Новорічна пальма• 27 марта в 15:20

Вы предпочитаете молодых или пожилых врачей?

Ловлю капці• 27 марта в 15:52
Ответ дляЇжак в панчохах
Зверталася і до молодих спеціалістів. У двох медичних центрах працюють кардіологи, до яких звертаюся протягом декількох років (це кваліфіковані лікарі середніх років). По неврології за даними обстежень і симптомами молода лікарка неврлог встановила правильний діагноз і призначила лікування. Проходила УЗД серця, УЗД судин шиї і УЗД щитоподібної залози у молодої лікарки, провела обстеження на відмінно, все детально пояснила.
Я водила до неврологів родичку, то іменита-відома років 70 мені взагалі не сподобалась ані по діагностиці, ані по призначенням. Таке враження що їй корона заважала. Як не дивно молоденька лікарка років 27-30 виявилась дуже уважною в плані діагностики і призначення її виявились ефективними. Принаймні питання вирішене.
Угадайс• 27 марта в 15:52
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
пожилых, потому что раньше качественно учили, а не протоколам ВООЗ
раньше было лучше - советское качество
Усміхайлик• 27 марта в 16:03
до 45,педіатр-терапевт чим молодші тим краще
Їжак в панчохах• 27 марта в 16:04
Ответ дляЛовлю капці
Мені встановила діагноз і призначила лікування невролог, на той період 4 роки стажу. Зверталася до приватного медичного центру. До цього зверталася до поліклініки - не було встановленого діагнозу і відповідно призначеного лікування, так як за результатами МРТ головного мозку були складнощі у постановці діагнозу.
Щодо кардіологів, до яких звертаюся, це дійсно висококваліфіковані лікарі.
Швидка Настя• 27 марта в 16:12
Средних