Забагаловка• 23 марта 2025

Що це може бути?

Були заїди.я купила крем і почала лікувати.
А зараз верхня губа дуже суха и червоний кантик.що це може бути?
Люблю_смаколики• 23 марта 2025
хейліт
Щепотка_совести• 23 марта 2025
Заїди часто від нестачі вітамінів. Мазати їх не треба, а пропити вітаміни
Щепотка_совести• 23 марта 2025
Думаю верхня губа зреагувала саме на крем, який ви використовуєте
автор Забагаловка • 23 марта 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
хейліт
Я також прочитала.Купила мазь холісал.
А таке відчуття,що ще гірше після неї(
автор Забагаловка • 23 марта 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Дякую.
А як тоді прибрати заїди.Вже забрала хліб ,печиво і т.д
Щепотка_совести• 23 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
Дякую.
Заеды в углах рта могут возникать при железодефицитной анемии, кожных патологиях (псориазе, атопическом дерматите, стрептококковых поражениях кожи), сахарном диабете, недостатке витамина А и витаминов группы В, аллергических реакциях на косметические средства или средства личной гигиены

Частіше за все допомагає пропити вітамін А. Як правило вони проходять після початку прийому вітамінів доволі швидко.
Але його не можна пити при вагітності і при плануванні. Тому дивіться по ситуації.
автор Забагаловка • 23 марта 2025
Я вже почала пити вітаміни.
Але як прибрати почервоніння і сухість верхньої губи?є якісь креми?
Аноним_Русалка• 23 марта 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Б 12
Щепотка_совести• 23 марта 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Б 12
Ну найкраще буде А+В12.
Щепотка_совести• 23 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
Я вже почала пити вітаміни.
Ви вже кремом викликали додаткову проблему.

Особисто я купила б пару ампул В12, змочила ватний тампон і приклала б хвилин на 10.
І пила б вітаміни. Ніякими кремами ч б нічого не мазала
автор Забагаловка • 23 марта 2025
Ответ дляЩепотка_совести

Дякую.
Піти завтра в сінево і зробити аналіз b12?
Щепотка_совести• 23 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
Дякую.
Я б не робила.
Не бачу в цьому потреби.

Якщо вже хочете витратити гроші, то краще йдіть до дерматолога. Вона точно пропише лікування і все розкаже