Хлопаю ресницами• 24 марта в 10:34
Хто випікає печиво мармурове на продаж? Є продажі?
Де купуєте пакування?
Хочу спробувати, потрібні кошти хоч якісь.
Вдома пекла для дітей, виходять гарні і смачні )
Які ціни ставите?
Дякую
Які ціни ставите?
Дякую
Шопингмонстр• 24 марта в 17:58
Ответ дляДюагональ
А ці клієнти відрізнять на смак, з масла коржі зроблені чи з 63% пальми? Ті, хто купує , а не випікає своє, ті і не знають смак справжньої домашньої їжі. Тому розказати можна все, ще й ’додати’ сльози янгола. І двоє напишуть, що це щось неймовірне, вперше таке куштували, як потягнуться такі ж ’болванчики’ і будуть платити по 700грн за коржі, щиро розповідаючи, що це ж ’домашнє’.
Не хвилюйтеся ви так
Не за ваші ж гроші
В неї вже все замовлено до Великодня
З чого ви взяли, що ’смак справжньої домашньої їжі ’ знаєте тільки ви
Не за ваші ж гроші
В неї вже все замовлено до Великодня
Шопингмонстр• 24 марта в 18:01
Ответ дляДюагональ
Ще вона цього року таких баранців на Великдень буде робити. 90 гривень 1 шт
( вага 80 грам)
Вже 100 людей замовили.
Масло 82,5 %
( вага 80 грам)
Вже 100 людей замовили.
Масло 82,5 %
Божа кульбабка• 24 марта в 18:01
Ответ дляШопингмонстр
Автор в мене сусідка пече на продаж солодощі.
Вже повний запис на Великдень.
Коржі теж пече. Спартак 15 коржів 25×35 1000 гривень
Медівник 800 гривень 15 коржів
Вже повний запис на Великдень.
Медівник 800 гривень 15 коржів
Ого. У нас намного дешевле
Шопингмонстр• 24 марта в 18:03
Ответ дляБожа кульбабка
Ого. У нас намного дешевле
Люди не цінують свою працю
Божа кульбабка• 24 марта в 18:03
Ответ дляЧерговий по кухні
Представляю, делают коржи/печенье, накашляла начихала в него. Фу
Посуда как добросовестно помыта. Руки теже.
В общем, жестяк
А на фабрике , если кто чихнул, линию останавливают и всю продукцию утилизируют?
Божа кульбабка• 24 марта в 18:08
Ответ дляШопингмонстр
Люди не цінують свою працю
Она может ценить её как угодно высоко, вопрос в другом, кто согласится это оплатить? Там себестоимость тех коржей 200грн,,если есть
Дюагональ• 24 марта в 18:09
Ответ дляШопингмонстр
Не хвилюйтеся ви так
Не за ваші ж гроші
В неї вже все замовлено до Великодня
Не за ваші ж гроші
В неї вже все замовлено до Великодня
Ви можете наївно думати, що ваша тьотя таскає з заводу саме найкраще масло. Але скажу чесно: ще 9років тому кондитерські фабрики вже не могли виробляти на експорт те, що у складі мало справжнє масло. Бо по ТУ воно не проходило, все масло було не тої якості, навіть для виробничих масштабів ніхто не міг запустити окрему лінію, щоб продати чисте масло виробнику. Але ваша тьотя, звісно, зараз (особливо зараз) знайшла саме такий завод для своїх коржів
Шопингмонстр• 24 марта в 18:09
Ответ дляБожа кульбабка
Так люди самі попросили продати тільки коржі. І ціна їх влаштувала
Ви можете продавати по 200 грн.
Божа кульбабка• 24 марта в 18:10
Ответ дляШопингмонстр
Ви можете продавати по 200 грн.
Я не продаю и не покупаю.
Шопингмонстр• 24 марта в 18:11
Ответ дляДюагональ
Тьотя, відстань.
От ви реально токсична людина
Ви ж всеодно не маєте грошей купувати, що ви так тужитесь?
Нормальне в неї все і клієнтів багато, навіть не всім вистачає.
От ви реально токсична людина
Шопингмонстр• 24 марта в 18:12
Ответ дляБожа кульбабка
Я не продаю и не покупаю.
Тоді з чому ви вирішили оцінювати вартість праці інших?
Манікюр коштує 700 гривень але можна робити самій, безкоштовно.
Дюагональ• 24 марта в 18:13
Ответ дляШопингмонстр
Тьотя, відстань.
От ви реально токсична людина
Я ніде не писала, що у неї немає клієнтів. Я писала, що продукти там не ті, про які ви думаєте. Всього- навсього. А вас заклинило чомусь. Треба сприймати реалії нашого життя. Тут більшість дівчат собі ’для випічки’ беруть 73%, а вам тьотя 82,5 виключно на заводі і чисте бере. Наївно це все...
Шопингмонстр• 24 марта в 18:15
Ответ дляДюагональ
Не всі мають можливість тримати корову, як ви.
Заклинило тут тільки вас.
Дюагональ• 24 марта в 18:16
Ответ дляШопингмонстр
Заклинило тут тільки вас.
Ви так яро захищаєте тьотю та скидаєте баранців, що вже починає здаватися, що та тьотя- це ви і є)))
Божа кульбабка• 24 марта в 18:16
Ответ дляШопингмонстр
Где он 700? У нас 400-500салон, 300 на дому.
Я не оцениваю. Я написала, что у нас их продают намного дешевле . Продают женщины -молочницы на базаре. 20грн за корж диаметром 26см. Медовик
Шопингмонстр• 24 марта в 18:18
Ответ дляБожа кульбабка
А в нас 700.
Робіть манікюр ’ на дому’ і купуйте коржі в молочниць. Ніхто ж не проти
Королева ганделику• 24 марта в 18:19
Ответ дляШопингмонстр
Чому ’непонятно кем’?
Автор ж не в лісі живе.
Є оточення людей які знають її
В’ Галі’ ж купують
Автор ж не в лісі живе.
Є оточення людей які знають її
В’ Галі’ ж купують
в Гале за стеклом в спец. помещении готовят люди в белых халатах и колпаках. И всё это юридически оформлено, стоит холодильное оборудование, пробиваются чеки и т.д.
Божа кульбабка• 24 марта в 18:20
Ответ дляШопингмонстр
А в нас 700.
Я не хочу покупать коржи у молочниц, как бы вы не настаивали, они ничем не лучше и не хуже тех, что продаёт ваша знакомая. Я в состоянии испечь их сама .
Шопингмонстр• 24 марта в 18:21
Ответ дляКоролева ганделику
І це не заважає там працювати людям з купленими медичними книгами.
Королева ганделику• 24 марта в 18:22
Ответ дляШопингмонстр
А в СушиЯ и пр. обещепите вообще без них работают, если что )))
Шопингмонстр• 24 марта в 18:23
Ответ дляКоролева ганделику
Саме тому, я гидую їжею з закладів громадського харчування.
Королева ганделику• 24 марта в 18:25
Ответ дляШопингмонстр
А я в Гале покупаю полуфабрикаты, готовлю и не парюсь )))
Термообработку конечную они же у меня проходят в итоге.
Шопингмонстр• 24 марта в 18:26
Ответ дляБожа кульбабка
Я не настоюю, упасібоже.
Ви печете, а інші в цей час зайняті чимось іншим і можуть собі їх купити.
Як ви можете стверджувати якість коржів коли ви їх не бачили і не коштували.
Весёлая морковка• 24 марта в 18:26
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Це є зараз.
Але ви собі смійтесь, то на здоров´я)
Вы в какой стране живёте? Это все покупается, качества нету, а сертификат есть
Шопингмонстр• 24 марта в 18:29
Ответ дляКоролева ганделику
Я ніколи, ні в Галі ні не в Галі.
Божа кульбабка• 24 марта в 18:30
Ответ дляШопингмонстр
Я не настоюю, упасібоже.
Ну, медовик тяжело спаскудить или сделать каким-то необычайно вкусным. Обычное магазинное масло и натуральный мед -это максимум, что там можнт быть.
Если у меня нет времени испечь, то это сделает помощница, но я буду видеть как приготовлен и из чего ( и это тоже не будет стоить 800)
ПлакалаВАвто• 24 марта в 18:34
Ответ дляБілий Лосик
Так отож и возня, 26 часов ждать
Зато вкусно
и практически не напрягает. Самое утомительное обмазать коржи кремом и украсить.
Шопингмонстр• 24 марта в 18:35
Ответ дляБожа кульбабка
Я безмежно рада, що в вас так
Але буває ще по іншому
Вона саме та ’ помічниця ’ яка пече за 800 гривень
Але буває ще по іншому
Шопингмонстр• 24 марта в 19:09
Ответ дляБожа кульбабка
Ось вартість на промі за 10 штук, за 15 - 600
Божа кульбабка• 24 марта в 19:21
Ответ дляШопингмонстр
Зачем мне эта информация? Я ж написала, что не интересуюсь покупкой