Украиночка• Изменено 23 марта 2025

Чому лікар не шукає причину підвищеного тиску?

Людина була з тиском 120-125
Потім бац, 140 кожного дня, чисто випадково перевірила за «компанію» , ніяк він не відчувається

Кардіолог призначив Вальсакор 80
Чому лікар не направив на аналізи, яому той тиск?
Ну так, я здала звичайний список аналізів
Вище норми креатинін
Чому вона не каже що тиск від нирок може бути?
Чому не послала перевірити густину крові?
Це я вже в інтернеті начиталась що треба шукати причини

Ось що вона написала
ДІАГНОЗ (висновок спеціаліста): Артеріальна гіпертензія Іст, ст2, ризитк дуже високий. Незначне розширення висхідного відділу аорти (42мм) з АН Іст. СН стадія В (ФВ 61%). Незначний гідроперикард. NYHA II.
ХХН За. Нестенозуючий атеросклероз БЦА. Дисліпідемія. Ожиріння Іст.

Допоможіть розібратись
Якось дивно шо не казала приймати аспірин.. можливо він устаканить той тиск
Можливо є тут лікарі, чи знаючі щоб нормальною мовою написали яка ситуація, може вона і написала причину в тому висновку
ГороховаЯ• 23 марта 2025
Ответ дляУкраиночка
70 років
Рік тому була як огурчик без таблеток

А лікар зробила узд серця і сказала що є вже зміни і треба табл
Які зміни?
Хронічна хвороба нирок (ХХН) є причиною підвищення АТ.
А також інші причини - ожиріння І ст., дислідемія, атеросклеротичні зміни.