Ушла и Пришла• 23 марта в 19:15
Антибіотик і алкоголь
Якщо позавчора і вчора випила повне дозування антибіотика,, сьогодні зранку половину,, і вечером випити алкоголь, як воно повпливає на лікування? Тільки не треба категорично відписувати))
Мамина квіточка• 23 марта в 19:16
А який курс антибіотиків, скільки днів?
Ви вирішили перервати прийом чи змішати з алкоголем?
Мамина квіточка• 23 марта в 19:17
Ответ длянеДоПриличий
Никак. Вы ж не ведро водяры собираетесь пить.
Як карта ляже
Я б ради бокала вина і в роті б не паскудила
Ушла и Пришла
• 23 марта в 19:17
Ответ дляМамина квіточка
А який курс антибіотиків, скільки днів?
Вирішила сьогодні вечером пропустити пів дози,, курс 10 днів
Брюльтик• 23 марта в 19:19
Ответ дляУшла и Пришла
Не треба. Пити ви змодете потім, а здоров´я...
Мамина квіточка• 23 марта в 19:20
Ответ дляУшла и Пришла
Ну дивіться.
Змішування алкоголю і антибіотиків б´є по печінці
Бо їй потрібно розщеплювати і антибіотики і алкоголь. Токсичність підвищується
Якщо переривати курс антибіотиків то може викликати резистентність організму до антибіотиків
Алгоритм зрозуміли?
Скоріш за все ви не помрете
Співвідношення ризику до задоволення оцінюєте самі
Алгоритм зрозуміли?
Скоріш за все ви не помрете
Борисфенка• 23 марта в 19:21
Ответ дляУшла и Пришла
Навіщо? Не пропускайте нічого.
Сто грамів алкоголю небажано, але й несмертельно, якщо нетерплячка.
А ще під час прийому антибіотиків бажано побільше лежати. Ви пити в ліжку будете чи на дискотеці?
Потребую апгрейду• 23 марта в 19:22
Не пробувала так.Подруга пульмонолог,як приймає антибіотики,ні краплі не пʼє.
Ло Шарик• 23 марта в 19:25
Є антибіотики, які не можна поєднувати з алко, як правило це ті, які пов´язані з лікуванням нервової чистеми
Анонимус Я• 23 марта в 19:29
Ответ дляУшла и Пришла
найдите в гугле инструкцию и прочтите о совместимости с алкоголем. Очень немногие антибиотики несовместимы с алкоголем, это миф, что никакие нельзя совмещать, но те что несовместимы, поверьте, вы не захотите их совмещать. И нельзя пропускать антибиотик, вы так можете себе резистентность выработать. Нужно принимать полный курс, как врач выписал.
Ушла и Пришла
• 23 марта в 19:34
Ответ дляАнонимус Я
Вот
Леди_на_драндулете• 23 марта в 19:36
Нічого хорошего та корисного у будь-якому випадку. Печінка та нирки вам скажуть велике ’дякую’ точно. Бо вони як мінімум трохи втомлені після/під час курсу антибактеріальних.
А можливо й гірше, бо який саме антибіотик ви приймаєте? Наприклад Азитроміцин має цікаву фармакокінетику - він затримуєтся в організмі до 3-х діб, має певний ефект накопичення. Тому його, навідміну від інших антибіотків, призначають курсом на три дні. Прийом закінчено, а він ще два-три дні вас лікує. Більшість антибактеріальних препаратів мають меньший період напіввиведення, навідміну від алкоголя, але прийнявши з похмілля наступну дозу ліків, завдасте собі шкоди. Не прийнявши - шкоди завдадуть вам ваші мікроорганізми, яких ви антибіотиком намагаєтеся позбутися, та ще й подвійну, бо алкоголь пригнічує імунітет, меньше лейкоцитів, меньше цитокінів, зневоднення - бактерії будуть раді та почнуть весело розмножуватися, а багатьом з них стане начхати на поновлення курсу - це зветься резистентністю.
А якщо ви приймаєте метронідазол, ізоніазід, та деякі інші препарати - поєднавши їх з алкоголем, можна насолодитися дисульфірам-подібною реакцією - це та штука, яку відчувають підшиті алкоголіки, якщо вип´ють)
Будь-ласка, не мучте свій організм, воно того не варте.
Трохи злякана• 23 марта в 21:05
Ответ дляМамина квіточка
Як карта ляже
🤭🤭🙈🙈