ТрамвайGirl• 24 марта в 11:38
Які ви знайшли для себе плюси…
… у тому, що припинили спілкування з родичами, навіть найближчими (батьками, братами/сестрами, дідусями/бабусями, та іншими). Мої батьки у русляндії, самі припинили мені писати і дзвонити, на початку було боляче, а потім я вирішила жити далі уже без них. Шукала для себе плюси, наприклад, ніхто не лізтиме у моє життя, я житиму, як хочу, ні в кого не питаючи дозволу, нікого не треба буде утримувати і лікувати на старості років, не треба витрачатися родичам на ремонти і подарунки, тобто економія в бюджет… А ви які для себе знайшли плюси?
ВсеПроВсехЗнаю• 24 марта в 11:41
я не была в подобной ситуации
но если бы как многим писали - да что б тебя разорвало от ракеты
это была бы жирная точка без всяких аргументов
ТрамвайGirl
• 24 марта в 11:42
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
я не была в подобной ситуации
Який жах… дуже співчуваю тим, хто таке почув((((
Зроблено у 80-х• 24 марта в 11:43
Припинила спілкуватися з сестрою. Вона з чоловіком біженці в Європі. Йому вдалося виїхати. Я теж в Європі з дитиною. В іншій країні. Чоловік мій в Україні.
Після її слів: твого ще ТЦК не зловило?
я її заблокувала
Після її слів: твого ще ТЦК не зловило?
я її заблокувала
Ответ дляЗроблено у 80-х
Після її слів: твого ще ТЦК не зловило?
я її заблокувала
Після її слів: твого ще ТЦК не зловило?
я її заблокувала
тю...та мож она с приколом спросила, разная ж интонация
На циголках• 24 марта в 11:45
Про то, что не надо лечить и досматривать, вы ошибаетесь. Придет время они вам начнут наяривать сами.
Дама_с_коготками• 24 марта в 11:45
Ответ дляЗроблено у 80-х
Після її слів: твого ще ТЦК не зловило?
я її заблокувала
Після її слів: твого ще ТЦК не зловило?
я її заблокувала
Перед блокуванням на Х послали?
На циголках• 24 марта в 11:46
Ответ дляЗроблено у 80-х
Після її слів: твого ще ТЦК не зловило?
я її заблокувала
Після її слів: твого ще ТЦК не зловило?
я її заблокувала
А що такого кримінального вона спитала?
Мама Карло• 24 марта в 11:48
Я думаю за поиском плюсов вы просто скрываете свою боль от разрыва отношений. Я себе в таких ситуациях говорю что не несу ответственность за решения других. Если их решение убрать меня из своей жизни, что делать мне? Сесть на пороге и плакать возьмите меня обратно? Тем более что если вы от них не зависите материально, они сделали свой выбор, вы его приняли, как бы тяжело это не было.
А такі, що всіх послала слідом за рузьким військовим кораблем, і не переймаюсь за їх долю, так як особисто за мене вони не переймалась, хоча про них завжди дбала, дарувала подарунки на знаменні дати, проявляла увагу. А натомість - хохлушка мені написала сестра. Батько так взагалі - бандерівка і вони нас, як написав,- всіх спалять прямо живцем коли повернуть Україну до срср (раши). Це мабуть так шизофренія поширюється, чи що?
ТрамвайGirl
• 24 марта в 11:52
Ответ дляМама Карло
Звісно, це важко… Шукаючи плюси мені так легше пережити цей їхній ігнор, домовитися з собою, щоб прийняти це. Раніше ми були у хороших стосунках, на контрасті це виглядає, як ніби вони померли, чи щось таке.
ТрамвайGirl
• 24 марта в 11:55
Ответ дляНаташа_32
Важко повірити, що вони усвідомлюють те, що говорять. Всіх спалять живцем… це ж і вас, його доньку, в тому числі
… він більше вас не сприймає, як рідну дитину, лише, як ворога.
Херсон це Україна• 24 марта в 11:56
Ответ дляЗроблено у 80-х
Після її слів: твого ще ТЦК не зловило?
я її заблокувала
Після її слів: твого ще ТЦК не зловило?
я її заблокувала
ох і дурепа вона у вас
Ответ дляТрамвайGirl
Не як ворога, а: ’...как непримеримую националистку, бандеровку и фашистку, что хочет привести коллективный Запад на земли русские’. Ось так це було написано. Тому у них там, в раше, ми-Українці є найлютішими ворогами.
Ответ дляТрамвайGirl
І миритись ми з цими русаками не збираємось. Навіть якщо десь, колись, якось все завершиться, то слово кацап для Українця означатиме - вбий кацапа!
Зроблено у 80-х• 24 марта в 12:12
Ответ дляХерсон це Україна
ох і дурепа вона у вас
Не те слово. Подібне було і до війни. Вирішила що це вже кінець відносинам. Я не дозволю щоб з мене знущалися і витріпували нерви. Виїхав- сидить у неї під боком, то хай радіє і мовчить
Херсон це Україна• 24 марта в 12:13
Ответ дляЗроблено у 80-х
згодна
Зроблено у 80-х• 24 марта в 12:13
Ответ дляr25-1
Вона дзвонила п´яна , з купою претензій і недовольтва. А що я п´яного на язиці то і в тверезого на умі
Зроблено у 80-х• 24 марта в 12:14
Ответ дляДама_с_коготками
Перед блокуванням на Х послали?
Звичайно.
Зроблено у 80-х• 24 марта в 12:15
Ответ дляНа циголках
А що такого кримінального вона спитала?
Якщо ви не зрозуміли то навіть пояснювати немає смислу. Хто зрозумів той зрозуміа
Зроблено у 80-х• 24 марта в 12:45
Ответ дляr25-1
ну мож и так. Ибо поржать= можно было и так спросить.
Полювання ТЦК - дуже смішна тема, особливо якщо її чоловік виїхав.
МатьЧасть• 24 марта в 14:20
Я не спеціально припинила спілкування, а воно якось саме зійшло на ніт, і навіть з батьком по телефону немає про що говорити