МояХатаЗкраю• 28 марта 2025

Чи виправдано сажати дітей в авто без особливої потреби?

Питання складне. Адже ми батьки відповідальні за збереження життя дітей. Автомобіль це джерело підвищеної небезпеки. На дорозі багато виродків. Чи возите ви дітей на різні екскурсіі, зоопарки за 100-500 км просто заради розваги, без особливої потреби, чи обираєте залізницю натомість?
Сім*ю моїх клієнтів вбив 30 річний п*яний різноробочий, виїхавши на зустрічну смугу, дитина загинула.А ще коли я іхала купатися в Кончу Заспу, то перед нами було дтп в районі санаторія Жовтень, коли п*яний водій виїхав в лоб на столичному шосе на зустріч сім*ї з чотирьма дітьми, лише один хлопчик вижив. Це те, що я спостерігала особисто, але таких історій безліч. У вас є страх за ваших дітей, коли ви на трасі?
автор МояХатаЗкраю • 29 марта 2025
Ответ дляПокращена
Я очень тревожный человек по жизни, но вам от меня аплодисменты. Вы мой пример, к которому стремиться нельзя ни в коем случае.
Якщо ви тривожна людина, то вам треба лікуватись у психіатра. А сон нормальний? Апетит?
Покращена• 29 марта 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Все добре, дякую.
А ви вже лікуєтесь?
автор МояХатаЗкраю • 29 марта 2025
Ответ дляПокращена
Все добре, дякую.
А ви вже лікуєтесь?
Я здорова, на відміну від вас. А ви лікуйте свої тривоги, бо хронічний стрес шкідливий у вашому віці.
Покращена• 29 марта 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ага, воно видно