В Україні зараз величезне структурне безробіття, заявив глава Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин. Країна буде змушена завозити понад 400 тисяч трудових мігрантів на рік.
"У нас із вами величезне структурне безробіття. Тобто на 2 млн фактично безробітних у нас із вами величезний дефіцит людей робітничих спеціальностей: станочників, слюсарів, інженерно-технічних працівників, конструкторів", – пояснив він.
Водночас, за словами Пендзина, на ринку спостерігається величезний надлишок економістів, юристів та журналістів.
"Тобто при достатньо великій кількості формально безробітних людей у нас із вами величезне структурне безробіття. Наприклад, водіїв вантажних автомобілів ви не знайдете. При чому, ситуація є настільки складною, що українські демографи прямим текстом ще в 2024 році сказали, що для того, щоб збалансувати український ринок праці, нам треба кожен рік завозити 450 тисяч трудових мігрантів", – констатував Пездин.
Irisha0604• 24 марта 2025
Серйозно? Немає робочих? Немає водіїв? Може, вони не знають чому немає?? Та тому що ніхто не йде, по відразу мобілізують! На нашій організації немає водіїв на машини, на екскаватор немає кому сісти ( будівельна організація), тому що хлопці розрахувалися і сидять вдома, щоб не забрали. А бронь можна робити наполовину: на одного на броні має бути один не заброньований. От і хто піде?
Ответ дляIrisha0604
нема
все на фронте
Ответ дляIrisha0604
Екскаватор нехай йде
Ответ дляContento
Осталось найти тех 450 тыс. дурачков каждый год, которые поедут работать в Украину , с её разваленной экономикой. А не в благополучную Европу или Америку, Канаду и т.д. Тут многие украинцы не хотят возвращаться в послевоенную Украину, а мигранты прям побегут
В Европе и США мест для всего Бангладеш не хватит!
Ответ дляIrisha0604
тут нові нормативи підігнали..
’Молодість триває до 45 років: ВООЗ змінила вікову класифікацію
📍До 45 років — ви ще молоді.
📍До 60 — середній вік. ’..
з такими темпами,-скоро і ті,кому 50-60 будуть никатись.
тоді взагалі не буде кому працювати..
---
то Бангладеш будуть чекати з обіймами...
📍До 45 років — ви ще молоді.
📍До 60 — середній вік. ’..
тоді взагалі не буде кому працювати..
---
Mrs.Ochmonek• 25 марта 2025
Ответ дляContento
Тогда им лучше сидеть в Бангладеш. Они там хотя бы дома. А какой смысл ехать в чужую страну, чтобы работать за копейки ?
В тому то й річ: такі мігранти працювать не будуть. Але розвинуть нарко ринок та інший кримінал. І особливо вразливих українок навернуть в мусульманство чи інші вірування