Анти-анонім• 20 марта в 15:15

В кого батьки живуть в дуже сильному срачі. Зайдіть будь ласка.

В кого батьки живуть в дикому срачі як часто їздите і чи вигрібаєте це все?
Фото додам, щоб було зрозуміло про що мова.
Танюша• 20 марта в 15:15
Ой😮
пАлАвинкА• 20 марта в 15:15
За какой период они это нагребли? У них проблемы со здоровьем?
Домашка• 20 марта в 15:16
Жесть. Вы и в детстве так жили? Или это уже возрастное у них?
Железобетон• 20 марта в 15:16
Де там жити можна? Або ви тролите
Путающаяся• 20 марта в 15:16
Це все в одній квартирі?визвати машину і нафіг вивезти все
заварний look• 20 марта в 15:16
я не прибираю, звісно не так як на фото, але бардачело знатне. якщо приберу, у мами буде стрес
заварний look• 20 марта в 15:17
Ответ дляПутающаяся
у автора просто приклад на фото!
Дайте подуться• 20 марта в 15:17
Це обох батьків таке влаштовує? Зазвичай жінки відповідають за порядок, тобто мати засирається, а батька влаштовує?
Чесно, я такого ще не бачила в своєму житті.
автор Анти-анонім • 20 марта в 15:17
Ответ дляДомашка
І в дитинстві теж, але тоді мама коли їздила до батьків я брала мішок і все викидала. Весь хлам, а папа вивозив на мусорку.
Босоножка• 20 марта в 15:17
А что это вообще на фото? Как так получилось?
dulenok• 20 марта в 15:17
я вижу либо помещения во время переезда/ стихийного бедствия или помещения людей с проблемами в здоровье
Дайте подуться• 20 марта в 15:17
Ответ длязаварний look
у автора просто приклад на фото!
Та навіть, як в половину меньше, то краще хату спалити, ніж отаке вигрібати .
Леді Душка• 20 марта в 15:18
У меня не так. Но вот голову куриную или рыбные потроха могут собаке и коту кинуть на ковер. Яичные шкорлупки и пакетики чая собирают в кучу в углу кухни для огорода. Соответственно на огороде по зиме и весне тоже треш. Ничего. Приезжаю убираю раз в неделю. Руки стёрты, противно. Но вот так.
автор Анти-анонім • 20 марта в 15:18
Ответ дляЖелезобетон
Де там жити можна? Або ви тролите
Я б і рада тролити, але нажаль.
Готова до другої• 20 марта в 15:18
Так а разве дадут выбросить, обычно, если собирают, то ’все надо’
автор Анти-анонім • 20 марта в 15:18
Ответ дляПутающаяся
В будинку
Регионщица• 20 марта в 15:19
Це ж все сміття . А зараз батько не вибрасує?
Тішуся неперетішуся• 20 марта в 15:19
у свекра так було в кімнаті.
прибрали уже аж після його смерті, до того не дозволяв
Вмію заміряти найкраще• 20 марта в 15:19
Это синдром плюшкина
У моей подруги бабка сошла с ума и тащила в их квартиру весь хлам с улицы.
И даже коврики по подъезду собирала и тащила домой, а соседи потом приходили забирали…
заварний look• 20 марта в 15:19
Ответ дляДайте подуться
ви просто не стикалися із цим, звісно треба прибирати регулярно через протести
Мавка• 20 марта в 15:19
Якісь знайомі фото....
автор Анти-анонім • 20 марта в 15:19
Ответ длязаварний look
у автора просто приклад на фото!
Це реальні фото. Для того, щоб не писали не чіпайте, нехай живе як подобається.
Бабка_в_кедах• 20 марта в 15:20
Это болезнь. И будет ещё хуже. Приехали, выкинули, скандал, уехали. Только так. Через скандал, сопли и слезы.
пАлАвинкА• 20 марта в 15:20
Ответ дляДайте подуться
Ну нет. В любом случае лучше прибраться. А если еще квартира в Киеве, во Львове…
Дайте подуться• 20 марта в 15:20
Ответ дляБосоножка
Теж хотіла про бабусю написати, що не хоче чистку м´яких меблів зробити і коврів))) То ми просто їй нові меблі завезли і пару килимків нових.
Але бабуся в 82 роки в мене чистюля виходить.
Борщик• 20 марта в 15:20
Боже, така кількість хламу мене просто вводить в депресію!
Мавка• 20 марта в 15:20
Ответ длязаварний look
Все залежить від протесту. Якщо батьки не пускають в квартиру чи скандалять з рукоприкладанням, то не прибереш
Дайте подуться• 20 марта в 15:21
Ответ длязаварний look
Я так зрозуміла там батько адекватніший трохи. То хай би вже потроху кожен день викидував.
ДеньгиНеСдаю• 20 марта в 15:21
Ответ дляАнти-анонім
В будинку
Всё выкинуть
заварний look• 20 марта в 15:21
Ответ дляАнти-анонім
це фото у ваших батьків? омг канєшно, я робила так (у мене все геть менш запущено було) - виносила втихаря потихеньку в пакетах, якщо мама бачила - був скандал, тому здебільшого робила це коли вона десь була