Калинові вуста• 22 марта в 12:09
Отношения с разницей в возрасте
Есть будущее в отношениях когда мужчина моложе на 15 лет? Ему 32
Та никада в жизни• 22 марта в 15:04
Ответ дляруки_Крюги
А до этого вы были женщиной?
Может, был геем
Докладальниця• 22 марта в 16:15
Ответ дляНе рахую, а вважаю
В колеги її мама почала жити з її однокласником, різниця близько 20 років. Но там пропаща жінка, колега навіть з неї не спілкувалась. Як розповідала колега то матір все життя слабувала на передок, дітьми не займалась, а лише кавалерів міняла.
Мабуть, вона в сексі просто вогонь,тому і вийшло так
Не рахую, а вважаю• 22 марта в 16:22
Ответ дляДокладальниця
Я навіть не знаю як жінка може в 50 років виглядати і якою бути в сексі, якщо вона всю молодість бухала і з мужиками тягалась.
Не за Будка• 22 марта в 17:22
Ответ дляКалинові вуста
Есть ребёнок у него от предыдущего брака
Автор, женщине тогда нет никакого смысла и профита быть с ним.
Для чего ей этот бесполезный балласт?
Детный, на этого чужого ей ребенка будут сливаться деньги или алименты, он и наследник.
Как Вы писали выше, обеспечивать этот мужик женщину не планирует.
Итого, ей это даром не надо.
Вангую, она сольется.
Для чего ей этот бесполезный балласт?
Итого, ей это даром не надо.
Вангую, она сольется.
Не за Будка• 22 марта в 17:23
Ответ дляДокладальниця
В мене є така знайома пара. Різниця в 18 років. Він дико закоханий у дружину і добивався її довго. Вона дуже харизматична і чудово виглядає. Заробляє і всіх утримує він. Дітей, звичайно, не буде. Але вони разом виховують її дітей від інших шлюбів. Йому норм. Разом вже 8 років вони. Живуть в США. Він крутий програміст.
Я в житті не бачила, щоб була така шалена закоханість. Він прямо схиблений на ній. Довго чекав, поки вона наважиться розлучитися з минулим чоловіком
Ну тут другое дело, ей конечно все нравится. Он обеспечивает и не нужно терпеть его детей от другой.
Не за Будка• 22 марта в 17:24
Ответ дляДокладальниця
При таких вводных любая бы согласилась и я тоже.
Калинові вуста
• 22 марта в 17:32
Ответ дляНе за Будка
Для чего ей этот бесполезный балласт?
Итого, ей это даром не надо.
Вангую, она сольется.
Для чего ей этот бесполезный балласт?
Итого, ей это даром не надо.
Вангую, она сольется.
Где я писала, что обеспечивать не планирует?