Файно Замало• 25 марта в 20:49
Едем в Грецию в июне на автобусе с дочкой
Может кто ездил, сколько примерно заняла дорога, туроператор говорит 38 часов +\-
Едем из Киева.
Что вы брали в автобус из еды, что б не воняло )) но и не испортилось, как перенесли поездку ? Что советуете ?
Как ваши дети переносят такие длительные поездки на автобусе, если что дочке 6 лет
Едем из Киева.
Не вмію заміряти• 25 марта в 20:51
бідна дитина, бо мама і сама не розуміє у шо вв´язалась
Маю сечі• 25 марта в 20:52
Ответ дляНе вмію заміряти
Насправді, діти набагато краще переносять дорогу, ніж дорослі при умові, що дитину не захитує
Фенте Фря• 25 марта в 20:53
38 годин- можливо сама дорога
А на кордоні можна стояти ще 10( сезон
Обижулька• 25 марта в 20:53
Ми теж в червні їдемо в Грецію автобусом. Минулого року їздили до Болгарії, їхали 36 годин, з них 10 годин на кордоні. Нормально перенесли, думала, що складніше буде. Брали лаваш з начинками( з´їли першим), всілякі горішки, сухарики, фрукти, воду, сік. Таблетки від захитування. Також купували їжу на заправках. Ось ризикнули цього року Грецію забронювати. Теж дитина 6 років.
Василина Семеніч• 25 марта в 20:53
Чого не літаком з Молдови? Ви мазохіст. Нафіга такі мучєнія? Ваші 38 годин , це як на кордоні година, або дві. А так колега в тому році чухала 45 годин.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 25 марта в 20:54
слушайте, доплатите, чтоб с Киева до Кишинева автобус, а там самолет. Я ехала когда-то 31 час и это был пздц, но мне было 25...ребенок бы точно не выдержал.
Янгол в камуфляжі• 25 марта в 20:55
Ответ дляНе вмію заміряти
Не несуть фігні
Дітям пофіг, батьки важче переносять
Василина Семеніч• 25 марта в 20:56
Це навіщо такі страданія? В цілях економії? Ну нафіг такі моря))) Я на потязі до Кішенева, потім на літачок і я на Кіпрі.
Фенте Фря• 25 марта в 20:56
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Не несуть фігні
Дітям пофіг, батьки важче переносять
Ага, пофіг. Ще як автобус їде - нічого
А стояння на кордоні, всі ниють, дітям дах зносить
Фенте Фря• 25 марта в 20:56
Ответ дляВасилина Семеніч
Так краще - однозначно!
Янгол в камуфляжі• 25 марта в 20:57
Ответ дляФенте Фря
Ага, пофіг. Ще як автобус їде - нічого
Я зараз ригну від вашого коменту) Мені вас шкода
Василина Семеніч• 25 марта в 20:57
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Не несуть фігні
Дітям пофіг, батьки важче переносять
Ось почитаєте тут літом про ці поєздки))) Що діти творили в автобусі. В тому році були теми, то була жесть.
Не вмію заміряти• 25 марта в 20:57
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Не несуть фігні
Дітям пофіг, батьки важче переносять
та звісно дитині пофіг, якщо мамаша навіть не розуміє чим годувати дитину в такій дорозі. і в агенстві їй явно занижений час сказали, а на кордоні можна і на 8-10-12 годин встрягнути в сезон. після такого ’відпочинку’ потім ще два тижні треба буде відпочивати.
Синиця у спідниці• 25 марта в 20:58
Это очень долго, поменяйте на самолёт. Мы прошлым летом на машине ехали в Испанию из Германии 2 дня с ночевкой во Франции и то капец как долго было и изнурительно. По дороге туда ещё где-то на автобане загорелась фура и был коллапс, все стояли 6 часов
Фенте Фря• 25 марта в 20:58
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Не забудьте підставити відерце
НуКаНаКа• 25 марта в 20:58
Минулого літа їхали 32 години з 9-річною донькою. Нормально їхали, інші діти напевно ще краще, тому що проспали всю ніч, а моя прокидалась.
З їжі брала фрукти, огірки, твердий сир, хлібці рисові, хамон, злакове печиво, сушений манго, зранку на заправці в Румунії чи вже в Сербії купила хот-дог
На зворотньому шляху взяли собі на вечерю в автобусі залишки піці з обіду, фрукти, печиво, хлібці та паштет
Взагалі то воно не дуже хочеться їсти в автобусі.
НуКаНаКа• 25 марта в 20:59
Ответ дляНе вмію заміряти
Ой, не треба драматизувати. Автор не перша та не остання хто так поїде. І у всіх буває перший раз
Василина Семеніч• 25 марта в 20:59
Ответ дляНе вмію заміряти
8 годин подруга на кордоні з Румунією стояла в тому році, теж червень. Звонила і плакала, що зроду не поїде так відпочивати. Просто на пеклі стояли, і кондьори водії шкодували включати заспіль. Жара яка була, всі пам´ятають.
НуКаНаКа• 25 марта в 21:00
Ответ дляФенте Фря
38 годин- можливо сама дорога
А на кордоні можна стояти ще 10( сезон
Ми в обидва боки не стояли на жодному кордоні. Коли їхали туди то багато хто стояв в черзі. В нашого оператора був час по електронній черзі. Тому не обовʼязково, що будуть стояти на кордоні
Обижулька• 25 марта в 21:01
Ми, коли на Порубному стояли на кордоні, нас не тримали в автобусі- ми постелили на травичку покривало і валялися, діти гуляли, бігали, поїли там- багато вибрати можна було.
ВундерКИНГ• 25 марта в 21:01
Ответ дляВасилина Семеніч
Так можно и тепловой удар получить в автобусе
Василина Семеніч• 25 марта в 21:02
Ответ дляОбижулька
Та не відпочинок у Греції, а просто рай. Що може бути краще замість моря? лежати на кордоні на травичці)))
вАлнуюся сильнА• 25 марта в 21:03
Ездили в Италию, там были дети лет 12 и девочка где-то шести лет. Нормально все они перенесли, из еды нарезка в вакууме, печенье, булочки и на заправке можно купить горячего, все хорошо будет.
НуКаНаКа• 25 марта в 21:03
Ответ дляВасилина Семеніч
Я розмірковую над варіантом літаком з Молдови. Але це мені з Дніпра до Одеси потягом, потім автобус до Кишинева, там літак і потім ще автобус з аеропорту. По часу це точно не швидше, а по зручності сумнівно з урахуванням кількості пересадок. Тому не знаю, що обрати цього літа. Поки ще думаю
Обижулька• 25 марта в 21:03
Ще багато автобусів на кордоні стояло з дитячими танц.колективами- вони репетирували прямо там- було цікаво і весело. Всі були в нормальному настрої
Обижулька• 25 марта в 21:04
Ответ дляВасилина Семеніч
Потім було 11 днів моря, забулася та дорога одразу в готелі.
ЕлькиПальки• 25 марта в 21:06
Ответ дляВасилина Семеніч
А ми 5 годин стояли, і кондер в автобусі працював. Щоб зовсім страшно було то ні
НуКаНаКа• 25 марта в 21:06
Ответ дляФенте Фря
Ага, пофіг. Ще як автобус їде - нічого
В нас був повний автобус дітей. Та взагалі лише жінки з дітьми, воно і зрозуміло. Так от ніхто не нив, нікого не нудило.