Федорино Горе• 22 марта 2025
Невже якщо немає грошей, то немає і друзів? Повна самотність
Мені 24 і мені дуже боляче через те, що свої молоді роки я проводжу в самотності.
Студентські роки припали на віддалене навчання, одногрупників знаю лише по іменам.
На роботі були знайомства, з деякими навіть гуляла після роботи, але з часом припинили спілкуватись.
Зараз працюю в чоловічому колективі, з багатьма товаришую але запрошувати немає сенсу - вони думають, що це підкат і морозяться.
І головна проблема в тому, що всі, з ким я спілкувались пропонували йти в кафе, ресторани, якісь виставки, зоопарки, коротше, всі місця , де треба гроші.
А у мене їх немає, зарплата 25 тисяч, орендую квартиру і сама себе забезпечую, батьки не допомагають.
Дуже сумно і гірко.
Королева ганделику• 22 марта 2025
Ответ дляФедорино Горе
А це не хамство?))
Це правда. Яку не хочете бачити))
Самокритичність це не про вас.
Вам написали реальний фінансовий план у пості 52. Але ви навіть не змогли адекватно відповісти
Самокритичність це не про вас.
Федорино Горе
• 22 марта 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Це правда. Яку не хочете бачити))
Самокритичність це не про вас.
Жіночка, я теж у відповідь написала правду, яку авторка коментаря не хоче бачити)
Після попередніх повідомлень від неї ви чекаєте адекватної відповіді?
Королева ганделику• 22 марта 2025
Ответ дляФедорино Горе
Удалено администрацией...
Федорино Горе
• 22 марта 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Удалено администрацией...
Федорино Горе
• 22 марта 2025
Ответ дляГимли
Расскажите лучше, что на весну из шмоток прикупили
Після ваших коментарів ви чекаєте на адекватну відповідь?))
Чебураха з перцем• 22 марта 2025
Ответ дляФедорино Горе
А в чому? Мені одна знайома прямо сказала ʼти навіть не можеш собі дозволити сходити кудись, в парку мені нудноʼ
Корінна киянка з багатими батьками
В мене є подруга, ще з студентських часів, з якою ми в певний період дуже економно проводили час - морозиво, каву, пиво пили просто на вулиці, на лавочці, іноді їздили в парк. А більшість наших зустрічів просто щотижневий ’шопінг’ за продуктами - в супермаркет, на ринок, за кормом і наповнювачем її коту, в секонд чи ТЦ за одягом. Тобто спілкувались на ходу. Тому таки адекватніше обирати друзів за спільними інтересами і приблизно однакового рівня життя.
Правда з часом подруги в мене повністю відсіялися - вийшли заміж, народили дітей. Одна я без дітей і не одружена.
А у вас навпаки може розпочатися нова сторінка життя - вийдете заміж і дружитимете парами з друзями чоловіка і їх дружинами. Заведете знайомства з мамами з пісочниці, в дитсадку, школі і проводитимете разом час є. Зрештою роботу теж можна змінити.
Ще згадала, як ще років 10 тому на форумі мого міста спілкувалася, ми навіть форумівки влаштовували і вживу зустрічалися. А років 5 тому той форум вже безнадійно затих.
Федорино Горе
• 22 марта 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Ну та це просто тимчасові знайомства
На роботі мені теж є з ким весело провести час на обідній перерві
А на вихідних - тиша
Федорино Горе
• 22 марта 2025
Ответ дляГимли
Я просто скинула скрины из вашей прошлой темы
З якою метою?
І ви не просто скинули, а намагались висміяти мене)
Вдалось?
Тюрюнь_Тюнь• 22 марта 2025
Ответ дляФедорино Горе
Немає.
10 тис на їжу
10 на одяг і взуття
10 тис на їжу
10 на одяг і взуття
Кожен місяць ви купуєте одяг і взуття на 10 тис.?
Чебураха з перцем• 22 марта 2025
Ответ дляФедорино Горе
Бо грошей немає
Справа в пріоритетах. На ресторан, звичайно, грошей у вас нема. Але на чашку кави і піцу принаймі раз в місяць можна знайти.
В мене невелика зп і батьки пенсіонери з мінімальною пенсією. Але якщо стоїть питання зустрітися з кимось, то зекономлю на чомусь іншому, але витрачу гроші на кав´ярню, бо такі зістрічі в мене справді дуже рідко і не хочеться втратити останні зв´язки з друзями чи родичами. Інша річ, що багатші знайомі з іншим способом життя в мене вже давно відсіялися. А ті, з ким іноді зустрічаюся нормально ставляться, якщо я просто чашку кави замовлю.
Федорино Горе
• 22 марта 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
На чашку кави у мене є.
Всі мої знайомі ходять по ресторанам або інших місцях, де треба гроші
Недавно одна запропонувала піти в кабаре, де квиток 3 тисячі))
Elena_Kiev_Solomenskiy• 22 марта 2025
если мужики не хотят за вас заплатить, не дружите с ними ибо это бабы
Кредитная• 12 апреля 2025
У нас, к сожалению, меркантильное общество, с понтами. Я сейчас в Европе, такого нет, дружат не по принципу, сколько у тебя денег и кем работаешь
Кредитная• 12 апреля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Немає.
10 тис на їжу
10 на одяг і взуття
10 тис на їжу
10 на одяг і взуття
Ну, вы явно не бедствуете )) с вашими доходами вы спокойно можете ходить везде
Вы каждый месяц покупаете себе обувь и одежду на 10 тыс?
Федорино Горе
• 12 апреля 2025
Ответ дляКредитная
Ви жартуєте? Чи це стьоб?
Ось тиждень до зарплати, у мене на карті 0.
Курю останній стік
Кредитная• 12 апреля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Ви жартуєте? Чи це стьоб?
Курю останній стік
У вас 20 тыс остаётся после оплаты аренды, вы сами так написали. Вы считаете, что этого мало? )) Это вы шутите ))) И курите меньше, сэкономите хорошо. Проанализируйте свои расходы
Наполеон Бонапарт• 10 мая 2025
Автор, перестаньте выбирать поверхностных людей и обратите внимание на то, насколько поверхностная вы сама. Поясню свою мысль. Если люди не знают, чем можно заняться в свободное время, кроме посиделок в кафе или походов куда-то, где вас будет развлекать кто-то другой, значит, им не о чем говорить с вами без этого. В свою очередь, это означает, что либо они - ограниченные люди, не способные поддержать беседу, если только нет посторонних факторов, либо вы, и им с вами поговорить не о чем. В обоих случаях какая-нибудь выставка - это просто способ найти темы для разговора на стороне (картины обсудить, например), потому что никаких своих интересных тем и занятий ни у них, ни у вас нет.
Найдите друзей по интересам в сети, например. Если интересов нет, то вот уже и проблема - говорить с вами не о чем. Заведите себе какие-то интересы, и сразу появятся люди, с которыми можно будет провести время как-то по-другому, а не только в кафе посплетничать или на выставке картины пообсуждать (разумеется, если хобби - не живопись, но и там найдется много других занятий, кроме выставок).