Тоскующая• 24 марта в 10:00

А если я выносила мусор без перчаток, то значит

Будет заражение чем-то?
Джем Шакіри• 24 марта в 10:02
Удалено администрацией...
Чижик Пижик• 24 марта в 10:02
А смітник ви облизували?
Copy-Paste• 24 марта в 10:03
Нет, не будет. Все люди в мире выносят мусор без перчаток. И потом дальше идут себе по делам.
So_so• 24 марта в 10:03
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3694370
Свежий подвоз
Не прохожу мимо• 24 марта в 10:04
Як вам страшно жити
Співчуваю.
Навіть до такої тролльної тпми додуматись, то що в голові весь час?
Медсестричка• 24 марта в 10:04
конечно, и инсульт обязательно
Радостина• 24 марта в 10:04
Пора прощаться с вами
Мрії у вирії• 24 марта в 10:07
А надо в перчатках? как я ещё жива
Пацака-задирака• 24 марта в 10:14
автор, ОКР лікується, складно, але лікується.
Якщо не звернете на це увагу, то з часом і в 2 парах рукавичок ви будете перейматись через уявні мікроби. Потім буде дезінфекція спиртом, поки руки не потріскаються від сухості, а потім ви взагалі перестанете його виносити.
Носки на подтяжках• 24 марта в 10:17
Ответ дляПацака-задирака
Звернути увагу мало, це треба лікувати. У сина такі проблеми, живе сам, збирає сміття до 4 пакетів і лише раз виносить...Про миття рук мовчу- вже є тріщини, це жах
Форс мажор• 24 марта в 10:27
Вообще, порядочные женщины нанимают для выноса мусора отдельный персонал.
Мрії у вирії• 24 марта в 12:14
Ответ дляФорс мажор
И обязательно в спец униформе и с респиратором