НеКонец-Света• 20 марта в 23:21

Вареники із Галя Балувана

Порадьте, які там найсмачні? Чи відрізняється тісто серед них?
ЗавЛабСнаб• 20 марта в 23:59
Ответ дляЗабобонний фрукт
Проще сырников - это сырники, как полуфабрикат. С утра нажарила на всех и ничего не надо намешивать и налепливать. Хватит доказывать людям непонятно что.
Це як пюреху купувати в кулінарії. Бо простіше, ніж варити вдома. Поки начистиш, поки наріжеш. А ще потім кухню мити і кастрюлю.
Забобонний фрукт• 21 марта в 00:00
Ответ дляЗавЛабСнаб
Я лет 5 как не варю буряк. Покупаю уже готовый в кулинарии. Вот же я лентяище какое!
ЗавЛабСнаб• 21 марта в 00:03
Ответ дляЗабобонний фрукт
В кожного свій рівень рукожопості. Комусь і хліб щодня випікати в радість, а когось буряк напрягає. Кожному своє
Добрая свекровь• 21 марта в 00:11
Ответ дляЗабобонний фрукт
Оно то проще. Но не все едят сырный продукт вместо творога. Вместо яиц не всех устраивает меланж. Продолжать можно долго. Тут каждый выбирает сам чем кормить себя и свою семью
Все питаю зарання• 21 марта в 19:33
Ответ дляАnnеt
я очень и очень вам завидую. надо же - сырники за 5 минут. чудеса. снимите видео - я на вас подпишусь.
Так ліпити справді 5 хвилин, пачка сиру, яйце, цукор, борошно, наваляв і смаж. Півфабрикати Ви ж теж смажите. Ні, я ще розумію голубці, там справді довго, но сирники це ж халявна страва для лінивих.