Зрадорозганячка• 26 марта 2025
А был ли минет в семейной жизни наших бабушек?
Кросівки оригінал• 26 марта 2025
Ніхто напевно не думав про їхній оргазм, але думаю чоловіки про себе не забували)))
Тому зараз кращі часи це факт)
Зрадорозганячка
• 26 марта 2025
Ответ дляМerida
А предохранялись как по-вашему?
Абортами, делали их по 10 штук.
Моя 14 сделала.
Аноним_• 26 марта 2025
Лет 10 назад умерла у мужа бабушка. На крыше, среди прочего хлама, нашли дилдо деревянное. Так что подозреваю было у них много чего)
66сезон666серия• 26 марта 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Абортами, делали их по 10 штук.
Моя 14 сделала.
Це вже в 1950, до цього теж але дуже ризиковано і мало де робили інструментально
В основному травм пили, та варварські методи із сумнівною ефективністю та шаленою небезпечністю
Аноним_• 26 марта 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Абортами, делали их по 10 штук.
Моя 14 сделала.
Моя свекровь 22, и всем об этом звенела... Что ей трусы мужские покажи и снова на аборт. Все преподносилось в виде шуточки
66сезон666серия• 26 марта 2025
Ответ дляАноним_
Може це ви вважаєте, що це воно, а це насправді пестик зерно скотині товкти?
Аноним_• 26 марта 2025
Ответ для66сезон666серия
Та не, оно-оно) Жаль фото не сохранила
Пускаю бісики• 26 марта 2025
Ответ дляАноним_
Та не, оно-оно) Жаль фото не сохранила
Може то кума кумі сувенір подарувала?
Борщик• 26 марта 2025
Ответ дляАноним_
А детей у нее сколько?
Аноним_• 26 марта 2025
Ответ дляПускаю бісики
Може то кума кумі сувенір подарувала?
Да кто его уже знает)
Аноним_• 26 марта 2025
Ответ дляБорщик
А детей у нее сколько?
3 сына, которым она про свои аборты и звенела в первую очередь, ’нуашотакова, папа предохраняться не любил’
Киев_Елена• 26 марта 2025
Ответ дляАноним_
Может это просто сувенир или скалка
Почекуха• 26 марта 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Абортами, делали их по 10 штук.
Моя 14 сделала.
Якого року народження ваша героїчна бабуся?
НетЕщеНаверное• 26 марта 2025
Ответ дляАноним_
Ну як так 🤯 я один все життя памʼятаю і шкодую/шкодуватиму все своє життя.
А хтось бігав, ніби до перукаря…
Аноним_• 26 марта 2025
Ответ дляКиев_Елена
Может это просто сувенир или скалка
Может и сувенир в натуральную величину, очень реалистичный)
Киев_Елена• 26 марта 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
А хтось бігав, ніби до перукаря…
А здоровье какое было у женщин, 14 абортов (выше про 22 писали) выдержать и хоть бы что
НетЕщеНаверное• 26 марта 2025
Ответ дляКиев_Елена
Так, це теж… і методи тоді були варварські.
Зараз жінки хоч на ранньому терміні можуть медикаментозний зробити, а раніше пізно дізнавались і лише хірургічно аборти робили або вдома самі різними методами. І вагітніли після цього раз за разом і діти, які були бажані, народжувались практично у всіх здорові
Техпаспорт на медузу• 26 марта 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Так.
У меня и сейчас нет.
Правда я не славянка.У нас не принято.
Пацака-задирака• 26 марта 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
У меня и сейчас нет.
Правда я не славянка.У нас не принято.
А кто вы?
У кого не принято? Если мусульманка, то может с женой не принято, а с проститутками у них все принято. Если что, я 10 лет в арабск стране прожила.
Мама Чели• 26 марта 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
У меня и сейчас нет.
Правда я не славянка.У нас не принято.
Ви про це говорили з ним?може він не проти.
Зрадорозганячка
• 26 марта 2025
Ответ дляПочекуха
1949.
ПлакалаВАвто• 26 марта 2025
Моя бабушка сделала 22 возможно и больше она 1926 года рождения, замуж за деда вышла в 17 лет, так что аборты начала делать скорее всего с года 1943 и позже. Было у них все, бабка рассказывала как то по секрету нам с двоюродной сестрой,
Блондинка в Законе• 26 марта 2025
У деяких культурах, таких як камбоджа, китайці в Південно-Східній Азії, північні маньчжурські племена вздовж річки Амур [54], самбійці в Папуа-Новій Гвінеї, Таїланді, телугу в Індії, корінні гавайці та інші жителі тихоокеанських островів, короткочасне взяття пеніса немовляти чи дитини до рота вважалося несексуальною формою прихильності або навіть формою ритуалу, вітання, поваги, батьківської любові чи порятунку життя.[55][56][57][58] Згідно з деякими джерелами, це був давній китайський звичай для бабусь, матерів і старших сестер заспокоювати своїх хлопчиків за допомогою фелляції.[59][60] Також повідомлялося, що деякі сучасні китайські матері застосовували феляцію до своїх вмираючих синів як прихильність і засіб для порятунку життя, оскільки вони вірять, що коли пеніс повністю втягується в черевну порожнину, хлопчик або чоловік помре.[58][61][62]