Яка султана вам більше імпонує?
Ваше бачення
СережкинаЯ• 23 марта в 20:30
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Никакая с них, Махидевран, Сафие и Турхан нравились
Ота дура Маха? І вбивця свого онука Сафіє? Прикольно
Привіт з ботойбіччя• 23 марта в 20:31
Ответ дляСережкинаЯ
Она абсолютно не дура в истории была, а детей и внуков там норма было убивать, время такое
Основна різниця між Хюррем і Кесем.
Хюррем: ’Синку, заради тебе я пожертвую Османською імперією’.
Кесем: ’Синку, заради Османської імперії я пожертвую тобою’.
Вишня на торті• 23 марта в 21:06
Ответ дляМеломанка Маланка
Махидевран и ее сын.
Мустафа завистник с завышенным самомнением
Вишня на торті• 23 марта в 21:07
Ответ дляMargaret Rose
Основна різниця між Хюррем і Кесем.
Мне однозначно Хюррем
Ответ дляМеломанка Маланка
Хюррем нет
Її можна виправдовувати тим, що вона боролася за життя, але ж всі інші теж боролися. І якщо на початку вона була істеричним верескливим дівчиськом, котрого хотілося добряче відлупцювати, то з віком стала мудрою і виваженою дружиною і матір´ю сімейства, вірним плечем султана. Мені імпонувало її ставлення до дітей (навіть чужих) і відстоювання їхніх інтересів.
Кесем ж прийшла і довгий час жила з ангельською репутацією, але з часом перетворилася в холодного, жорстокого і безкомпромісного ’султана в сукні’. Для мене вона залишила набагато потужніший відбиток в душі (в порівнянні з Хюррем) - гострий розум, шахове мислення, лідерські якості (ото справжня феміністка, жаль не в той час народилася; ще дуже подобалася хімія з Кеманкешем), в виконанні Нурґюль просто ❤️. Як на мене вона пройшла сильніші точки екстремуму ніж Хюррем.