Обращеница• 25 марта 2025

А вы как считаете? Ответ врача на вопрос о наркозе погибшего мальчика

Она до этого писала, что правильно, что родители повели ребенка лечить зубы в наркозе или мед.сне как его модно называют 😡
Ду да ду да ду• 25 марта 2025
Я недавно задумалась: при заполнении анкеты у стоматолога есть вопрос о переносимости/аллергии на анестезию. Как быть людям, которые не знают, когда им ее не делали до этого? Погуглила, чат гпт спросила: оказывается есть анализы + прием у кардиолога с соответствующими исследованиями. Наверное есть и для седации? Для общего наркоза? Они не 100%-но говорят о риске или его отсутствии, но все же. Мне лечили в детстве вообще без ничего. И нервы удаляли тоже. Это ужас, пздц и кошмар! Я понимаю родителей, но должен же быть (или он есть?) протокол полных исследований, перед тем как применить обезболивание или наркоз?
автор Обращеница • 25 марта 2025
Ответ дляЗнову Я
💯
треба скаржитись на тему
Жалуйтесь. Благодаря этой теме многое узнала. И собственно, что я плохого написала?
автор Обращеница • 25 марта 2025
Ответ дляЛо Шарик
До речі, вони молодці, що поміж іншого вимагають аналіз крові на електроліти!
А это важно? Зачем на электролиты сдают, объясните пожалуйста?
Ло Шарик• 25 марта 2025
Ответ дляОбращеница
Общий наркоз может влиять на водно-электролитный обмен, надо понимать, нет ли у человека дефицитов, чтобы не случилось опасного для жизни состояния.
автор Обращеница • 25 марта 2025
Ответ дляЛо Шарик
Спасибо большое, что нашли время объяснить
Из Кукуева я• 25 марта 2025
Возможно у ребенка была огромная проблема с зубами, или например аутист и возможности по- другому лечить просто нет. Потому что у самой ребёнок такой же, и мне он может устраивать концерты не пойду к врачу, но перед чужим человеком сидит как гвоздик и все что требуется выполняет. Это же не малыш который не понимает зачем он тут. И обычный врач, без мультиков, сюси- пуси и танцев. Просто мои дети знают что надо- иначе боль будет такая сильная, что терпеть будет очень тяжело, если не полечут зубки.
tarveldy• 25 марта 2025
Ответ дляРедиска Я
Зараз стало «модно» в приватних клініках усім без розбору пропонувати видаляти молочні зуби під загальним наркозом. Це неправильно. І коли я відмовилась мене знову перепитали.. типу зараз всі так роблять, щоб дитині було краще..таке
Брехня, наркоз може робити тільки дитячий анестезіолог, це декілька клінік і ті не дуже люблять , бо це завжди ризик
КаРаКаТиЦа• 25 марта 2025
Ответ дляПургену мне
Правильно/неправильно не знаю
Але нам, в дитинстві, без наркозу лікували. Всі живі
Дочці теж без наркозу лікують
і з дитячими травмами.
моє тіло реально починало трусити перед дверима стоматолога, я не могла зупинити цей тремор. Це все наслідки дитячого лікування.
Тільки після 30 мені стало легше, але страх досі присутній. Страшніше стоматолога для мене немає лікаря. Перед операцією під загальним наркозом, а потім перед операцією під спінальною анестезією я хвилювалася менше, ніж перед походом до стоматолога, якщо навіть треба просто пломбу на маленьку дірочку поставити.
tarveldy• 26 марта 2025
Ответ дляОбращеница
Моего ребенка она предлагала положить под наркоз. Я выбрала держать ребенка. Поорал, но все сделали. Сейчас подрос немного и не боится стоматологов потому что покупаем что-то после визита. Наркоз не выход. Страшно подумать, что могло случится тогда если б я послушалась…
З вашою дитиною трапились ви , і тут лише два варіанти, або дитина буде така само і тоді все ок, або буде розумна і це руйнуватиме їй життя
КаРаКаТиЦа• 26 марта 2025
Ответ дляДівчина Бобула
А що там таке з тими зубами в дітей, щоб так радикально лікувати ?
В мене своїх троє, кумів, друзів, племінники - нікому не лікували під загальним
в тих дітей все те ж з зубами, що і в дорослих може бути, бо у молочних зубів є і корені, і нерви, і гнійні абсцеси можуть бути, і карієс, і проблеми з емаллю. І це при нормальній гігієні також можливо, бо на зуби впливає генетика.
І навіть без цукерок можуть бути проблемні зуби.
Деякі малі діти не дають нормально пролікувати зуби. Проблеми наростають. І от вже 5, 8, 10 зубів проблемні.
Наркоз дає можливість пролікувати все за раз без болю. Потім дитина стає старшою й домовитися легше.
В деяких випадках немає іншого виходу. Ви не стикалися, а я й інші люди стикалася, тож ви маєте лише суб´єктивну думку та не можете розмірковувати об´єктивно.
Біле пальто• 26 марта 2025
А что такое террада?
Атятя_тётя• 26 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Но не все сразу как вы говорите
угу, розкажіть це мені - матері двох дітей, у яких кожні 2 (!) місяці знаходять по парі-трійці нових карієсів
Дівчина Бобула• 26 марта 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
’Потім ’ наступає не для всіх дітей
Кросівки оригінал• 26 марта 2025
Страшна подія, нема слів як шкода і дитину і батьків
Але хто не стикнувся з потребою лікувати зуби під седацією, то ніколи не зрозуміє що іншого випадку нема. В мене син з епілепсією, звичайний хлопець, тривожність по житті підвищена і в нього панічний страх взагалі будь яких медичних процедур, хоч зуби, хоч кров з пальця, просто паніка і все. Ніякі вмовляння не діють, можна домовитись до моменту початку процедури, як тільки треба заходити в кабінет то все страх в очах, тремтіння і більше нічого не зробиш. То вже за 15 років двічі лікували з наркозом, оптом, відразу по декілька зубів. Контролюю чистку зубів, бо навіть не знаю що я буду робити якщо заболить якийсь зуб, використаємо все, найкраща паста, найкраща щітка, флос, ірігатор.
Але ви повинні зрозуміти іноді іншого виходу просто нема
КаРаКаТиЦа• 26 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
В основном дети боятся, не дают лечить зубы. Родители вместо того, чтобы уговорить, настоять заставить и самим научиться, что безопасность, образование и лечение - это не то, что ребенок должен выбирать, ждут, когда будет совсем всё плохо и лечат под наркозом
Як лікувати зуби трирічній дитині, яка категорично не відкриває рота в стоматолога, а після вмовлянь просто починається плач й істерика? Мультики, вмовляння, іграшки, обіцянки, тримання усіх лікарських інструментів, різні підходи (лікарка навіть на дитячий майданчик пішла, щоб вмовити його на гойдалках відкрити рота й хоч глянути) - не діють.
Напишіть, що робити? У дитини одразу з появленням погані зуби, хоча догляд такий же, як в старшої дитини, зуби в якої нормальні й з якою в мене не було навіть думки про наркоз. А в молодшої дитини гнійний абсцес, карієс, болять зуби, але рот міцно закритий. Він навіть в крісло не сідає. Чи мені силою відкривати щелепу? Що туди підкладати, щоб рот був відкритий, а щелепа не зламана?
КаРаКаТиЦа• 26 марта 2025
Ответ дляОбращеница
Нет🤦‍♀️
Осматривает да, но не лечит потому что держать ребенка час пока пломбируют зуб это не про нее. У ребенка типо травма будет, почитайте ее. Всем наркоз прописывает(
Час держать ребенка, бьющегося в истерике?
Вы не потомок СС-овцев или НКВД-шников?
КаРаКаТиЦа• 26 марта 2025
Ответ дляОбращеница
Она не лечит. Она считает что это травма психологическая подержать ребенка час и колоть ему укол. Вы наверное совсем не ознакомлены с этим врачом :( почитайте..
Кстати, стоматологи не делают общий наркоз. Наркоз делает анестезиолог.
КаРаКаТиЦа• 26 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ну а почему не водить ребенка регулярно к стоматологу? Это же не в один день утром проснулся- и все зубы с кариесом
Ну от ми ходили. Була спроба полікувати зубчик. В якійсь момент йому стало боляче й рота в стоматологів він більше не відкрив. Декілька стоматологів не змогли знайти підхід, хоча що тільки не пробували.
Вмовляннями дотягнули до того, що постраждало декілька зубів, був гнійний абсцес, карієс на декількох зубах, зуби боліли, але змогли лише під наркозом пролікувати. В нього зуби з самого початку погані й швидко псувалися. Передні всі в карієсі (не чорному, а такий, як риженький, але все одно карієс). При чому й зуби чистили, й бутилочки в нього ніколи не було, й соски не було, й на ГВ був.
Це в мене не перша дитина й я теж не могла подумати, що наркоз буде наш єдиний вихід.
КаРаКаТиЦа• 26 марта 2025
Ответ дляДівчина Бобула
’Потім ’ наступає не для всіх дітей
ви праві
Lacrimo• 26 марта 2025
Я надіюсь уже скоро взагалі ці обезболення і наркози для зубів заборонять. В наші 90-00 роки я хз ніхто про анестезії не знали, з мого покоління першу в гіршому випадку получили на родах. І що у всіх були здорові зуби , мабуть ні. Так у нашій родині зуби непогані. В декого навіть ідеальні на свої майже 70. Але оця нова мода таких маленьких дітей піддавати небезпечним медикаментам екстренного ряду - як добре, що у моєї дитини є я. І я ні одного мясника без вагомої причини не допущу до здоровʼя дитини. За минулі місяці витягли самі з дитиною 6 зубів, абсолютно біленькі і цілі. По часу, деякі дохитали і витягли самі вдома без стресу в ризиків. Серед моїх всіх знайомих не знаю ні одних щоб зуби були ппц чорні такі що треба рвати , наркози. Чомусь мені здається, що всі ті нещасні діти, яких убили теж мали не самі погані зуби. Винні батьки! Що розуму нема страждають невинні істоти, які не мають право голосу в своїй смерті.
Лунтик-паунтик• 26 марта 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ваш ребенок - ваша ответственность. И как бы это грубо не звучало, но ваш ребенок нужен только вам
Лунтик-паунтик• 26 марта 2025
Ответ дляАтятя_тётя
У моего сына такая же история. Все зубы в пломбах. Он с двух лет живет у тех стоматологов. Но случая, что через 3 месяца пришли на плановый прием - и все зубы в ужасном состоянии - не было.
Атятя_тётя• 26 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
в жахливому у нас були тільки зовсім коли мала була, і домовитись було неможливо. і один раз коли пломба вилетіла, а під нею виявилось карієс розвивався. зараз намагаємось ловити все на етапі початкового карієсу і лікувати без наркозів відповідно, але є випадки, коли без цього ніяк