Няней получает моя однокурсница,точнее одногруппница,27 тысяч,а врач педиатр сколько полуучает?правильно,11-13
Физрукая
• 23 марта 2025
Ответ дляВикачую яйцями
А що входить в її обов´язки?
Викачую яйцями• 23 марта 2025
Ответ дляФизрукая
А що входить в її обов´язки?
Досконально не знаю,ребенок с аутизмом
Физрукая
• 23 марта 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Досконально не знаю,ребенок с аутизмом
Зрозуміло. Це складно. Я б навіть сказала, що це дуже мала оплата за таку роботу.