Блондинка в Законе• Изменено 22 марта в 23:59

Жлобське ставлення до дітей, смайлпарк

Канікули, читаю інформацію, куди зводити дитину. І знаходжу інформацію, смайл парк на Даринку і не тільки , спеціально , знаючи, що канікули у дітей, збільшує ціну для дітей; пише діє тариф вихідного дня в цей період канікул , замість 370 грн - 440 грн. В країні війна, дайте тим бідним дітям трохи позитиву, так ні, ця жадібність і жлобство бере верх. Дуже неприємно, що наживаються на дітях, замість того, щоб в війну залишити в будні дні тариф буднього дня!!!!
Prervana• 23 марта в 00:16
Ответ дляПлету интриги
Тільки якось за кордоном бізнес вдається без цих хитрощів і там теж податки і собівартість. І , чомусь, якось виявляється, можливо продавати послуги та товари співрозмірні за ціною та якістю не розказуючі оці ось казочки, які такі як ви підхоплюють та повторюють як папуги.
Якось і товари деякі , навіть дешевше за наші, і знижки реальні і до канікул шкільних ціни навпаки знижуються в тих же кінотеатрах та дитячих закладах , чи, думаєте, там бізнесмени прибутку не мають? - маю сумніви, але, звісно, як наші золоті унітази собі не мають змоги ставити , бо ще й зарплати мають платити гідні персоналу.
Перестаньте толерувати цю дикість, бо так і будемо працювати всі за копійки і платити за все з шаленими націнками ще й дякувати 1500 разів за милість
Так вы не равняйте бизнес в стабильной благополучной стране и в нашей неньке, где как ни кризис, так война. Здесь нет никаких долгосрочных перспектив, здесь деньги делаются здесь и сейчас, пока есть возможность
Поторописька• 23 марта в 00:16
Ответ дляБлондинка в Законе
А навіщо піднімати спеціально ціну на канікули, це не жлобство? В той час , коли Німеччина допомагає українцям, то деякі свої лише наживаються і піднімають ціну. Без канікул їх 370 влаштовує, а ця ненаситність і жадібність демонструє натуру
До чого тут Німеччина? Всюди в вихідні дорожче. Це бізнес, не благодійність.
автор Блондинка в Законе • 23 марта в 00:16
Ответ дляПлету интриги
Дякую!!!! Ви дуже доступно пояснили всім людям, бо тут мені деякі писали, щоб ми казали ще спасибі, що вони в війну працюють
Миззери• 23 марта в 00:17
Ответ дляБлондинка в Законе
Жлобство , согласна с вами
В стиле масок в три раза дороже в ковид
Поторописька• 23 марта в 00:17
Ответ дляПлету интриги
Наш бізнес це не про лояльне , турботливе ставлення до клієнтів і в цілому в жодному з дитячих закладів діти не є в пріоритеті , починаючи із садочків, закінчуючи школами , університетами , дитячими магазинами та закладами дитячого дозвілля ця проблема є загальною для України - нехтування майбутнім🤷‍♀️
А де турбота про дітей, ну брєд. Всюди є різне. За кордоном так само. Добре там, де нас немає
Метелик• 23 марта в 00:17
Ответ дляДваДваВісім
Повіялись… от Вас «тхне» СССР.
Я не повиялась, а переехала жить в другую страну к своему мужу. И бизнес в любой стране - бизнес.
Оспадя, де б ви ще цим похвалилися, якщо б не в темі про дитячі розваги на канікулах
автор Блондинка в Законе • 23 марта в 00:18
Ответ дляДваДваВісім
Так не идите. Это бизнес. Вы можете бесплатно посидеть дома. Или если так заботитесь о детках - открывайте такой же бизнес, платите аренду, налоги, зарплаты и развлекайте всех бесплатно.
Що не читаєте текст ? 370 грн в будній, де ви побачили безкоштовно, чи ви тему не читали?
Чу Ча• 23 марта в 00:20
Жлобство(
ДваДваВісім• 23 марта в 00:21
Ответ дляБлондинка в Законе
Еще раз: откройте свой такой же бизнес и развлекайтесь сами и развлекайте чужих детей за любую сумму. Ни Вам, ни Вашим детям никто ничего не должен. Владелец бизнеса в праве ставить любую цену. Вас не устраивает цена - выбираете другое место. Все очень просто.
Плету интриги• 23 марта в 00:22
Ответ дляPrervana
Бла бла бла
Це перемінні, які не одні так інші . Інакше у нас і без війни не було, і це проблеми ментальності , а не економіки...
Хоча, з ким я сперичаюся...
Це Україна, країна , де одні роблять дірки в шлюбці, другі їм аплодують, треті вишкребають воду та роблять все щоб не піти на дно , ну і звичайно, ті хто проти дій перших та других намагають допомогти втриматися на плаву , але змушені йти на дно разом із ними...
І маємо ми дві великі проблеми: одна в головах, друга - йобнутий сусід .
На цьому все, не бачу сенсу тут вести дискусії.
Метелик• 23 марта в 00:22
Ответ дляМиззери
Жлобство , согласна с вами
В стиле масок в три раза дороже в ковид
То не в 3 рази. За 50 грн масочку продавали. Бо бач бізнес попер
Наполеон Бонапарт• 23 марта в 00:22
Удалено администрацией...
автор Блондинка в Законе • 23 марта в 00:22
Ответ дляПлету интриги
Це з розряду : ’ а що ти зробила щоб чоловік тебе не бив?’
Браво🥴
Так, ці терпіли будуть з усім постійно погоджуватись і всіх виправдовувати
Вилами по воде• 23 марта в 00:22
Многие развлекаловки поднимают цены. Боулинг, аквапарки, горки - выходные, праздники, каникулы - цены выше. Деньги, и ничего кроме денег. Нет денег? Полно бесплатных площадок. Ну и вам лично никто не мешает придумать развлечение деточке дома лично самой и бесплатно
ДваДваВісім• 23 марта в 00:23
Ответ дляМетелик
Это исключительно Ваше восприятие. Я всего лишь пояснила Вам, что я не повиялась, как Вы выразились.
Prervana• 23 марта в 00:23
Ответ дляПлету интриги
Бла бла бла
Хоча, з ким я сперичаюся...
Скажите честно, вы наемный работник?
Перша леді колгоспу• 23 марта в 00:24
Идите в парк Закревского периода
Курочка• 23 марта в 00:25
Ответ дляБлондинка в Законе
Без каникул они завлекают ценой. Потому что в будний день, после работы, школы, уроков мало кто захочет к ним идти, если цена такая же как и на выходных
ДваДваВісім• 23 марта в 00:25
Ответ дляБлондинка в Законе
А вот Вы считаете, что Вы не терпила. Какие Ваши действия, чтобы не терпеть такое отношение, кроме как повозмущаться на форуме? Вот что лично Вы сделаете? Не поедете? Поедете и поругаетесь? Или как будете показывать, что Вы не терпила и с Вами так нельзя?
Курочка• 23 марта в 00:26
Ответ дляМая твая не панимать
Еще кто-то ходит туда, оказывается. Мы бы и бесплатно не пошли
А вам бесплатно и не предлагают
Метелик• 23 марта в 00:26
Ответ дляДваДваВісім
Удалено администрацией...
Метелик• 23 марта в 00:28
Ответ дляPrervana
Скажите честно, вы наемный работник?
Скажіть чесно. Що вас чайлфрі зацікавило в темі про розваги на канікулах?
ДваДваВісім• 23 марта в 00:29
Ответ дляМетелик
Удалено администрацией...
Я закончу с Вами диалог, так как он совершенно не конструктивный. Ваш совецццкое воспитание пнет из всех щелей и мне не интересно с Вами. Ваше место у подъезда на лавочке. Всего доброго
Сапай вазони• 23 марта в 00:29
Ответ дляБлондинка в Законе
в Европе тоже цены на праздники выше
Prervana• 23 марта в 00:30
Ответ дляМетелик
Вопросом на вопрос отвечают или одни, или вторые😆
Ластоноша• 23 марта в 00:30
не маніпулюйте наживаються не на дітях, а батьках, на дорослих тобто
Миззери• 23 марта в 00:35
Ответ дляМетелик
Да, в 3 я погорячилась и антисептики и прочее помню стоили капец
Метелик• 23 марта в 00:35
Ответ дляPrervana
Я не відповідаю на питання, не адресовані мені
Мамина квіточка• 23 марта в 00:36
Ответ дляБлондинка в Законе
В Европе так же. Мы повезли детей в Европу, и попали на период каникул в той стране, ну не очень повезло, пришлось отказаться от части развлечений
Миззери• 23 марта в 00:37
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Удалено администрацией...
А что за тема про мороженное ?
Насчет оправдываемся согласна , с такой подачей можно начать на местах на кладбище и гробах обогащатся а шо такова? Просто бизнес
Какая-то должна быть солидарность , никто не просит бесплатно или со скидкой но повышать когда специально когда у людей потребность выросла -гаденько