Мстящий за Зайца• 27 марта в 10:02

Вони просто супер!Вважаю,що Катерина вдихнула нові фарби у Віктора!

Він був замучений дядечко з минулою славою шикидимства. А молода дружина його привела в тонус. І сама Катя стала красунею і його підколола,лоб чітко з ботоксом,в губах чуть філера. Молодці,шикарні!
НаливайКа• 27 марта в 10:02
Вы ж уже писали эту тему!!
И кстати это фото я вам скидывала в комменты в вашей теме тогда

У вас жесткий кризис жанра? Навязчивые идеи про Виктора? Заведите себе любовника наконец! Зачем вам чужое «счастье»
Света С Приветом• 27 марта в 10:03
Судя по фото, то у них разница всего 2-3 годика

Витюха, ты?
НаливайКа• 27 марта в 10:03
Тетя, астанавитесь
Щира українка• 27 марта в 10:04
Прекращайте уже.
ПультОт_БМВ• 27 марта в 10:04
Час від часу бачу ваші теми про Павлика.
Ви його pr-менеджер?
Бо трохи не зрозуміло контекст всього цього
Божа кульбабка• 27 марта в 10:04
Забембав вже Віталік і його типу муза.
Щира українка• 27 марта в 10:04
Ответ дляПультОт_БМВ
Ви його pr-менеджер?
Я думаю это сама Катюха, от скуки изнывает.
автор Мстящий за Зайца • 27 марта в 10:05
Просто захоплююсь ними. У Віктора життя непросте було,пережив горе,а зараз все налагодилося.
Коленная ложечка• 27 марта в 10:06
Ответ дляПультОт_БМВ
Ви його pr-менеджер?
та то Катя, вже не знає куди свого підстаркуатого мачо ще припхнути...)
Antoninaya1• 27 марта в 10:07
Автор, кто это? И почему престарелый ничем не примечательный дядько вызывает у Вас экстаз?
Сижу_и_плачу• 27 марта в 10:07
Ответ дляМстящий за Зайца
Нічого не має проти,але на фото-дід з онучкою.
Але їх життя-що хочуть ,то і роблять.
Нікого не засуджую.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 марта в 10:07
никокаго в нем ботокса не видно. просто счастливые люди
автор Мстящий за Зайца • 27 марта в 10:07
Ответ дляНаливайКа
Вы ж уже писали эту тему!!

Просто ділюся тут своїми захопленнями. Це ж не заборонено. Дівчатка різні теми створюють. Дивно,що Ви постійно заходите і коментите в подібні теми,якщо Вам не подобається темка-не читайте просто
НаливайКа• 27 марта в 10:08
Ответ дляМстящий за Зайца
🤡🤡🤡🤡
Звоночек• 27 марта в 10:08
Окрім автора на цьому форуму нікому Павлик не цікавий.
НаливайКа• 27 марта в 10:09
Ответ дляМстящий за Зайца
«Темка», «дівчатка» …

Вам скільки рочків, тьотя?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 марта в 10:09
что должно случиться с женщинами, чтобы они ненавидели счастливых людей?)))
Бамбарбия! Кергуду.• 27 марта в 10:09
Да уж
Коленная ложечка• 27 марта в 10:09
Автор, нам треба свЄжак - Павло Зібров, Іво Бобул....бо цей контент з ВітЄю вже не заходить....
автор Мстящий за Зайца • 27 марта в 10:10
Ответ дляНаливайКа
«Темка», «дівчатка» …

Вам скільки рочків, тьотя?
50,а що таке? Знаю,тут і старші набагато дівчатка сидять. Засуджуєте за вік?
ivareka• 27 марта в 10:10
згодна, дякую, що нагадали про Віктора, піду послухаю Шикидим
НаливайКа• 27 марта в 10:12
Ответ дляМстящий за Зайца
Причому тут вік?
Розуму у вас немає. І ймовірно ніякого власного життя , якщо якесь барахло вас так цікавить щоб навіть сюди його тащити
автор Мстящий за Зайца • 27 марта в 10:13
Ответ дляНаливайКа
Причому тут вік?
Це порадниця і тут пишуть різне. Бачу,що у вас точно нема ніякого особистого життя і розуму,якщо коментите активно в подібних барахляних темках
Londa___• 27 марта в 10:14
У вас и правда подозрительная навязчивость по поводу незнакомых вам людей, автор.
Меняйте хотя бы имена, лица. А то, вон, даже фотки не меняете с темы в тему
КоКоКоКоКоКо...• 27 марта в 10:15
Кто эти страшко, зачем они здесь?
НаливайКа• 27 марта в 10:16
Ответ дляМстящий за Зайца
А, ну чахните и прозябайте тогда над фотками тех, кто даже не знает о вашем существовании .
Good luck 🤡
автор Мстящий за Зайца • 27 марта в 10:16
Ответ дляLonda___
Ну,перша фотка з мого архіву,подобається дуже,друга-з гугла.
Губи з філером• 27 марта в 10:17
Не стала вона красунею. Була поганкувата, а тепер поганкувата тільки з ботоксом і філером. Та й той старий пень так і залишився старим пнем.
Чекаю завтра• 27 марта в 10:17
Ответ дляПультОт_БМВ
Ви його pr-менеджер?
Сама жіночка Павлика і пише.
автор Мстящий за Зайца • 27 марта в 10:18
Ответ дляНаливайКа
Good luck 🤡
Бажаю вам аналогічного- чахніть і прозябайте і коментуйте в барахляних темках