Хлопаю ресницами• 24 марта в 10:34

Хто випікає печиво мармурове на продаж? Є продажі?

Де купуєте пакування?
Хочу спробувати, потрібні кошти хоч якісь.
Вдома пекла для дітей, виходять гарні і смачні )
Які ціни ставите?
Дякую
ПАЦАНКА О• 24 марта в 23:56
Ответ дляХлопаю ресницами
Ви в магазині як купляєте теж просите на виробництво щоб пустили? ))) і документи кожен раз?

Зніміть вже то Біле пальто!!!
а де ще понадуває щоки, як не на Порадниці
ПАЦАНКА О• 25 марта в 00:01
Ответ дляtala-li
хоть коты с собаками и хомячками там не шастают
і то правда, одні щурі і миші))) ну, деколи, наївшись отрути, здохлі падають в продукти, але то таке
ПАЦАНКА О• 25 марта в 00:03
Ответ дляВідірву та викину
Я працювала у ветаптеці . Одного разу прийшла до мене жіночка з онукою . Це була мама та донька відомої кондитерки у нашому місті . Жіночка просила засіб від тараканів. А дівчинка з дитячою безпосередністю щиро скаржилася на велику кількість тарганів, з якими мама не може справитися на кухні 😄. А ще у них дома живе собака . У багатьох коти : у іншої знайомої кондитерки( на щастя вона живе в іншій країні) , кіт злизав крем з торта , в той час коли вона займалася іншим тортом . Крем намастила інший і повезла людям . Тому іноді краще не знати ( чи знати) в яких умовах готуються домашні смаколики
а ще краще - не знати, в яких умовах готуються фабричні
Чупа-чупс• 25 марта в 03:05
А я хочу пожелать Вам удачи, автор!
ПлакалаВАвто• 25 марта в 07:36
Ответ дляПупс
Дайте проверенный рецепт пожалуйста)
Этот пробовала, все получилось. Но сайт русский к сожалениюhttps://chadeyka.livejournal.com/176528.html
Русланка з гілки• 25 марта в 07:52
Ответ дляПАЦАНКА О
Ну да. А ещё то печенье, что в магазине продают цыгане грязными ногами в ржавой ванне месят