Не зви чайна• 23 марта 2025

Вагітність та роди після 40

Дівчата , хто наважився стати мамою після 40 , поділіться будь ласка своїми позитивними враженнями . Що стосується злоровʼя, терпіння , виносиливості . Чоловік просить , я начебто і не проти , але страхи мене зупиняють(
Розумію, що є багато прикладів подруг , родичів, але хочеться почути тих, хто це сам проходить )
Джинци на Флісі• 23 марта 2025
Собралась в 40 рожать, но не сложилось. Прошло 5 лет, неправильно так говорить, но я рада сейчас, что не родила в 40.
Стервочка• 23 марта 2025
Ответ дляКнопкотиць
вы как будто в совке еще остались жить, кого стесняются дети, что за чушь.
В ’совке’ мою маму бабушка родила в 42, мою куму мама родила в 43.
И никто из них не стеснялся и не стесняется своих родителей.
Моя свекровь родила в 42 пятого сына.
Стервочка• 23 марта 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
А я наоборот. Решили родить в 40-42. И не получилось. Сейчас мне 46 и муж до сих пор просить родить. Очень жалею что забила 3-5 лет назад.
Кнопкотиць• 23 марта 2025
Ответ дляСтервочка
Моя свекровь родила в 42 пятого сына.
Тем более сейчас, когда рождение детей сдвинулось относительно возраста. Я лично первого только в 30 родила, а не в 20 без копейки за душой
Стервочка• 23 марта 2025
Ответ длямаринабаранова
У житті - все треба робити вчасно. Про дитину подумайте - нащо їй стара мама, у віці бабусі? Діти соромляться перед ровесниками, коли ті - маму сприймають за бабусю. І не треба казати - що дитину треба любити і їй без різниці, як вигладає її мама.Так - зараз багато засобів виглядати доглянутою і навіть, молодшою, на свій вік. Але - природу не обдуриш, вам просто не буде вистачати енергії) І про ризик народити хвору дитину, який збільшується з віком матері,треба пам’ятати.
мою маму бабушка родила в 42, мою куму мама родила в 43.
Моя свекровь родила в 42 пятого сына
мистерЛяпсус• 23 марта 2025
Ответ дляНе зви чайна
Дякую , але всеж хотілось би почути реальні історії
положительный,были деньги, чтобы максимально не тянуть на себе
и года два панические атаки , чтобы не словить аутизм ребенка
полнным задротом стала, мне казалось везде все признаки
психичка чуть не поехала
я на равном месте борьбу устраивала,это был ад моих подозрений
в 22 была в лагере с аутистами ..и это мой самый большой кошмар родить, видела их везде
мистерЛяпсус• 23 марта 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Чоловік просить, то нехай оплатить сурогатну матір. Роди в такому старому (для пологів) віці, це треш
не, не треш, именно роды и т д-легко. 9 кг набрала..роды пару часов., разрывов не было
Джинци на Флісі• 23 марта 2025
Ответ дляСтервочка
Муж может просить, что угодно.
Я оглядываюсь назад на эти пять лет и с ужасом представляю, как не спала бы по ночам, уставала и прочие прелести материнства. А тут ещё и война, и выезд из страны.
Все-таки, рожать надо в более молодым возрасте, сил больше и физических, и моральных.
мистерЛяпсус• 23 марта 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Муж может просить, что угодно.
вот этого не было , круглосуточная няня .. и т д, я не грузилась
не пугайте, месяца через три вернулась к работе ( удаленка)
чего не спать? ИВ все вопросы снимает
в 42 родила
в 23 был треш,когда все на груди без помощи
Bagira0909• 23 марта 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
40 это старый возраст ? 🤦🏼‍♀️ Вы что за границей все умные после 35 рожают! Это у нас классика с 17 лет нарожать разойтись вот это да! Класс а в 35 как то мозгов побольше. Моя подруга не одна родила в 40 и все хорошо когда есть фин возможность и помощь что бы вам помогли то конечно
Стервочка• 23 марта 2025
Ответ дляКнопкотиць
Я тоже первого в 32 родила. И то думала что рано и надо было ещё подождать.
Стервочка• 23 марта 2025
Ответ длямистерЛяпсус
чего не спать? ИВ все вопросы снимает
в 42 родила
А мне наоборот - ив ужас и кошмар - малой ел каждые 20-40 минут до 3х мес, и каждые 40-1.5 часа до 6 мес и каждые три часа до 1.5 года. Я думала свихнусь.

А на ГВ младшая - никогда не ела ночами с рождения. В 23 покормила и до 7ми утра она никогда не просыпалась.
мистерЛяпсус• 23 марта 2025
Ответ дляСтервочка

не ел ночами, 23-6 спал, тут повезло. Днем няня чаще, но там особых жалоб не было .
Море_море_я_скучаю• 23 марта 2025
Я рожала в 22 и в 36.
После первых родов было все легко,молодая и т.п.
После вторых родов,все здоровье посыпалось,пришлось забыть за работу,так как сил реально не было на семью.Да и сейчас не могу долго физически работать ,спине капец..
Так что всему свое время!
Джинци на Флісі• 23 марта 2025
Ответ дляBagira0909
Где вы это взяли, все рожают после 35?)
Мы в одной из северных стран, полно молодых мам до 30 сразу с двумя, тремя погодками.
мистерЛяпсус• 23 марта 2025
моя кукуха больше , .. ребенок 10 из 10, это я под микроскопом..и мои панички, сейчас 1,5 года, сонечко. Выехали, живем на берегу моря.
Bagira0909• 23 марта 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Где вы это взяли, все рожают после 35?)
За границей ) супер пусть будет так каждому своё
Цвірінь• 23 марта 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
О, строродящі бабусі натискали вже фіолетових тіток Це так смішно зі сторони, як старі тітки бісяться з цими лайками 🤣
Вас читать неприятно
Свое мнение же можно высказать без оскорблений или вы не умеете по другому общаться?
мистерЛяпсус• 23 марта 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Где вы это взяли, все рожают после 35?)
в Греции..я на площадке среди ровесниц..35-45
Цідило правди• 23 марта 2025
Ответ длямаринабаранова
А ще діти соромляться бідних, дурних, некрасивих, нереалізованих. Або ні. Коротше не класних. Буває на молоду жінку дивишся, а вона вже всьо, здулася
мистерЛяпсус• 23 марта 2025
Ответ дляСтервочка
так с деньгами ..другое дело , один укачивающий центр ..а не мамины руки-
мистерЛяпсус• 23 марта 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Я рожала в 22 и в 36.
Так что всему свое время!
у меня ничего не посыпалось... единственное на абдоминопластика светит , что то не уходит этот мешок внизу живота - не уходит это нижне черевце
а так я нормально восстановилась
мистерЛяпсус• 23 марта 2025
Ответ дляЦідило правди
после 40.. как-то меняется взгляд на жизнь ,да и сейчас в стране . где женщины не стараются, а просто живут..я какую то свободу что ли почувствовала-быть самой собой , в Украине очень высокие стандарты к женщинам
Оченьценная• 23 марта 2025
Ответ дляНе зви чайна
Я народила в 40.
Доньці було тоді 16, я не планувала, але завагітніла.
На аборт піти не змогла.
Думала, помру від сорому, коли всі дізнаються. Але чоловік сказав, що то дурниці, він от буде гордо ходити по двору 😀.
Ну, коротше. Легка вагітність, пологи, і така купа щастя, що я зараз в ній купався, хоча сину вже 10 орків.
Просто в 23 роки я не розуміла, що таке бути мамою.
В 40 це геть інше. Ми з чоловіком насолоджувались кожною миттю. В 23 я годувала півроку, потім зникло молоко. В 40 - не буду писати до коли, бо заклюють).
Син мене обожнює, у нас дуже тісний зв´язок і хоч часом буває непросто, ці 10 років завдяки другому материнства я вважаю найважливішими.
Я б такое не носила, но продаю• 23 марта 2025
Сусідка народила в 42, завжди жалілася, що фізично важко, здоров’я вже не те, а коли водила сина у садочок інші діти часто казали «Діма,твоя бабуся прийшла» і хлопчик дуже соромився
Оченьценная• 23 марта 2025
А, і щодо сорому. Десь 50% жінок в консультації були +/- мого віку. То мене попустило.
Плюс я такою красунею в період вагітності стала, просто світилася від краси і щастя, то чула лиш приємне в свою адресу.
Чоловік ніколи в житті так не оберігав як тоді.
Готував щогодини щось нове, аби полегшити токсикоз, слідкував за харчуванням, був на пологах от і до і вважає це найсокровенною подією в своєму житті.
Сина купав, робив з ним гімнастику, гуляв. Дитина, народжена на початку серпня, в січні вже стояла в ліжечку. В 9 місяців він пішов. Рано заговорив, бо ми ж роти не закривали, з ним перебуваючи...)
Танцепесенная• 23 марта 2025
Народила майже в 40,але в мене просто був другий шлюб, чоловік дуже хотів. Вагтітність так пологи ок перенесла, тяжко було ночами не спати та те, що дитину не на кого залишити, щоб відпочити чи кудись піти.
Оченьценная• 23 марта 2025
А, ну і я працювала віддалено всі ці роки, навіть народити примудрилася в ненапружений день тижня, щоб не збивати виробничі процеси. Чоловік мав свій графік, тож ми ділили клопоти по догляду.
Зі складнощів - ну, ми старіємо, це неприємно, хочеться ради дитини краще виглядати.
Ми емігрували до війни, тож багато працюємо і часто хочеться тиші, а сину поскакати.
Але це все дріб´язок, який можна вирішити, і в цілому все ок
Українська зірочка• 23 марта 2025
на днях дізналась новину - моя двоюрідна сестра народила в 38 і моя однокурсниця народила в 43 (або навіть в в 44, бо мені здається, що вона старша).

у сестри перші пологи були важкими: народжувала в 33, дитина отримала травму і тепер має важку форму ДЦП, досі не тримає голову. друга дитина має 8/9 за шкалою Апгар. друга вагітність скоріше за все була ок, якщо мама до останнього возила старшого сина по реабілітаціях і займалась з ним.

про однокурсницю нічого не знаю, тільки фото бачу в мережі - вона медійна людина. на фото прекрасна, зріла жінка, яка працювала протягом вагітності
Марічка• 23 марта 2025
Ответ дляСаджу все зарання
У всіх по різному проходить.
Навіть у однієї і тієї жінки може бути складна вагітність в 25 років в взагалі безпроблемна в 40.
Орієнтуйтеся на свій стан здоров´я і свої особливості організму
+100000000000, я першу вагітність в 20 років від 12 тижнів фактично вилежала, а не виносила. Вагітності в 39 і 42 - вибігала до останніх днів