Ластовиння• 23 марта в 21:03

Низький калій може бути причиною підвищеного тиску?

Рік тому тиск був в нормі і калій був 4.49(норма 3.5-5.1)
Зараз тиск 140 мінімум і калій 3.97, натрій 141, хлор 100
Файна цьоця• 23 марта в 21:06
Это абсолютно нормальный уровень калия.
Зліпок ступні• 23 марта в 21:09
А що лікарі кажуть? В чому може бути причина підвищеного тиску? Чи не зверталися ще ?
Суцільна зрада• 23 марта в 21:11
Лишний вес распространеная причина гипертонии.
ПростоБелка• 23 марта в 21:14
То у вас калій в нормі. Дуже небезпечно високий калій - це ризик інфаркту.
автор Ластовиння • 23 марта в 21:15
Ответ дляПростоБелка
Просто кажуть що він на низькій границі
То я думала мабуть треба підвищувати
Зліпок ступні• 23 марта в 21:19
Я не знаю як у Вас, але я теж шукала причини підвищеного тиску. Сімейний призначив тьму обстежень-пройшла все, але поки що причину не знайшла. Доводиться приймати ліки. Просіть у свого сімейного направлення на дообстеження. Здоров´я Вам!
Морская свинка• 23 марта в 22:08
Ответ дляЗліпок ступні
Дефицит магния, всегда актуален, если нет постоянного приема
Морская свинка• 23 марта в 22:11
Да, вам обязательно нужны и калий, и магний. Передозировать препаратами не получится, потому что избыточно эти минералы не усваиваться, при этом используются не только на поддержание состава крови.
Лукава Кішка• 23 марта в 23:20
Ответ дляЛастовиння
Просто кажуть що він на низькій границі
То я думала мабуть треба підвищувати
Нижня межа норми калію 3,5 ммоль/л.
У Вас 3,97 ммоль/л. Норма.
ничевока• 24 марта в 11:01
Ответ дляПростоБелка
О, якраз ввечері дивилася серію Відчайдуших домогосподарок де у Брі чоловік помирав від інфаркту, то там теж про перевищення калію йшлося)