Калинові вуста• 22 марта в 12:09

Отношения с разницей в возрасте

Есть будущее в отношениях когда мужчина моложе на 15 лет? Ему 32
Та никада в жизни• 22 марта в 15:04
Ответ дляруки_Крюги
А до этого вы были женщиной?
Может, был геем
Докладальниця• 22 марта в 16:15
Ответ дляНе рахую, а вважаю
В колеги її мама почала жити з її однокласником, різниця близько 20 років. Но там пропаща жінка, колега навіть з неї не спілкувалась. Як розповідала колега то матір все життя слабувала на передок, дітьми не займалась, а лише кавалерів міняла.
Мабуть, вона в сексі просто вогонь,тому і вийшло так
Не рахую, а вважаю• 22 марта в 16:22
Ответ дляДокладальниця
Я навіть не знаю як жінка може в 50 років виглядати і якою бути в сексі, якщо вона всю молодість бухала і з мужиками тягалась.
Не за Будка• 22 марта в 17:22
Ответ дляКалинові вуста
Есть ребёнок у него от предыдущего брака
Автор, женщине тогда нет никакого смысла и профита быть с ним.
Для чего ей этот бесполезный балласт?
Детный, на этого чужого ей ребенка будут сливаться деньги или алименты, он и наследник.
Как Вы писали выше, обеспечивать этот мужик женщину не планирует.
Итого, ей это даром не надо.
Вангую, она сольется.
Не за Будка• 22 марта в 17:23
Ответ дляДокладальниця
В мене є така знайома пара. Різниця в 18 років. Він дико закоханий у дружину і добивався її довго. Вона дуже харизматична і чудово виглядає. Заробляє і всіх утримує він. Дітей, звичайно, не буде. Але вони разом виховують її дітей від інших шлюбів. Йому норм. Разом вже 8 років вони. Живуть в США. Він крутий програміст.

Я в житті не бачила, щоб була така шалена закоханість. Він прямо схиблений на ній. Довго чекав, поки вона наважиться розлучитися з минулим чоловіком
Ну тут другое дело, ей конечно все нравится. Он обеспечивает и не нужно терпеть его детей от другой.
Не за Будка• 22 марта в 17:24
Ответ дляДокладальниця

При таких вводных любая бы согласилась и я тоже.
автор Калинові вуста • 22 марта в 17:32
Ответ дляНе за Будка
Для чего ей этот бесполезный балласт?
Итого, ей это даром не надо.
Вангую, она сольется.
Где я писала, что обеспечивать не планирует?