Федорино Горе• 22 марта 2025

Невже якщо немає грошей, то немає і друзів? Повна самотність

Мені 24 і мені дуже боляче через те, що свої молоді роки я проводжу в самотності.
Студентські роки припали на віддалене навчання, одногрупників знаю лише по іменам.
На роботі були знайомства, з деякими навіть гуляла після роботи, але з часом припинили спілкуватись.
Зараз працюю в чоловічому колективі, з багатьма товаришую але запрошувати немає сенсу - вони думають, що це підкат і морозяться.
І головна проблема в тому, що всі, з ким я спілкувались пропонували йти в кафе, ресторани, якісь виставки, зоопарки, коротше, всі місця , де треба гроші.
А у мене їх немає, зарплата 25 тисяч, орендую квартиру і сама себе забезпечую, батьки не допомагають.
Дуже сумно і гірко.
Гимли• 22 марта 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Дівчина може виїхати з села, а з село з дівчини ні.
Це якраз про авторку.
(Якщо що абсолютно не ділю людей по місцю народження, але не в цьому випадку)
Королева ганделику• 22 марта 2025
Ответ дляФедорино Горе
А це не хамство?))
Це правда. Яку не хочете бачити))
Самокритичність це не про вас.
Вам написали реальний фінансовий план у пості 52. Але ви навіть не змогли адекватно відповісти
автор Федорино Горе • 22 марта 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Це правда. Яку не хочете бачити))
Самокритичність це не про вас.
Жіночка, я теж у відповідь написала правду, яку авторка коментаря не хоче бачити)
Після попередніх повідомлень від неї ви чекаєте адекватної відповіді?
Королева ганделику• 22 марта 2025
Ответ дляФедорино Горе
Удалено администрацией...
Гимли• 22 марта 2025
Ответ дляФедорино Горе
Расскажите лучше, что на весну из шмоток прикупили
автор Федорино Горе • 22 марта 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Удалено администрацией...
автор Федорино Горе • 22 марта 2025
Ответ дляГимли
Після ваших коментарів ви чекаєте на адекватну відповідь?))
Чебураха з перцем• 22 марта 2025
Ответ дляФедорино Горе
А в чому? Мені одна знайома прямо сказала ʼти навіть не можеш собі дозволити сходити кудись, в парку мені нудноʼ
Корінна киянка з багатими батьками
В мене є подруга, ще з студентських часів, з якою ми в певний період дуже економно проводили час - морозиво, каву, пиво пили просто на вулиці, на лавочці, іноді їздили в парк. А більшість наших зустрічів просто щотижневий ’шопінг’ за продуктами - в супермаркет, на ринок, за кормом і наповнювачем її коту, в секонд чи ТЦ за одягом. Тобто спілкувались на ходу. Тому таки адекватніше обирати друзів за спільними інтересами і приблизно однакового рівня життя.
Правда з часом подруги в мене повністю відсіялися - вийшли заміж, народили дітей. Одна я без дітей і не одружена.
А у вас навпаки може розпочатися нова сторінка життя - вийдете заміж і дружитимете парами з друзями чоловіка і їх дружинами. Заведете знайомства з мамами з пісочниці, в дитсадку, школі і проводитимете разом час є. Зрештою роботу теж можна змінити.
Ще згадала, як ще років 10 тому на форумі мого міста спілкувалася, ми навіть форумівки влаштовували і вживу зустрічалися. А років 5 тому той форум вже безнадійно затих.
автор Федорино Горе • 22 марта 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Ну та це просто тимчасові знайомства
На роботі мені теж є з ким весело провести час на обідній перерві
А на вихідних - тиша
Гимли• 22 марта 2025
Ответ дляФедорино Горе
Я просто скинула скрины из вашей прошлой темы
автор Федорино Горе • 22 марта 2025
Ответ дляГимли
З якою метою?
І ви не просто скинули, а намагались висміяти мене)
Вдалось?
Тюрюнь_Тюнь• 22 марта 2025
Ответ дляФедорино Горе
Немає.
10 тис на їжу
10 на одяг і взуття
Кожен місяць ви купуєте одяг і взуття на 10 тис.?
Гимли• 22 марта 2025
Ответ дляФедорино Горе
З якою метою?
Вдалось?
Вы сами прекрасно справляетесь с высмеиванием самой себя
Чебураха з перцем• 22 марта 2025
Ответ дляФедорино Горе
Бо грошей немає
Справа в пріоритетах. На ресторан, звичайно, грошей у вас нема. Але на чашку кави і піцу принаймі раз в місяць можна знайти.
В мене невелика зп і батьки пенсіонери з мінімальною пенсією. Але якщо стоїть питання зустрітися з кимось, то зекономлю на чомусь іншому, але витрачу гроші на кав´ярню, бо такі зістрічі в мене справді дуже рідко і не хочеться втратити останні зв´язки з друзями чи родичами. Інша річ, що багатші знайомі з іншим способом життя в мене вже давно відсіялися. А ті, з ким іноді зустрічаюся нормально ставляться, якщо я просто чашку кави замовлю.
автор Федорино Горе • 22 марта 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
На чашку кави у мене є.
Всі мої знайомі ходять по ресторанам або інших місцях, де треба гроші
Недавно одна запропонувала піти в кабаре, де квиток 3 тисячі))
Elena_Kiev_Solomenskiy• 22 марта 2025
если мужики не хотят за вас заплатить, не дружите с ними ибо это бабы
Кредитная• 12 апреля 2025
У нас, к сожалению, меркантильное общество, с понтами. Я сейчас в Европе, такого нет, дружат не по принципу, сколько у тебя денег и кем работаешь
Кредитная• 12 апреля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Немає.
10 тис на їжу
10 на одяг і взуття
Ну, вы явно не бедствуете )) с вашими доходами вы спокойно можете ходить везде
Вы каждый месяц покупаете себе обувь и одежду на 10 тыс?
автор Федорино Горе • 12 апреля 2025
Ответ дляКредитная
Ви жартуєте? Чи це стьоб?
Ось тиждень до зарплати, у мене на карті 0.
Курю останній стік
Кредитная• 12 апреля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Ви жартуєте? Чи це стьоб?
Курю останній стік
У вас 20 тыс остаётся после оплаты аренды, вы сами так написали. Вы считаете, что этого мало? )) Это вы шутите ))) И курите меньше, сэкономите хорошо. Проанализируйте свои расходы
Наполеон Бонапарт• 10 мая 2025
Автор, перестаньте выбирать поверхностных людей и обратите внимание на то, насколько поверхностная вы сама. Поясню свою мысль. Если люди не знают, чем можно заняться в свободное время, кроме посиделок в кафе или походов куда-то, где вас будет развлекать кто-то другой, значит, им не о чем говорить с вами без этого. В свою очередь, это означает, что либо они - ограниченные люди, не способные поддержать беседу, если только нет посторонних факторов, либо вы, и им с вами поговорить не о чем. В обоих случаях какая-нибудь выставка - это просто способ найти темы для разговора на стороне (картины обсудить, например), потому что никаких своих интересных тем и занятий ни у них, ни у вас нет.
Найдите друзей по интересам в сети, например. Если интересов нет, то вот уже и проблема - говорить с вами не о чем. Заведите себе какие-то интересы, и сразу появятся люди, с которыми можно будет провести время как-то по-другому, а не только в кафе посплетничать или на выставке картины пообсуждать (разумеется, если хобби - не живопись, но и там найдется много других занятий, кроме выставок).