Мне без сахара• 25 марта в 17:12

Собаку вкусив кліщ. Дуже високі показники в аналізах. Підкажіть

Підкажіть, хто стикався з таким і хто що може порадити!
АЛТ - 369 при нормі до 160
Альфа-Амілаза- 511 при нормі до 70
Кліщ кусав трішки більше місяця. Отримував лікування. Все було гаразд. Позавчора вночі виникла діарея з кровʼю. Сьогодні уже все добре. Їсть, активний. Аналізи дуже погані, збільшена печінка і серезінка. У ветклініці кажуть потрібно капатися і додаткові аналізи. Це все дуже великі кошти зараз для нас ( одна капельниця 2400, потрібно мінімум три, плюс аналізи 3300, потім знову повтор аналізів). У кого таке було? Це дійсно так критично? Чи можна обійтися таблетованими препаратами хоча б?
Тану на сонці• 25 марта в 17:14
Идите в другую ветеринарку. Мне после пиропоазмоза лечение обошлось в тысячу гривен. Очешуели ваши веты
Сизоока бестія• 25 марта в 17:15
Было у родителей, пёс перестал есть, ходить. Вызывали врача на дом, ставили капельницу. Без лечения никак, а по сумме не подскажу.
автор Мне без сахара • 25 марта в 17:16
Ответ дляСизоока бестія
Зараз собака нормальний. Турбують лише аналізи
ЛЮБА• 25 марта в 17:18
Ответ дляМне без сахара
Пересдать анализы в другой клинике . На низкие цены я бы не рассчитывала , к сожалению , да дорого .
Mrs.Sexuality• 25 марта в 17:20
Самостоятельно собаке тяжело будет выкарабкаться.
Ищите другую клинику с ценами по скромнее.
2400 за капельницу - это очень круто. Наверняка там стандартные препараты, которые в другом месте прокапают в пару раз дешевле.
Детские_Будут?• 25 марта в 17:23
Давали щось для печінки після лікування від піроплазмозу? В маминої собачки того року був піроплазмоз, після лікування ще десь місяці півтора мама давала типу гепабене щось, то все добре було
автор Мне без сахара • 25 марта в 17:24
Ответ дляДетские_Будут?
Ні, нічого не назначали(((
Fashion_besties• 25 марта в 17:28
Ответ дляМне без сахара
Ні, нічого не назначали(((
Яке було лікування від піроплазмозу? Міг паразит лишиться в організмі якщо лікування було не ефективним, також хронічна форма хвороби можлива.
Потрібно давати гепатопротектори, печінку телячу.
автор Мне без сахара • 25 марта в 17:30
Ответ дляFashion_besties
Вчора назначили гепатолік на місяць. Чи можна обійтися ним без крапельниці?
Подвійна веселка• 25 марта в 17:32
А самі капельницю поставите? Чи вколоти можете?
Бентливуман• 25 марта в 17:33
а собака була захищена? сімпаріку від березня треба давати. краще давати симпаріку,ніж потім рятувати собаку за десятки тисяч гривень. рятуйте, бо рахунок йде на дні. кума не врятувала. впала на задні ноги і все. ви не вилікувались,тому ось так
Хитрушка-чекушка• 25 марта в 17:43
Ответ дляБентливуман
Все вірно, тільки препарати від кліщів потрібно давати не з березня, а протягом всього року
Где тут 0?• 25 марта в 17:44
Ответ дляМне без сахара
Хм. Если только анализы то их стоит перездать. В другой лаборатории. В идеале в двух разных.
Ну и поищите другую клинику по карману. Цены что вы называете выглядят очень завышенными
Бентливуман• 25 марта в 17:47
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ну хоча би з березня. Я думала про це знають всі собачники. Безалаберність дуже дорого коштує
Гитта Ягг• 25 марта в 18:12
Ну, у нас за один раз укусил клещ, через трое суток понос с кровью, перестал есть, был очень слаб.
Взялась только третья ветеринарка.
2 недели капельниц в клинике, дней 10 говорили, что никакой гарантии, что выживет. Выжил, поправился, седьмой год уже жив и здоров.
В 2018 году это обошлось почти 18 000 грн
Fashion_besties• 25 марта в 18:21
Ответ дляМне без сахара
Я би прокапала. Бо дуже погані аналізи.
У собаки можуть бути ускладнення і тоді підтримувати здоров’я буде ще важче і дорожче. В якому місті Ви?
Візьміть призначення вета, купіть самі препарати і прокапайте недорого в іншій клініці.
Ви з якого міста?
автор Мне без сахара • 25 марта в 18:28
Ответ дляFashion_besties
Я би прокапала. Бо дуже погані аналізи.
Ви з якого міста?
Собака зараз в Києві з донькою. Я й сама можу прокапати. Але вона не може приїхати бо навчання.
Летала_НаМетле• 25 марта в 19:04
моего капали на дому... прожил почти 16 лет, а был очень плох
ищите другую клинику и капайте
В Киеве полно врачей и клиник, шевелитесь, если хотите, чтобы собака жила
Летала_НаМетле• 25 марта в 19:08
Дочка учится круглосуточно? Не может выделить время? Тогда зачем ей собака? В Киеве полно клещей, за этим нужно следить
автор Мне без сахара • 25 марта в 19:14
Ответ дляЛетала_НаМетле
Діло не в «виділити час», а в ціні і в тому, що собака активна, не уявляю як його капати коли він бігає, грається… Ну і шукаємо альтернативу, де це зробити трішки дешевше
Летала_НаМетле• 25 марта в 19:24
Ответ дляМне без сахара
ну дивіться, тільки в моєму районі 4 клініки. Треба пошукати в ТГ або фейсбуці, попросити поради, це є гарні вети поблизу.
Тут теж спитайте, створіть окрему тему. Бо якщо у собаки буде погано працювати печінка і не тільки, тоді крапельниці можуть бути потрібні ще багато років.. і грошей стільки...
Сосиска_Втесте• 26 марта в 18:56
Ответ дляСизоока бестія
если вовремя заметили, то может вообще без лечения - только вакцина 2 раза и все.
А если поздно заметили, то тогда осложнения и дорого получается.
Сосиска_Втесте• 26 марта в 18:57
Ответ дляМне без сахара
хорошо ест, пьет, бегает играется?
автор Мне без сахара • 27 марта в 13:20
Ответ дляСосиска_Втесте
хорошо ест, пьет, бегает играется?
Вже все добре)