Блондинка в Законе• Изменено 22 марта в 23:59

Жлобське ставлення до дітей, смайлпарк

Канікули, читаю інформацію, куди зводити дитину. І знаходжу інформацію, смайл парк на Даринку і не тільки , спеціально , знаючи, що канікули у дітей, збільшує ціну для дітей; пише діє тариф вихідного дня в цей період канікул , замість 370 грн - 440 грн. В країні війна, дайте тим бідним дітям трохи позитиву, так ні, ця жадібність і жлобство бере верх. Дуже неприємно, що наживаються на дітях, замість того, щоб в війну залишити в будні дні тариф буднього дня!!!!
Плету интриги• 23 марта в 01:43
Ответ дляДваДваВісім
А они и не должны. Это их работа. Это автор сообщения на которое я ответила, считают, что должны вкладываться в будущее
Удалено администрацией...
Миззери• 23 марта в 01:48
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Что мороженное в стаканчике стоит 35грн И такие же советы- делайте сами и продавайте за сколько хотите, хоть в Европе наедитесь , знаете сколько стоит его сделать и т д
Это категория людей спорить ради спора , думаю самих не радуют цены но автора почморить милое дело
Миззери• 23 марта в 01:50
Ответ дляБанка з медом
Почему вы влазете в темы про Украину, вы знаете, что это за парк и туда собираетесь?
Почему вы лезете к незнакомым людям с фразами что им делать )?
Моль Моллівна• 23 марта в 02:24
Ответ дляБлондинка в Законе
А навіщо піднімати спеціально ціну на канікули, це не жлобство? В той час , коли Німеччина допомагає українцям, то деякі свої лише наживаються і піднімають ціну. Без канікул їх 370 влаштовує, а ця ненаситність і жадібність демонструє натуру
А навіщо дітей плодити, якщо не можете їм це забезпечити ?
Khmelnichanka• 23 марта в 03:00
Ответ дляМоль Моллівна
О Боже. Ви зараз не жартуєте?
Гуру троллинга• 23 марта в 06:21
Ответ дляМая твая не панимать
Еще кто-то ходит туда, оказывается. Мы бы и бесплатно не пошли
Аналогічно.
Ніхто б не йшов - не піднімали б.
Гуру троллинга• 23 марта в 06:23
Ответ дляДваДваВісім
Повіялись… от Вас «тхне» СССР.
Я не повиялась, а переехала жить в другую страну к своему мужу. И бизнес в любой стране - бизнес.
Не в будь якій.
Бізнес в Україні - це побільше урвати, бажано нічого не вкладаючи. Не платити податки. Не робити профілактики обладнанню. І хамство.
Гуру троллинга• 23 марта в 06:31
Ответ дляСапай вазони
в Европе тоже цены на праздники выше
Серйозно? В якій Європі?
В Відні на канікулах для дітей майже все безкоштовно -від проїзду до вхідних квитків. Для всіх дітей.
Гуру троллинга• 23 марта в 06:34
Ответ дляБожий одуванчик
Автор, 10 років тому точно такі умови були у розважальних центрах, вартість на канікулах рахувалась як вихідний день - вище. Так жлобство у ситуації є, тільки не з боку розважальних центрів
В dream town до війни в дні шкільних канікул ціни на каток в першій частині дня були нижчі в 8 раз від звичайної ціни.
Після обіду -вищі.
Не всі жлоби
Гуру троллинга• 23 марта в 06:37
Ответ дляМоль Моллівна
Це питання до ваших батьків - вас теж багато чим не забезпечили
Качка в тапцях• 23 марта в 06:39
Ответ дляБлондинка в Законе
О, видно, що ви звикли до гноблення, типу радуйтесь, скажіть спасибі. А Німеччину я приплела по вашому, тому що це факт - вони допомагають чужим, в той час. , як свої ненаситні постійно
Розважалтні заклади це не про допомогу якби) це такий самий бізнес як і всі і його мета заробити гроші .
Качка в тапцях• 23 марта в 06:41
Ответ дляБлондинка в Законе
Так справа не в грошах, а справа в ставленні, спеціально підняли, це неприємно дуже.
Спеціально для чого? Щоб заплати зп праацівникам?
Кинг-Конгша• 23 марта в 07:38
Ответ дляБлондинка в Законе
Кстати да, вы правильно Германию вспомнили.
Они помогают чужим за счёт своих - драконовских налогов на своих, чтобы эти деньги раздать чужим).
И если в Украине у вас есть шанс не платить - не пойти в этот развлекательный центр, если вас что-то не устраивает, то в Германии у немца шанса не платить за вас нет - его никто не спрашивает...
Папина дочка• 23 марта в 07:45
Ответ дляДваДваВісім
А что лично Вы сделали, вложили в будущее чужих детей?
Розписала як все погано))
Дуже зручно, лежачи на дивані, це робити.
Поторописька• 23 марта в 07:51
Ответ дляПлету интриги
Тільки якось за кордоном бізнес вдається без цих хитрощів і там теж податки і собівартість. І , чомусь, якось виявляється, можливо продавати послуги та товари співрозмірні за ціною та якістю не розказуючі оці ось казочки, які такі як ви підхоплюють та повторюють як папуги.
Якось і товари деякі , навіть дешевше за наші, і знижки реальні і до канікул шкільних ціни навпаки знижуються в тих же кінотеатрах та дитячих закладах , чи, думаєте, там бізнесмени прибутку не мають? - маю сумніви, але, звісно, як наші золоті унітази собі не мають змоги ставити , бо ще й зарплати мають платити гідні персоналу.
Перестаньте толерувати цю дикість, бо так і будемо працювати всі за копійки і платити за все з шаленими націнками ще й дякувати 1500 разів за милість
Что вы придумываете. Если какие то товары там дешевле - то на них дотации. Зато остальные дороже. И это там нет войны. Умножьте цены в Европе на два или 3 и посмотрите что выходит.
Колупалочка• 23 марта в 07:51
Ответ дляБлондинка в Законе
На канікулах людей буде більше, персоналу вивести треба більше. Прибирання, сервіс обладнання. Більше людей -більші витрати
Соседка Маши• 23 марта в 08:00
Ответ дляБлондинка в Законе
Какую натуру ? Люди зарабатывают деньги, знают что будет наплыв и поэтому регулируют это стоимостью.
Alena5336623• 23 марта в 08:12
Та вони жлоби ще ті. Оплачуєш за день розваг, але якщо дитина вийшло з парку, то зайти назад вже не можна, білет скасовується, вода питна 0.5 л. - 40 грн, куллерів, як в інших парках немає. Подивіться в їх мені, вартість страв як в ресторані. А ще, 160 грн аквагрим...
Щепотка_совести• 23 марта в 08:15
Ответ дляБлондинка в Законе
так там допомагає держава, а Ви приватний бізнес зараз обговорюєте. Щодо претензій до держави я б, можливо, й погодилась
Коко Шанель• 23 марта в 08:21
Ответ дляДваДваВісім
Я закончу с Вами диалог, так как он совершенно не конструктивный. Ваш совецццкое воспитание пнет из всех щелей и мне не интересно с Вами. Ваше место у подъезда на лавочке. Всего доброго
З вами ніхто і не починав. Самі приперлись.. а я така пишу із за границі
Борець за гаманець• 23 марта в 08:23
Инвистировать в чужих детей в Украине - неблагодарное дело. Это имеет смысл тогда когда подрастающее поколение станет налогоплательщиками для обеспечения моей старости. С учетом пенсионных тенденций и количества вывозимых из страны детей - не вижу смысла поддержки родительства. Пусть об этом думает государтсво, а родители спрашивают поддержку там, куда в будущем их дети будут платить налоги.
Платье Длинное бальное• 23 марта в 08:24
Ответ дляБлондинка в Законе
автор ну не будет тут такого , у меня годовой абонент школьника на все музеи, все спортклубы, все площадки в год 44 евро,город 300 т населения,тут ребенку все открыто
Платье Длинное бальное• 23 марта в 08:26
Ответ дляПлету интриги
тут дети на вес золота .. я не за одно занятие не платила, пришел ура, получаю от ребенка расписание
Платье Длинное бальное• 23 марта в 08:27
Ответ дляПоторописька
я бы не сказала в Испании цены в 2 , продуктовый набор киевские цены
ПадаюВреверансах• 23 марта в 08:28
Бізнес, що тут скажеш. Скоро тепло, влітку взагалі нафіг нікому ті розвлікухи не впали і вони в простої
Не худа ні разу• 23 марта в 08:49
Ответ дляБлондинка в Законе
А давайте завтра пострайкуємо вийдемо? Вийдете, як ті ж німці? Чи будете вдома сидіти і мовчки платити і обтікати?
Чарівне зіллячко• 23 марта в 08:51
Відкрийте свій бізнес і запускайте по 10 грн/годину
Вам телефонограмма• 23 марта в 08:51
Ответ дляЧервона калина
вы понимаете, что это бизнес? тоже самое что вы придете в маркет и попросите на шару продукты, потому что у вас ребенок
а автор просить на шару?
ОхиИВздохи• 23 марта в 08:54
Ответ дляБлондинка в Законе
А Німеччина тут до чого? У кого грошей немає, туди не йдуть
Вам телефонограмма• 23 марта в 08:54
Ответ дляБлондинка в Законе
Що не читаєте текст ? 370 грн в будній, де ви побачили безкоштовно, чи ви тему не читали?
то така сама ’бізнесменша’)))) або комплекс ніщеброда пожиттєвий, щоб самоствердитись і собі гордо сказати ’нуашо, могьом сєбє пазволіть’