Воно хоче те,що намалювало в свою’конституцію’.І нападати далі.Воно хоче поставити свого преза на частину того,що лишиться від країни,українців на коліна,вбити ще мільйони людей і замучити в концтаборах.І це не прикол,не фантазія.Пройшлась по болотах,по їх новинах і йому глубоко накласти на Трампа.
Ирина-bbd0• 25 марта 2025
Ответ дляnennsi
Тут Валька была крымчанка,спетляла куда то.Сынульку прятала от эсвэо как увидела выделенные Аксенчиком гектары новых кладбищ хероев в Севастополе
Кстати и ксюши из москвы давно в темах не видать
comtesse de Valois• 25 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Она была недавно, пару дней назад, вроде, в какой-то теме про детские болезни по неврологии
Ирина-bbd0• 25 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Всюди тиша
І від наших і американці нічого за перемогу видати не можуть.
Ось цікаво де всі хто тут роки казав - що пуйло завжди готовий до миру і по лінії розмежування. Як тільки, то зразу.
А зараз оно все вимоги екзотичні, щоб затягнути всі процеси і чекати профіту.
А как же до мира.если сутками херачит Украину?
Якось невдобно видима тем пуйловским мирадобра
Ответ дляИрина-bbd0
А вони нікому мир в тилах, мирних обʼєктам нікому не обіцяли. Вони ж про чорне море і інфраструктуру е/е.
А школи, дома то не те, це для пуйла законні цілі. Кошмарити населення - такий метод Війни рашистів
ЗдохниПуйло• 25 марта 2025
Ответ дляElinaH
Удалено администрацией...
Не знаю, вам там в дупі видніше
Ответ дляLudaSHS
Це притрушене стоїть на тому щоб по лбз не було перемирʼя, а щоб наші вийшли з Херсону і Запоріжжя
Кацапи наступають, помалу, не завжди успішно, але наступають. Тож хуйло і вимагає всі хотілки підряд, за принципом ’проси більше, менше завжди отримаєш’. А від України жодних конкретних заяв, тільки мекання ларьочника.
ЗдохниПуйло• 25 марта 2025
Ответ дляcomtesse de Valois
Удалено администрацией...
comtesse de Valois• 25 марта 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Удалено администрацией...
Ответ дляlus_so
Хуйло хоче мир на своїх умовах. Що тут неочікуваного? Трампу пофіг на все, він хоче титул миротворця і АЕС і копалини і щось там ще (не придумав, потім скаже і ми все віддамо).
Залишилось почути офіційну позицію від зе, не від рейтерсів і таймсів, а від президента України. І отут якась дивна тиша.
Да, совсем тишина.. но может ещё что-то вечером скажет
Ирина-bbd0• 25 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Так а тут сидящие же обещали )))))это ж украинцы барыги на крови не хотят мира.а пуйло оно прям мечтает о мире)))))
Чото нема нікого)))))
ЗдохниПуйло• 25 марта 2025
Ответ дляcomtesse de Valois
Удалено администрацией...
Чого ви так зразу, з СБУ чмиріх прокацапських, тих хто зачекався Київ за три дні
comtesse de Valois• 25 марта 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Ну, если вы обратитесь к истории, то Киев за 3 дня никто брать не хотел. Эта цитата была выдернута из статьи одного из американских журналистов, который написал:’ Путин хотел взять Киев за 3 дня, но, не получилось’.
Ответ дляLudaSHS
Це великий процес переговори переговариватися, щоб світ і американці побачили величезну тягу пуйло до миру.
Якщо ті американці здатні побачити
Бо оті зливи Атлантік журналу про професіоналізм нової команди 5 менеджервс трампа- то триндець який.
Після Тейшери ігромана і зливу з розвідки даних - осі були 👀.. тобто що це за цру..це Америка?
А тепер ще весь світ читає опуси молодої команди в чатікі Сигнал
Якщо ті американці здатні побачити
та да, жесть...
Ирина-bbd0• 25 марта 2025
Ответ дляcomtesse de Valois
Удалено администрацией...
’Если бы не было тцк.то его нужно было бы создать именно в таком виде’
Иначе на чем бы строилась вся кацапская пропаганда )))
Кстати.а как по щелчку и заказу исчезли в одно мгновение все сотни тем про бусификацию
Вы заметили?)))))
Интересно.кем были заказаны и оплачены
Вы заметили?)))))
Интересно.кем были заказаны и оплачены
ЗдохниПуйло• 25 марта 2025
Ответ дляFilomena
Обожнюю Маніни теми) люди стараються-стараються, але на Мані ламаються всі. Як наркотик повз який не можуть пройти🤣
Цікаво як ви себе кличете, страдаліци какошніци? Бояришніци
Ирина-bbd0• 25 марта 2025
Ответ дляcomtesse de Valois
Чисто кацапская отмазка))))
Интернеты всьо помнят
Особенно выпрыгивания из трусов скабеевых с боброедками и мечтами о киевских котлетах и концертах с газмановыми))
Ну обосрались.бывает))))))
Гойда!!!!
Интернеты всьо помнят
Ну обосрались.бывает))))))
Гойда!!!!
comtesse de Valois• 25 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Вы заметили?)))))
Интересно.кем были заказаны и оплачены
Вы заметили?)))))
Интересно.кем были заказаны и оплачены
Создайте тему с вопросом что сейчас с ТЦК и как они действуют. Уверена, ответы будут.
Ирина-bbd0• 25 марта 2025
Ответ дляcomtesse de Valois
Не.тут есть специально обученные люди с авдеевскими жонами)))) то их профиль
ЗдохниПуйло• 25 марта 2025
Ответ дляcomtesse de Valois
А давайте я вам дам рецепт борщу , який варила моя бабуся, коли дивилась Кашпіровського, а тим часом на заводі пролунав дзвінок,, то її подруга з далекої Київщини, коли вона була зовсім маленькою і жила там, подзвонила на завод, який знаходиться у 30км від залізної дороги, яка проходить південніше річки, яка простяглася повз зелені поля, які огортають чорний, хвойний ліс
comtesse de Valois• 25 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Переговорники
’’
ℹ️ Сергій Беседа — це російський генерал-полковник, який з 2009 по червень 2024 року очолював 5-ту Службу ФСБ Росії (Служба оперативної інформації та міжнародних зв’язків), яка відповідала за зовнішню розвідку, але фактично за Україну.
У 2014 році під час Євромайдану Беседа перебував у Києві, офіційно для оцінки безпеки російських установ, але є версії, що він координував дії проти протестувальників. У 2022 році його звинуватили у наданні Путіну недостовірної інформації про готовність України до опору перед вторгненням. Повідомлялося про його арешт у березні 2022 року, але згодом ці дані спростували. У 2023 році Кирило Буданов назвав його ’дуже проблемною людиною’ для України.’’
’’
Ирина-bbd0• 25 марта 2025
Ответ дляcomtesse de Valois
Удалено администрацией...
Так темы то вкуда делись?)))))
Сотни))))
Хотя в архиве можно посмотреть и авторов тоже с .....переживающими)))
А сегодня как отрезало)))))
Странно )
Сотни))))
А сегодня как отрезало)))))
Странно )
ЗдохниПуйло• 25 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Чисто кацапская отмазка))))
Интернеты всьо помнят
Ну обосрались.бывает))))))
Гойда!!!!
Интернеты всьо помнят
Ну обосрались.бывает))))))
Гойда!!!!
Та ви що, вони не можуть пережити того, що їх буряти обісрались так, ці сєпарши вже готовві були зжерти свої паспорти, вже з розкиданими ногами чекали щоб віддячити бурятам, а тут вже четвертий рік пішов, це очікування таке довге, що вони навіть на кідстафі не утримуються щоб показати своє кацапське нутро
ЗдохниПуйло• 25 марта 2025
Ответ дляcomtesse de Valois
Удалено администрацией...
Та таких як ви, сцяними трусами звідси не проженеш, нити і просити ввести війська- то ви перші
ЗдохниПуйло• 25 марта 2025
Ответ дляFilomena
О Боги! Я ще не дійшла до стадії розмов з собою. Тримайтесь🙏
Та ви ще трохі бахніть, грам сто, бо палитесь, триндець
Ирина-bbd0• 25 марта 2025
Вспомнился боброед
Мразота пусть так и издохнет в,коме и жонушку свою прихватит .мразоты пропагандонские