Фуліганка• 24 марта 2025
Куда поехать с ребенком (3,8) на неделю? Просто выдохнуть
Просто забыться на время, выспаться без тревог и шахедов. Главное, чтобы ребенку скучно не было и было где гулять, куда сходить, чем развлечься.
from Ukraine• 24 марта 2025
Точно, Буковель. Зараз низький сезон, ціна готелів досить низька ( в деяких є дитячі ігрові кімнати) і зайнятися є хоч чимось
Гуцуленд, родельбан, колесо огляду, просто оглядовий підйомник, парк науки - там теж начебто є чим зайнятися дитині
Наприкінці лютого моя дитина встигла і на льодянці покататися ще, і качечок наліпити сніжкольопом
Дадосвидания• 24 марта 2025
Ответ дляGvenna
В Києві мені страшніше ніж у Харкові. Вічно до них якась хєрня летить гучна. І ппо гучне.
в Харків іноді думаю поїхати до родні. але ніяк не зберусь. Мені на Салтовку
Дадосвидания• 24 марта 2025
Ответ дляGvenna
Сусіда чи шо.
Та їдьте. Всі їдуть. Паска скоро. Я тільки звідти. Скоро їду знов.
я з Алексеевкі, родня на Салтовке. це недавно перебралася на захід.. до 22 року
Ответ дляДадосвидания
Я Салтівська.
Мені щось непруха на заході. Чи клімат не той , чи шо не дім, все болить, як стара кляча. Я вдома стільки не хворіла як на заході за 3 неповні роки. Вдома часто буваю, нічо там не болить. Ппц)
Дадосвидания• 24 марта 2025
Ответ дляGvenna
Я Салтівська.
я довго привикала. Постійно болела голова, але зараз пройшло. Все добре. а мама тут з Донбасу ніяк не звикне.
Фуліганка
• 24 марта 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Я вам писала про тот что в Трускавце, токсичная вы особа.
Токсичная - это вы) еще и без чувства юмора
Ответ дляДадосвидания
Може як їдеш назовсім легше змиритись. Я в режимі ’завтра назовсім додому’. Не пасує мені захід. Хоча він чудовий, люди чудові, західний Буг чудовий. Але не Дінець, не Дінець..
Фуліганка
• 24 марта 2025
Ответ дляGvenna
По Україні з 4-річкою я би поїхала або в провінційне містечко на заході, типу Дубно, Чортків, Кам´янець Подільський, або в гори. Обов´язково біля річки. Атракціонами вона й так балувана, я манала ще під її захцянки у вигляді розваг підлаштовуватися. Та й я сама аніматор ще той, мені й майданчика вистачить щоб розважити.
Смачна їжа, спокій, і річка. Вапщє ідеально.
Я минулого року навіть бронювала якісь апарти біля річки в районі Яремче. Хочеться відволіктись. Хвороби дістали.
В Стрийський район Львівської обл не їдьте. Туди часто летить
Дякую
Джонсонюк• 24 марта 2025
Ответ дляGvenna
А за українську не поб´ють?)
Вони її просто не зрозуміють)
Дадосвидания• 24 марта 2025
Ответ дляGvenna
Не травить душу... у мене Дінець і по рідному місту протікав. Виходу не було (ми переїхали по роботе чоловіка). релокейт.
Бандитка Сью• 24 марта 2025
Ответ дляФуліганка
Украина
Чернівці
Мигово
Я сюди їду
Ідеально
Раз на місяць на вихідні
Театри концерти
Гори
Мигово
Я сюди їду
Ідеально
Раз на місяць на вихідні
Театри концерти
Гори
Бандитка Сью• 24 марта 2025
Ответ дляДадосвидания
навіть на Західі України є обстріли.. а сирена воє везде
Нема
І не буде
Бандитка Сью• 24 марта 2025
Ответ дляФуліганка
Да господи, ну есть же западная часть Украины, где шахеды не летают каждую ночь
Є
Я вам написала своє місце сили
Ответ дляДадосвидания
Це не те місце шо у мене на аватарі?)
Я виросла біля Дінця.
Так хочеться в Салтів з´їздити. Може в квітні маршруткою. Везти нікому поки що мене. Чоловік зробив релокейт в армію.
Я виросла біля Дінця.
Дадосвидания• 24 марта 2025
Ответ дляGvenna
Це не те місце шо у мене на аватарі?)
Я виросла біля Дінця.
я в Салтові ні разу не була. Дача була в Високом. Мама в Донецькой области, я була в Славянске (санаторіях) і Славяногорске все життя влітку. Ладно досить флуду -))) спокійной вам ночі.
Некомильфо• 24 марта 2025
Ответ дляДадосвидания
Да ну прям. Шахеды так далеко не летают.
Дадосвидания• 24 марта 2025
Ответ дляНекомильфо
а вам неспокійної ночі.. шахеди у нас не летають-))) і кінджали не летають і тощо -)) (сарказм якщо не зрозуміло)
Кудлата хмаринка• 24 марта 2025
Ответ дляФуліганка
Были там летом, скукота нереальная, с детьми там делать нечего
Везде так будет )) это еще нифига себе в Украине.
В Сходнице есть три сына и дочка отель, может туда? Там аквапарк есть, например
Кудлата хмаринка• 24 марта 2025
Вот еще рилз попадался, кстати. Но там треккинги это точно не для 3,8. Но буковель можно. Там какие-никакие есть развлечения для детей.
Сама собі лікар• 24 марта 2025
Какие развлечения нужно 3-х летнему ребенку, кроме батута и хорошей площадки?? И мультики включить в номере, карандаши дать.
Я фигею от ответов.
Живу в Киеве. Недавно біла во Львове и почти 5(!) дней не сльішала сирен. Да фиг с ними, с сиренами. Не летело ничего! Можно бьіло просто лечь спать, а не читать телеграм и угадьівать, какая ночь будет.
Я фигею от ответов.
Некомильфо• 25 марта 2025
Ответ дляДадосвидания
Пусть вам вернётся многократно, что желаете другим.
Цикавенная• 25 марта 2025
Ответ дляАннуитет
Приезжайте ко мне Villa Solochyn, Солочин, Квітка Полонини рядом, басейн, парк, подышать свежим воздухом
У вас є сайт чи сторінка вашого помешкання?