Фуліганка• 24 марта 2025

Куда поехать с ребенком (3,8) на неделю? Просто выдохнуть

Просто забыться на время, выспаться без тревог и шахедов. Главное, чтобы ребенку скучно не было и было где гулять, куда сходить, чем развлечься.
автор Фуліганка • 24 марта 2025
Ответ дляДадосвидания
так вікна тут тремтять від пво і ллячно дуже. і світла може не бути і купа проблем і тільки такі з форума приїзджають і питають ’ой, а що тут буває сирена?’, ’ой, а тут що світло вимикають?’.. ні, ми в раю
Куда?
автор Фуліганка • 24 марта 2025
Ответ дляДжонсонюк
Лишайтеся в Києві...
А, ну ок
З родзинкою• 24 марта 2025
Ответ дляФуліганка
Были там летом, скукота нереальная, с детьми там делать нечего
И в риксосе там были? Там много чего для детей есть
автор Фуліганка • 24 марта 2025
Ответ дляДон Пэдро
Слухайте не пишіть *єрні. Які вибухи в Східниці чи Славське? Чи в Карпатах.
Свою тривожність тримайте при собі
Реально не понимаю, что с людьми
Дадосвидания• 24 марта 2025
Ответ дляФуліганка
Куда?
на Захід України...у мене квартира во Львові, будинок в области і квартира в области. так є программа єппо. пише що чаще всього літить по траекторії через мене.. іноді за ніч через всі 3 міста.. так тут безопасно.. дякуємо пво що збивають. іноді прильоти прям з вікна видно прям на будинки
автор Фуліганка • 24 марта 2025
Ответ дляДадосвидания
Ну кроме ваших домом есть еще города и области
Дадосвидания• 24 марта 2025
Ответ дляФуліганка
Да. але я тут відслежую куди летить по сусідним областям.
автор Фуліганка • 24 марта 2025
Ответ дляЗ родзинкою
За такие деньги в Трускавец не вижу смысла ехать
автор Фуліганка • 24 марта 2025
Ответ дляДадосвидания
Ну вы серьезно?)
Дадосвидания• 24 марта 2025
Ответ дляФуліганка
Ну вы серьезно?)
Да. я була в Києві. там краще.. не так ллячно. є метро і укриття
З родзинкою• 24 марта 2025
Ответ дляФуліганка
За какие такие? Хотите условий и развлечений, это стоит денег.
Аннуитет• 24 марта 2025
Приезжайте ко мне Villa Solochyn, Солочин, Квітка Полонини рядом, басейн, парк, подышать свежим воздухом
автор Фуліганка • 24 марта 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Ну ок, пойду забронирую Риксос в Киеве, говорят это самое безопасное место
З родзинкою• 24 марта 2025
Ответ дляФуліганка
Я вам писала про тот что в Трускавце, токсичная вы особа.
Последний вагон• 24 марта 2025
Тоже езжу сама с дочкой пока, поэтому мои советы такие
Выбирайте место чтобы можно было доехать поездом. Ветка до Ужгорода - это Славське, Сколе, Свалява-Поляна, Мукачево, Ужгород. Ветка до Буковели - Яремче, Татаров, Ворохта. Я перечислила места, где есть и природа, и цивилизация.
Если на природу не тянет - Ужгород, Тернополь, Львов, Каменец. Атмосферные городки.
З родзинкою• 24 марта 2025
Ответ дляПоследний вагон
У многих отелей есть трансфер от жд до отеля
Последний вагон• 24 марта 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Східниця, готель «Три сини і донька 5*» , там все включено, для дітей величезна кімната зі всілякими штуками, майданчики, міні-зоопарк, майстер-класи можуть бути , дуже смачно , СПА, басейн, є різні процедури за доплату і бювет.
порядок цін?
Хлопаю ресницами• 24 марта 2025
Ответ дляПоследний вагон
порядок цін?
На сайті в них є, нормальні ціни
Последний вагон• 24 марта 2025
Ответ дляФуліганка
а что ваша лялька любит? Какие развлечения?
Gvenna• 24 марта 2025
Ответ дляДадосвидания
Фігу вам. пво і тут
Шо за істерика.
Gvenna• 24 марта 2025
Ответ дляДадосвидания
В раю. Інфа сотка. Кажу як львівське тимчасове ВПО. Ти в раю, киця. Сиди радій.
Gvenna• 24 марта 2025
Ответ дляПоследний вагон
+++++
Дадосвидания• 24 марта 2025
Ответ дляGvenna
ага. я вже сказала були прильоти в сусідній будинок... вікна сипались поруч. сиджу - радію (сарказм)
from Ukraine• 24 марта 2025
Автор, а в Молдові, Кишинів теж нє? Поїздом з дитиною легше добиратися, мені там парк Долина роз сподобався. Може тому, що був поруч з готелем і там є класні дитячі майданчики Руську мову там майже всюди розуміють, то й проблем не мала з дитиною
Gvenna• 24 марта 2025
Ответ дляДадосвидания
А ти не сиди а Україною поїзди. Подивись яка величезна країна у нас.
Досвіду співчуваю. Але так живуть не всі. Навіть в прифронтових областях хтось вигрібає більше, хтось менше, а біля когось не літає нічого взагалі.
Gvenna• 24 марта 2025
Ответ дляfrom Ukraine
А за українську не поб´ють?)
Дадосвидания• 24 марта 2025
Ответ дляGvenna
Була в Києві. кажу, що там краще. коли читаєш новини кажеться що там жопа, а приїхала безпечніше ніж у нас.
Gvenna• 24 марта 2025
По Україні з 4-річкою я би поїхала або в провінційне містечко на заході, типу Дубно, Чортків, Кам´янець Подільський, або в гори. Обов´язково біля річки. Атракціонами вона й так балувана, я манала ще під її захцянки у вигляді розваг підлаштовуватися. Та й я сама аніматор ще той, мені й майданчика вистачить щоб розважити.
Смачна їжа, спокій, і річка. Вапщє ідеально.
Я минулого року навіть бронювала якісь апарти біля річки в районі Яремче. Хочеться відволіктись. Хвороби дістали.

В Стрийський район Львівської обл не їдьте. Туди часто летить
ЭтаваНиМожетБыть• 24 марта 2025
В східниці такі ціни що дешевше закордон поїхати
Gvenna• 24 марта 2025
Ответ дляДадосвидания
В Києві мені страшніше ніж у Харкові. Вічно до них якась хєрня летить гучна. І ппо гучне.