Кринжова баба• 21 марта 2025
Як така трагедія могла статись?
У грудні 2023 року у Брянську школярка Аліна 14 років принесла у школу у тубусі татову мисливську зброю щоб помститись Маші, однокласниці за цькування, і у притул вистрелила у неї, ранила 5 однокласників, потім вбила себе. Така дикість, така продуманість і сила волі у дитини, щоб впритул когось вбити. Я вражена, бо з світом щось нездорове відбувається. Страшно за дітей.
ДинамоКит• 22 марта 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Все она хорошо понимает, сейчас понесет по раша-помойках, какие хахлушки зльіе, деточек кацапских не жалеют, пуйло бьіл прав, что пошел войной
100% уже гуляли скрины с нашего сайта, для этого такие темы и создают, не вспомнила же автор эту ’ душещипательную историю ’ за 2023 год в 2025 случайно)))
Жена_КотораяСтена• 22 марта 2025
Ответ дляКринжова баба
У цій ситуації жаль обох, що батькам, вчителям, психологам була байдуже на проблеми дитини. Це ж як накипіло
Жаль москалів ?
Ви з нових європейців/ американців, так ?
Фізик-ядерщик заочно• 22 марта 2025
Шкода що тих п´ятеро з малолітньої наволочі не здохло.
От це- трагедія.
Крошечка-хаврошечка• 22 марта 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Жаль москалів ?
Швидше за все з ’нових рюських’ з окупованих територій, може має надію на грошову роботу у нової ’влади’
Фізик-ядерщик заочно• 22 марта 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ну і ? Не все рівно що на цих помийках думають?
Крошечка-хаврошечка• 22 марта 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Нам то глибоко одинаково.Це автор теми намагається копійчину заробити і ми допоможемо бідосі, тема вже на 5 сторінок
Пушкининиана• 22 марта 2025
Ответ дляНу ниче се
Тобто нам не треба було бомбить склад БК в енгельсі, хай летить нам на голову?
Удалено администрацией...
Пушкининиана• 22 марта 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Специально на больницьі и жильіе дома, как кацапьі?
Удалено администрацией...
Крошечка-хаврошечка• 22 марта 2025
Ответ дляПушкининиана
Удалено администрацией...
Мьі -єто кто?
Усатая полосатая• 22 марта 2025
Незамутненность автора, которая сегодня «внезапно» впервые услышала про такие случаи и булинг, конечно очень смешна)))
Сиренькая• 22 марта 2025
Ответ дляКринжова баба
узкіє не люди, не шкода їх взагалі.
Зоркая Зорро• 22 марта 2025
Ответ дляКринжова баба
вас мало бомбят, что жаль болотных?
Вот бы они все друг друга перемочили...