Чижик Пижик• 27 марта в 16:23

Нервовий тік у дитини, 7 років. Порадьте лікаря

Вчора помітила, що син зморгує і закатує очі коли говорить та головою дьоргає. У нього раніше було вже що носом шмигав - всіх лікарів обішли, сказали що це не нежить, а нервове. Тоді якось само пройшло. Потім ще раз поверталося, але щвидко минуло. Зараз знову. У кого у діток таке було - що робили? Буду вдячна якщо спеціаліста (невролог, психолог) порадите (Київ).
У нас невролог призначає магне В6 і все.
Пліткарка• 27 марта в 16:24
У мене в дитинстві було.
Була одна штука, яку робила обличчям.
Потім був тік, часто моргала.
Теж водили по лікарям
Мелочунь• 27 марта в 16:27
Не лечится это. У мальчиков чаще чем у девочек, созревание нервной системы. Я водила по неврологам и к психиатру. Ни о чем. Само прошло. Был период когда один тик переходил в другой и комплекс тиков даже. Но всё ок
автор Чижик Пижик • 27 марта в 16:28
Ответ дляМелочунь
массаж, вітаміни, можливо спорт - нічого не радили?
Мелочунь• 27 марта в 16:29
Ответ дляЧижик Пижик
Який спорт? Весь спорт ще більш збуджує нер.сис.
Вітаміни і так вживав. Масаж ні не рекомендували.
автор Чижик Пижик • 27 марта в 16:31
Ответ дляМелочунь
дякую!
Оксана -1f11• 27 марта в 16:31
Було таке у доньки, пройшло, нічого не робили
Я только за!• 27 марта в 16:40
Автор, у меня хороший невролог в Одессе. По Киеву не подскажу.
Но она назначала ребенку гамалате в6, омегу, гулять на свежем воздухе, ограничение гаджетов.
Все в комплексе помогло
Тектологиня 80lv• 27 марта в 16:43
Ответ дляЧижик Пижик
Это лечится - не слушайте, вы правильно пишите :невролог, психолог.

Но по фамилиям не подскажу.
У знакомых было , у сына, помогло.
Правда там психолог и с родителями работал.
Они говорят.. что советы давал хорошие - помогло.
Я только за!• 27 марта в 16:45
Ответ дляТектологиня 80lv

Но по фамилиям не подскажу.
У знакомых было , у сына, помогло.
Тики - это не психолог, вообще-то
Кумася• 27 марта в 16:45
добрий день. у мене теж періодично таке у доньки. я даю курсом тенотен дитячий і нам допомагає. а то тоже і головою дьоргала, і оком одним кліпала і носом шморгала.
Тектологиня 80lv• 27 марта в 16:48
Ответ дляЯ только за!
Тики - это не психолог, вообще-то
читайте внимательно.
Я только за!• 27 марта в 16:49
Ответ дляТектологиня 80lv
читайте внимательно.
Я внимательно прочитала. Тики - это чистая неврология. При чем здесь психолог?
Мелочунь• 27 марта в 16:55
Ответ дляТектологиня 80lv

Но по фамилиям не подскажу.
У знакомых было , у сына, помогло.
А я вам говорю не лечится и психиатр мне сказал. Я сына научила контролировать тик и у него получалось. Только после например моргания через месяц появлялся взмах рукой. А потом новый. Аж до 12-13 лет было
Невролог назначает но это все плацебо. Как омега)
Носки на подтяжках• 27 марта в 16:58
старший акав, наче недочуває, слух ходили як придурки перевіряли в спец. центр для тихи, хто не чує. Потім руки нюхав. Молодший нігті гриз, щось теж нюхав. Давала гліцин та анантаванті кідс, ну і якщо пару днів не звертати увагу, то воно проходить дуже швидко
Тектологиня 80lv• 27 марта в 17:03
Ответ дляМелочунь
говорите . От этого же ничего не меняется.
Контролировать это нельзя.
Вы загоняли вглубь проблему. Понимаете? нет?
И у вашего сына тик переходил из одной формы в другую. Т.е. причина оставалась. Ее вы не решали.
Вы продолжали делать тоже самое, что не помогает решить проблему тика..

По теме влияния родителей на тик, и почему знакомые ходили тоже, не только сын:

Есть родители, которые понимают, и осознают, что их поведение может влиять на проблему - есть не понимают.
И тогда одни ходят к психологу и меняют свое отношение, а другие говорят, что это все неправильно и т.д.
я Кукарача• 27 марта в 17:04
Ответ дляЧижик Пижик
Це все до одного місця. Ідіть до психіатра. Психіатр допоможе зняти збудження нервової системи.
сладкий_ноябрь• 27 марта в 17:37
Ответ дляМелочунь
Звісно лікується. І компенсується.
Головне знати причину.
сладкий_ноябрь• 27 марта в 17:38
Ответ дляТектологиня 80lv

Но по фамилиям не подскажу.
У знакомых было , у сына, помогло.
Психолог це не лікар.
Тектологиня 80lv• 27 марта в 17:41
Ответ длясладкий_ноябрь
Психолог це не лікар.
И что? невролог - врач.
Психолог не будет назначать табетки - для этого есть врач.
сладкий_ноябрь• 27 марта в 17:42
Ответ дляМелочунь
Лікуються.
Ну що ви пишете.
Якщо вам трапився недолікар, то це не значить, що ц всіх так само.
В мого племінника були тіки, плечі догори піднімав, кліпав очима. Невролог назначив лікування, все, дитина вже нормально функціонує третій рік, без жодного «рецидиву». Через 2 міс будуть відміняти і дивитися на реакцію.
сладкий_ноябрь• 27 марта в 17:43
Ответ дляТектологиня 80lv
И что? невролог - врач.
Тому що психолог тут як зайцю третя нога
Тектологиня 80lv• 27 марта в 17:44
Ответ длясладкий_ноябрь
это распространенное мнение на советчице, но оно не правильное.
Мелочунь• 27 марта в 17:45
Ответ длясладкий_ноябрь
Лікуються.
Ну що ви пишете.
То скидайте контакти лікаря. Я пишу про себе, я була в 2 неврологів і вона мені сказала що не лікується і направила до психіатра і психіатр підтвердив. Якщо ви вилікували - діліться
сладкий_ноябрь• 27 марта в 17:50
Ответ дляТектологиня 80lv
:)) яке саме?
Що психолог не лікує тік?
Тектологиня 80lv• 27 марта в 17:50
Ответ длясладкий_ноябрь
:)) яке саме?
Що психолог не лікує тік?
трольте дальше
автор Чижик Пижик • 27 марта в 18:03
Ответ длясладкий_ноябрь
Лікуються.
Ну що ви пишете.
тобто ліки приймав декілька років? а які самі, не підкажете? не для самостійного лікування. я читала що лецитін, омегу, магній рекомендують
Я такая наивная• 27 марта в 18:04
Ответ дляЯ только за!
Їх взагалі психіатр лікує, як на те пішло
сладкий_ноябрь• 27 марта в 18:06
Ответ дляЯ такая наивная
Яким чудом? Якщо це нервова система.
Я такая наивная• 27 марта в 18:08
Ответ длясладкий_ноябрь
Яким чудом? Якщо це нервова система.
Без чуда.
Просто по факту : тики - це стан, який лікує психіатр.
сладкий_ноябрь• 27 марта в 18:10
Ответ дляЯ такая наивная
Без чуда.
Нервові тіки психіатр лікує так само, як і психолог.