Какие у вас причины были? В моем случае не правильно выбранная профессия (когда выбирала я была очень наивная и в розоывх очках). Сейчас когда уже мозги есть, то выбрала бы другую. Время упустила уже.
Ответ дляpavalex
что для вас нищета?вы живёте в переходе? у вас нет еды и воды?
Живу от зарплаты до зарплаты, экономлю постоянно, могу себе позволить снять только комнату. В детстве мечтала, что когда выросту смогу себе все позволить.
Ответ дляPrervana
Это какая профессия предполагает нищету?
Учитель
Ответ дляAnnaDP
Цікаво. Моя мама вчитель, два рази на рік їздить відпочивати за кордон. Нещодавно на 3 дні з папою їздили в Немо.
Что ваша мама преподает?
Valentina shop2020• 20 марта 2025
Ответ дляAnnaDP
У вашей мамы есть муж,может он хорошо зарабатывает,а автор возможно одна ,на зарплату учителя далеко не поедешь
Inna Medvetska• 20 марта 2025
Ответ дляAnastasiia-9046
Учитель
Насправді це все відносно
Навіть вчителі мають різний рівень доходів, так як і бухгалтери, лікарі і так далі
Natabond76• 20 марта 2025
Їдьте за кордон, поки є така можливість. Підтверджуйте там свій диплом. Жебракувати точно не будете
Ответ дляPrervana
Здрасьте. Тут не к специальности вопрос и не к профессии. А к кое-кому, кто либо так учит, что не за что платить больше, либо слишком нерешителен, чтобы уволиться и поискать другие варианты
100 відсотків. Звісно що живуть не на зарплату, а заробляють приватними уроками або додатково на курсах працюють, в мовних школах
Ответ дляValentina shop2020
На зарплату - так. Але хто забороняє додатково працювати, брати індивідуальні уроки? Син коли студентом був, то брав школярів на онлайн по математиці та англійській - 200-250 грн за урок. Так він не вчитель. А шкільні вчителя підготовку до НМТ беруть 300-350 грн. І до гарного вчителя ще спробуй втиснутися
Ответ дляAnnaDP
в нових реаліях-налогова таких репетиторів відслідковуватиме аж бігом.
чи за путівку кешем будуть розраховуваться?
проста програмка порівняння офіц.доходу і видатків..,країна в смартфоні ж..
Не чіпай - вб ю• 20 марта 2025
Ответ дляЕленнн
Хтось заважає платити податки і спокійно працювати?
Ответ дляНе чіпай - вб ю
буде не 5, а по нових законах- 17%..
а взагалі, класно тоді пригнуть ціни на репетиторів, батьки будуть задоволені...
тим більше,що в школах зносять складні предмети...,
цікаво,в що тоді виллється вступ дитини до інституту на серйозну спеціальність...
Не чіпай - вб ю• 20 марта 2025
Ответ дляЕленнн
буде не 5, а по нових законах- 17%..
І що? Якщо 17, то платити не треба чи що? Піднімуть розцінки для батьків, ті в свою чергу вимагатимуть підвищення в себе на роботах.
Це нормальний процес в економіці, інакше ніде не буває.
Ответ дляЕленнн
Може і готівкою. А про відслідковувати то так, теоретично реально, але не вигідно займатись такими обʼємами. Купити 2 квартири за рік та 2 путівки за рік є різниця