палка-копалка• 26 марта в 16:58

Как же я хочу чтобы у меня не было родственников, одни суки

От родственников одни проблемы. Особенно женского пола, иначе как суками не назовешь. Родня путина, живут горя не знают мужья сыновья вокруг них прыгают, не работают ни дня. Так с их мнением ( хот по закону они не участники ) спрашивают и как они решили делают. Ти по хер на других. А ты блин как в ловушке из которой нет выхода. Как бы я хотела чтобы они все сдохли. Лучше быть сиротой, никаких проблем.
автор палка-копалка • 26 марта в 17:30
Ответ дляКидаю курити
Ну вы тогда в теме наплели.
И пуйло прислали, и дядь, о наследстве ни слова.
Но интригу держите))))
Про путіна що він теж хоче як він хоче, а все інше йому не так. І домовитися з ним не можливо робить як він хоче. І на суді теж таку ху’ню чесали. Схоже. А дядьки бо в мене таких з жінками двоє. Другий теж мочить. Не дає документи на відновлення розбитої хати, яка теж в спільній власності.
автор палка-копалка • 26 марта в 17:31
Ответ дляКидаю курити
Если у вас выбор сидеть ни с чем или получить 10, то вы выбираете ни с чем.
Понятно
Тобто маючи право власності 50/50 я повинна погодитися на продаж 20/10?! Через якусь йобнуту тітку?
автор палка-копалка • 26 марта в 17:31
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Так пишете чого у множині. Право вона має. Ви теж не заробили і явно не ваших батьків
Якщо ви так з ними спілкуєтесь, то питань нема. Не продасте. А борги...
Вона немає права, бо не власник.
Та никада в жизни• 26 марта в 17:31
Ответ дляпалка-копалка
Не хочет меняться. Ще в суді , судді першої та другої інстанції пропонували і намагалися запевнити що краще поділити щоб в кожному щось ціле. Ні! Два роки вони не оформлювали право власності.
У меня такой же братец был, вернее его женка жаба. Сильно хотелось в родительской четырешке самим жить. Пока не дошло что я не шучу.
Только я водила квартирантов, девок молодых и красивых на просмотры. После 2й она сдалась. Позвонил брат и принял мои условия
Кидаю курити• 26 марта в 17:31
Ответ дляпалка-копалка
Йдете до толкового юриста, надаєте документи, а не слова, і слухаєте що краще зробити.
Кидаю курити• 26 марта в 17:32
Ответ дляпалка-копалка
Ну ви теж чудирнацька, судячи з написаного.
Бриджит_Фрикандо• 26 марта в 17:32
Ответ дляпалка-копалка
Вона немає права, бо не власник.
Тобто. Ви забрехались. Власник ви одна чи шо. Тоді решта до чого
автор палка-копалка • 26 марта в 17:33
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Боргів немає, справно сплачуємо всі платежі роками. Вона робить все щоб мені не дісталося. Ми ніколи до спадкування не спілкувались. Вони жили далеко.
Бриджит_Фрикандо• 26 марта в 17:33
Ответ дляпалка-копалка
Так тітка ж не власник ви пишите. Визначайтесь
Бриджит_Фрикандо• 26 марта в 17:34
Ответ дляпалка-копалка
А зараз
автор палка-копалка • 26 марта в 17:34
Ответ дляКидаю курити
Так Київ чи область?
Це ж інші ціни.
Чи ви ще не придумали?
Київська область. Я живу в Києві. Спадщина в області. Жінка дядька живе у Вінниці.
автор палка-копалка • 26 марта в 17:36
Ответ дляКидаю курити
А яка різниця чи працювала вона?
Це тут до чого?
Бо вона не власник і немає ніякого права вирішувати питання щодо спадкування, судів, продажу і тп. А те що не працювала то видно що тупа. Навіть суддя в неї питав, ’ ви що не розумієте що свідчитте проти себе’ і що по закону все 50/50, а вона знову за своє....
Суд першої інстанції, апеляція, ще раз. Суд другої інстанції, навіть у верховний суд подавали заяву
Хлопаю ресницами• 26 марта в 17:37
Ответ дляпалка-копалка
А вони користуються чимось із того майна?
Розуміють, що якщо Ви виділите свою частину в натурі, то користуватися майном будь-якій стороні буде проблематично?
автор палка-копалка • 26 марта в 17:38
Ответ дляКидаю курити
Ходила нічого зробити не можна, домовлятися, а як тут домовитися?!
автор палка-копалка • 26 марта в 17:38
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Власник я і дядько. Чого забрехалася?
автор палка-копалка • 26 марта в 17:40
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Правильно не власник, її чоловік власник( мій дядько) але вона вирішує, він в неї все питає. І в суд вона його заставила подати, і ділитися нормально теж. Тепер продавати не дає.
Бриджит_Фрикандо• 26 марта в 17:40
Ответ дляпалка-копалка
Якщо не власник, то що в суді робила
Бриджит_Фрикандо• 26 марта в 17:41
Ответ дляпалка-копалка
Власник я і дядько. Чого забрехалася?
Ну так а вона до чого. З дядьком вирішуйте. То його рішення. Чого ви виправдовуєте його?
автор палка-копалка • 26 марта в 17:41
Ответ дляХлопаю ресницами
Ні. Живуть далеко. Мені не треба користуватися. Мені треба продати і мати гроші. Я не хочу мати з ними нічого спільного.
Бриджит_Фрикандо• 26 марта в 17:42
Ответ дляпалка-копалка
Виокремлюйте частку. Ви не продасте їй. Можете продати іншим за іншу ціну і будуть в них проблеми.
автор палка-копалка • 26 марта в 17:42
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Якщо не власник, то що в суді робила
Свідчення давала. Її вказали як свідка в позові від дядька до мене. Позов про позбавлення прав на спадкування
автор палка-копалка • 26 марта в 17:43
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Так я з ним вирішую. А він мені й каже, що в жінки спитаю, як вона скаже так і буде.
Бриджит_Фрикандо• 26 марта в 17:44
Ответ дляпалка-копалка
Ооо, то вашого діда квартира? Всеодно свідок чи ні вона, бо спадок у вас і в дядька чесно. Навіть якби ви били діда чи кого
Хлопаю ресницами• 26 марта в 17:44
Ответ дляпалка-копалка
Ну так опишіть їм всі ’прєлєсті’ спільного володіння. Вони не користуються і продавати не хочуть? Знають, що хата без жильців дуже швидко приходить в нежилий стан? Тоді точно продасте за безцінь. Пояснюйте. Принциповість чи реальна втрата коштів, що їм краще?
Бриджит_Фрикандо• 26 марта в 17:44
Ответ дляпалка-копалка
Він не хоче з вами мати діло
автор палка-копалка • 26 марта в 17:44
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Так після баби й діда за правом представлення померлого батька.
автор палка-копалка • 26 марта в 17:45
Ответ дляХлопаю ресницами
Пояснюю він каже що як жінка скаже.. все
Хлопаю ресницами• 26 марта в 17:45
Ответ дляпалка-копалка
Вже писала Вам. Виокремлюйте свою частку в натурі і продавайте. Це краще ніж нічого.
Хлопаю ресницами• 26 марта в 17:47
Ответ дляпалка-копалка
Ну все. Тоді так і скажіть, що хату тепер не продасте, ’плакали’ ваше майно і половина грошей. Дякуйте жінці.
автор палка-копалка • 26 марта в 17:47
Ответ дляХлопаю ресницами
Мені і в суді і юристи казали та й так розумію ніхто 1/2 купувати не буде. Виокремлення частки в 3к квартирі, це не просто. Робиться це через суд, це довго. Я вже дізнавалася. В мене немає стільки часу.